yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • medya (0)

  1. ilk aşkımdır. akrep kadınıyla çok iyi anlaşır. hassastır, naiftir, kadın ruhundan anlar. bağlanır, çok fazla bağlanır. bazen sevgili değil de annesi olduğunuzu hissettirir size. canı bir şeye sıkılsın gelir yanınıza kıvrılır, şefkat bekler. her şey çok iyi gidiyordur sonra birden bu büyü de bozulur. yengeç burcu erkeğinin kuruntularına denk gelmişsinizdir çünkü. acı bir bitiş olur, ağla zırla kopmaya çalışırsın. çünkü kaybettiğin sadece sevgilin, eşin değil aynı zamanda en yakın dostundur.

  şimdi geriye dönüp baktığımda hala iyi ki hayatıma girmiş diyebiliyorum. her konuştuğumuzda hakkında güzel şeyler dileyip gidebiliyorum. mutlu olmayı hak eden bir erkektir. kırmayınız lütfen. bir de sanırım çok zor unutuyor. bir an evvel beni ve geçmişteki bizi unutup hayatına yönelmesini diliyorum.

  4 eylül 2014 17:15 4 eylül 2014 17:17

  2. ailesini de çok sevdiyseniz neden olmasın.

  4 eylül 2014 18:22

  3. Bir kozmetik ürünü gibi değerlendirip anket doldurmam gerekirse: Evet duygusallıksa duygusallık, evcimenlikse evcimenlik vaatlerini yerine getiriyor aradığınız şayet buysa..Ama yengeç burcuyla özdeşleşen bu özellikler bir yerden sonra alerjik reaksiyona yol açıyor. Kendinizi bir anda sürekli açıklama yaparken veya onu teselli ederken buluyorsunuz. Performans oranını değerlendirmek için ise "Dur 3 ay düzenli kullanıyım, bakıyım belki 6 ayda istenilen performansa ulaşır" diyerek bir bakmışsın 2 sene geçmiş ama performans ilk günkü aynı performans. Dolayısıyla ben tekrar satın almam. Evet süslüler beğendiyseniz beğene tıklamayı sorularınız varsa yorum bırakmayı unutmayın...(bkz: bloggerların klişe sözleri)

  25 aralık 2014 18:18 25 aralık 2014 18:21


  4. Bayıldığım burcun erkeği. Yengeç kadınlarına da yengeç erkeklerine de de bayılırım ve hepsi de harika insanlardır. En yakın dostum yengeç, yıllarca ona bakıp "senin gibi bir kızım olsun yengeç burcu olsun" dedim ve oldu. En iyi anlaştığım burç diyebilirim.

  27 aralık 2014 19:33

  5. Bildiğim kadarıyla yengeç kadınına çok benzer özellikler taşıyandır.

  Bana göre kadınlarından daha baskın olan yanları maalesef egoları ama allah'tan çok asabi olmadıkları sürece idare edilebilirler.

  Bunun dışında Merhametli, lider ruhlu, babacan tipler yengeç burcu erkekleri. Özetle Düşünce yapısı, hayata karşı duruşu bakımından sıcak baktığım adamdır, netekim de babamdır.(gizlinot: swh)

  20 eylül 2015 13:33 20 eylül 2015 13:35

  6. Universitedeyken, cok hasta oldugum bir gunde elimde pet sise suyla sinifta oturuyorum. Su soguk oldugu icin icemedim, ders basladi, su icmem lazim. Yanima oturdu muhabbet ediyoruz falan, suyu icemedigimden bahsettim. Her zamanki gibi miziklaniyorum. Neyse aldi pet siseyle oynamaya basladi. Dersin ortasinda "bak isittim, ic de bogazin yumusasin" dedi. Cocuk eliyle soguk pet siseyi isitmis ya! O gunden beri farkli bir sevgim var ona.

  Belki sen burayi okuyamazsin ama cok mutlu ol arkadasim, evlendin ama dugunune gelemedim cok uzgunum. Yillardir hayalini kurdugun yuvana sevdiceginle sahip olursun umarim. Tanidigim ilk gunden beri sabirla beni dinledin ajdjsjsj. Kurban olurum ya!

  Iyi arkadastir.

  15 ekim 2015 08:42

  7. bu benim kardeşim. sayesinde her gün ilerde evleneceğim erkeğin yengeç burcu olmamasını hatırlatıyorum kendime zira sıfır ortak nokta. karakterlerimiz hiç uyuşmuyor. pek muhabbet edemiyoruz, ciddi bir konuda da kesinlikle kendisiyle konuşamıyorum hep savuşturur modda. üstelik herhangi bi konuda tartıştığımızda o kadar öfkeli oluyor ki kendimi açıklamama dahi izin vermiyo. diğer kardeşim koç burcu. o da erkek. bu sorunları onunla yaşamıyorum. büyük konuşmayım ama yengeç burcu erkeğiyle birlikte olacağımı hiç sanmıyorum. zaten şuana kadar ilgi duyduğum erkeklerin de hiç biri yengeç değildi.

  15 ekim 2015 16:58


  8. genellikle evcimen olup aileye sevdiklerine değer verirlermiş.

  bir akrep olarak yengeç erkeğinden ayrılma sebebim iletişimsizlik. (gbkz: bu bir dramdır). evet.

  1 aralık 2015 16:08

  9. eşimin burcudur. 19473957 kez söylecek olsam da duygusal oluyor bu burcun erkekleri. Ayrıca aileye önem verdikleri, evcimen oldukları hususuna katılıyorum. sakindir, mantıklıdır, benim aşırılıklarımı bana farkettirmeden dengeler, düzenlidir, temizdir. Tek şikayet edebileceğim tarafı ilgi ve şevkat delisi olmaları, az biraz da mızmızlık var, ama olsun artık o kadar kusur da. Ha bir de akrep burcu olduğumu söylemeden geçemeyeceğim (gizlinot: swh) gerçekten çok iyi anlaşıyor bu iki burç, birbirlerini tamamlıyorlar diye düşünüyorum.

  1 aralık 2015 18:52 1 aralık 2015 19:02

  10. nasıl güzel bir şeysin sen diyebileceğim türden bir erkek sanırım. henüz ürkekliğini, biraz çekingenliğini ama bunun yanında sevecen-samimi halinin güzel yansımasını gördüğüm burcun erkeği.. naif, olgun ve son derece kendini bilen, koruyucu kollayıcı haliyle göz dolduran..

  28 aralık 2015 13:05