yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (0)

  1. Sözlükte bunlardan nasıl bahsetmediğimize şaşırdım.

  Burcu Aslan yükseleni akrep olan biri olarak şunu söyleyebilirim. Eğer birini gördüm de dikkatimi çektiyse onda mutlaka bir yay burcu olma durumu vardır.

  Bu adamlar bildiğin şeytan tüyü taşıyor. Tuhaf bir enerjileri var.

  tanım: Hayran olduğum burç.

  1 şubat 2015 19:47

  2. Bir başak burcu kadını olarak sürüm sürüm süründürebildigim tek erkektir.

  olmasa da olur cinstendir.

  asla bir aslan burcu erkeği olamaz (gizlinot: swh)

  1 şubat 2015 19:53

  3. koç burcu kadınından uzak durması gereken burcun erkeği... Ömrümü yediler!

  2 şubat 2015 12:24

  4. çok özgüvenli, çok enerjik, çok duygusal, çok çalışkan, çok asabi, çok çok çok....

  erkekleri benim gördüğüm kadarıyla beni özgür bırak ki kendimi bulayım, sonra sana dönerim der. gezmeyi sever ama fazlasıyla sever...uçlarda yaşar. onları anlamak için uzunca süre yani 3-4 ay kadar gözlemleyin, davranışlarının nedenini anca anlarsınız. kolayca özelini anlatmadığı için anlayamazsınız. her asabiliğinin ve her coşkusunun altında kesin anlamlı bir olay yatar. o yüzden dengesiz davranışlarını iyi tartmak gerekir.... sevdiği kişiyi gerçekten sever, sevmediği kişiyi hemen silebilir... kötü bir olay yaşamışsa ya da sinirlenmişse jest ve mimiklerine adeta yapışır. çok belli eder...

  not: bunları işyerimdeki ve günlük hayattaki erkek arkadaşlarımdan gözlediğim kadarıyla yazdım. değilse yay değilim, bir kova kadınıyım :)

  2 şubat 2015 15:20

  5. Sevgili olarak sahip olduğum erkek. Genelde yay burcu erkeğinde yok efendim özgür, sınırlamaları sevmeyen, kendisine karışılmasına tahammül edemeyen, gezmek tozmak konusunda sınır tanımayan, hovardalık çapkınlık ondan sorulan bir tip olarak bahsederler ama benim sevgilimin bunlarla alakası bile yok. Adama diyorum yılbaşında dışarı çıkalım. Cevap çok trajik ; "çok sıkıldım her yılbaşı bi plan uydurmaktan. İlerde evlenince ben evimde ailemle kutlarım". Adamda emekli yazlıkçı amca psikolojisi var. Öyle kopmakmış, gezmekmiş anca işte sınavımız dersimiz yoksa. Bence yay erkeği genelleme yapmak istemem, kendi elimdekinden yola çıkarsam; sorumluluklarının farkında olan, sorunlarda çözüm odaklı, pratik zekası oldukça başarılı, dürüst, inanılmaz güvenilir, sözünün arkasında duran ve asla ama asla yerine getiremeyeceği sözleri vermeyen erkektir. Ondan çok iyi bir baba olur. Tabii yeri ve zamanı gelince. Başarı konusunda hırslı değildir. Ama emeğinin karşılığını almayı bekler elbette. Aile olaraksa bence oldukça ailesine düşkün. Saygılı, kiminle, nerede, nasıl konuşacağının farkında olan. Sürekli kendini geliştirme adına atılımlarda bulunan bir tip.

  Edit: olumsuz özelliklerini yazmamışım ya ben. Öncelikle asla ama asla hatalı olduğunu kabul etmez. Yani ona bunu kanıtlamanız gerekir. Kendimi yiyip bitiriyorum resmen. Bazen aramızda "konuşmaları kaydediyorum. Delil olarak kullanılcak" filan diyoruz. O derece.

  Ben açıkçası biraz boşvermiş bi insanım. Elbette genel olarak sorumluluklarımı biliyorum ve payıma düşeni yapıyorum ama yani detay insanı asla değilim. Ufak ve önemsiz konular es geçilebilir benim için. Ama sevgilim en ufak ayrıntıyı atlamaz. Hatta kavga ediyorsak o pire deve edilir. Keşke romantiklik ve duygusallık konusunda da ayrıntılı olsa. İhi ihi

  Takıntılıdır. Her şey halledilmeli. Her sorun anında çözülmelidir.

  11 haziran 2015 23:12 ed.14 haziran 2015 06:53

  6. 4 yildir sahip oldugum sevgilidir. Kesinlikle cok dogru yay erkeklerine karismicaksin. Sınır koymicaksin özgür birakicaksin. Yoksa pek fazla kaldiramiyorlar. He bide cok dengesiz olurlar. Ama sunu soyliyim size baglanirsa onlarin hepsi yalan oluyor. Ne derseniz yapiyor tamam askım olur aşkım özür dilerim aşkım yani güç kızların elinde

  12 haziran 2015 11:33

  7. aslan burcu kadını olarak koç burcu erkeğiyle birlikte arkadaş olarak en iyi anlaştığım erkeklerdir. cümleler, espriler karşılıklı tamamlanır, 10 saat gevezelik edilse de sıkılınmaz. öyle de keyiflidir arkadaşlığı bu adamların. ayrıca çok güleryüzlü oluyorlar, böyle çocuk gibi halleri de var epey.

  ama sevgili olarak bilemiyorum çünkü fazla gevşekler. sanki birazcık darlasan öf ya deyip gidecek gibiler.

  benim için 10 numara arkadaş bunlar ya sevgili olup ortamı b.k etmeye değmez gibi.

  12 haziran 2015 12:04 12 haziran 2015 12:16

  8. koç olarak yolun ortasında bir anda elinizi bırakan biri varsa bilin ki yay burcu erkeğidir. Çok iyi anlaşır ve cicim aylarında iken ruh ikizim diye benimsemeniz de olası.

  12 haziran 2015 12:40

  9. Ortam insanı olması, patavatsız tavırları, kendilerini küçük düşürmeleri, ani duygu değişimleri, duygularını kontrol edememeleri gibi özellikler barındıran erkekler. Çok zeki görünürler ama değildirler. Bazen acınası hatalar yapıp tüm saygınlıklarını kaybedebilirler. Eğlenilecek erkektir.

  21 haziran 2015 08:37

  10. İnsanları herhangi bir konuda genellemekten hoşlanmam ama ben bunların gamsız olmayanına da hiiç rastlamadım. Öyle de göze batıyor ki bu huyları, ilk sohbet ettiğimde bile tanıyorum bu burcun mensubu adamları.

  21 haziran 2015 10:30