yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • oylar (86)
  • medya (8)

  1. Bugün daha önceki kapatıcım(bkz: Loreal true match kapatıcı) tükendiği için kapatıcı almak üzere gratise girdiğimde bu kapatıcıyı gördüm. Likit bir kapatıcı. Kapağındaki sünger aplikatörle uygulama yapılıyor. Çok sıvı değil. Kapatıcılığı orta seviye. Loreal matchin aşırı kuru olması beni rahatsız ediyordu. bu kapatıcı ona nispeten daha nemli bir görünüm sağladı. Ben light ivory rengini deneyerek aldım. Ilk etapta izlenimlerim olumlu bir süre kullandıktan sonra ekleme yapacağım.

  (yazar: Rumelum) uktesiydi

  3 ağustos 2017 18:50

  2. bugün indirimden 11,90 tl ye light ivory rengini aldım. 3 rengi vardı ve esmer olduğum halde en açık rengi gözaltlarım için tam uydu (gizlinot: ten rengimden bir iki ton açık yani ) diğer iki rengi gözaltını nötrlerken corrector kullanabilirsiniz belki, baya turuncuydu bi tanesi çünkü. beyaz tenlilere uygun renkleri yok bence. yapısı bana rival de loop natural touch gibi geldi, nemli ve aydınlık bi bitişi var kapatıcılığı orta.

  23 ağustos 2017 17:52

  3. Geçen gün light ivory rengini aldım. Üç kere kullandım ve zerre memnun kalmadım. Çizgilere doluyo göz altımı aşırı çizgili kırışık gösteriyo. Renk açısından memnun kaldım sevdim ama bilmiyorum yapısı çok kötü gerçekten. Videolarda o kadar severek anlatıyorlardı ki çok büyük umutlarla almıştım. Ama gerçekten hiç beğenmedim, canım age rewind üstüne gül kokladım affet beni.

  10 eylül 2017 02:05


  4. İndirimdeyken denemek için aldığım kapatıcı. Göz altınız kuruysa -ki benim öyle- parmakla uyguladığınızda nefret edebilirsiniz. Islak süngerle uyguladığımda çok çok daha kolay yayabildim ve süngerle uygulanmış hali daha sevilesi oldu. Bendeki rengi E841B light/medium beige• beige clair/moyen diye yazıyor. Ilk uyguladigimda sarı duruyor o halini sevmiştim fakat başkalarında bu durum oluyor mu bilmiyorum ama, süngerle uygularken rengi beyazlaşıyor. Bu da biraz göz altını grileştirebiliyor. Süngerle uygulamada bende çizgilere dolma olmadı. Sadece gözlerimle çok oynadığım için bazen göz pınarlarımda dalga dalga durabiliyor(kapatıcıda ilk defa başıma geldi bu durum) (ürünü göz altı ve üstüne de sürdüğümden belki de).  Göz altında morluk/kahvelik sorununuz çok değilse sevebilirsiniz.

  12 eylül 2017 23:29

  4

  5. elimde light medium beige rengi olan ve tenimle ilk defa bu kadar uyum sağlayan kapatıcı, the balmın sexy mama pudrası ile güzelce sabitlediğimde çizgilerime hiç dolma yapmadı ki benim çizgilerimin foseptik çukuru gibi olmalarına bakarsak bu çok iyi bir performans, önemli olan nokta iyi bir pudra ile güzelce sabitlemek eğer üzerine pudrayla geçmezseniz kalıcılığı çok az oluyor ve çizgilere doluyor.

  Edit: Bu ürünün durdukça yapısı mı değişti bilemiyorum ama pudrayla sabitlemediğim zaman daha az dolma yapmaya başladı.

  17 eylül 2017 14:09 28 ekim 2018 19:15

  6. yakın zamanda buradaki en açık rengini aldığım kapatıcı. sürümünden ve ciltle bütünleşmesinden memnun kaldım. uzun süre de dayandı. öyle inanılmaz bir kapatıcılığı yok bana kalırsa, ama öyle bir şey de aramadığımdan sorun olmadı.

  25 eylül 2017 03:29 7 aralık 2017 13:31

  7. Çok fazla kapatıcı denedim sanki hiç biri kapatmıyor. True match kullanıyorum bir süredir ama hastası değilim. Geçen gün indirimden 11 ya da 12tl ye bu kapatıcıyı aldım. Renkleri kalmamıştı medium tawny rengi biraz koyu görünse de aldım.True match de 2vanilla rengini kullanıyorum tabi biraz bronzlaştım da. Bu renk cilt rengimden  açık değil de fondötenimle aynı renk çıktı.

  Beklentim gerçekten düşüktü ama kapatıcıya bayıldım. Kapatıcılığı true match den daha yüksek ya da renk koyu diye bana öyle geliyor. Yapısı çok güzel. Çizgilenme gibi sorunlar genel olarak yaşamam zaten net bişey söyleyemem bu konuda ama dağıtması çok kolay ve sabitlenmesi çok güzel. Ne kuru kuru duruyor ne de ıslak. 

  Ten rengim açılana kadar bunu bitirip kesinlikle bir ton açığını alırım.

  1 ekim 2017 18:21 1 ekim 2017 18:22


  8. Mosmor göz altımı gayet de güzel kapattı.indirimle 10-11 tl gibi bi fiyatı var

  24 kasım 2017 14:39

  9. Çok aman aman bir göz altı morluğum yok o yüzdeb kapatıcılığı bana yetiyor kalıcılığınıda sevdim çigilere dolma yapıyor ama kurutmuyor fiyat performans açısından güzel ürün

  26 aralık 2017 01:14

  10. light ivory rengi çok pembe olduğundan light/medium rengini almıştım ama iyi ki de almışım. benim cilt tonum için mükemmel bir corrector oldu. sivilce lekelerimin üzerine sürüp dağıtıyorum sonra da üstüne photo foucs fondötenini geçiyorum ve cildim pürüzsüz oluyor. çok memnunum. bittikçe alacağım.

  3 ocak 2018 21:03