yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. anemim olması sebebiyle ergenlikten bu yana devam eden, son zamanlarda demirimin 3 (üç) e düşmesiyle iyice coşan saç dökülme sorunuma çok iyi gelmiş şampuandır. içeriğinde sarımsak ekstresi bulunuyor ama tamamen kokusuz.

  fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 30 tl civarı.

  6 mayıs 2014 14:27

  2. İçinde sls bulunduğu için kullanmayı bıraktığım ama kısa sürede işe yaradığını uzun vadede saçı daha zayıflattığını keşfettiğim sarımsak kokmayan sarımsaklı şampuan. Bir de saçı kazık gibi yapar ki kremsiz açılmaz. (bkz: ) down under natural's nude

  10 mayıs 2014 18:05

  3. Zigavus u pek övmüşlerdi almadan önce.Ama ben pek bir etkisini görmedim.Böle umutlanıp umutlanıp bir faydasını görmediğim nice üründen biridir kendileri.

  19 aralık 2014 12:37

  4. Popüler üründen başka bir şey değil. aylarca kullandım ve sonuç hiç bir şey!

  19 aralık 2014 20:26

  5. Dökülmeyi azalttı diyebilirim ama saç diplerimde pullanma ve inanılmaz bir kaşıntı yaptı.toplum içinde hatır hatır kaşınayım ama saçım dökülmesin yeter ki diyorsanız tercih sizin.

  19 kasım 2015 11:21

  6. 3lü set halinde eczanelerde ve pek çok e ticaret sitesinde satılan düzenli kullanımsa saç dökülmesini azalttığını söyleyen ürün. 3. şişemdeyim ve evet doğrudur. Saçlar düzenli olarak bu şampuan ile yıkandığında etkili. Benim saç tipim ince telli ve yağlı. Hacim konusunda sıradan şampuanlar gibi ama zaten hacim vaad etmiyor. bu yüzden ben severek kullandım. Tavsiye de ederim.

  25 kasım 2015 23:13

  7. hakkında olumsuz yorumları görünce epey üzüldüm çünkü biz oldukça faydasını gördük. Elbette mucizeler yaratmıyor ama saç dökülmesini kesinlikle azaltıyor. Bir de ben asla saç kremi kullanmam ve bu yüzden saçımı çok kurutan şampuanlarda kullanmam ve ben bu şampuanda ekstra bir kuruluk yaşamadığım için ekstradan seviyorum.

  Bizim evde 3 kadın 3 deney gibi bir şey yaptık. Birimiz biotin birimiz demir içerdiğinden keçi boynuzu özü birimizde oral takviye almadan sadece şampuan v serum. Kullandığımız şampuanda buydu. Tabii ki o ablamın saç dökülmesi bizimkisi gibi kesilmedi ama azaldı.

  Şampuanın içinde renklendirici paraben silikon mineral yağlar vs yok. Kokusuz bir şampuan.

  Bence şampuanlardan mucizeler beklenmemeli. Saç dökülmesinin asıl sebebi olan gıda eksikliği vs bulunup onun eksikliği giderilmeye çalışılırken şampuanlarla desteklenmeli :)

  Merak edenlere yazısı (link: http://idillce.blogspot.com.tr/2016/01/zigavus-sarmsakl-sampuan-extra-plus.html Zigavus sarımsaklı şampuan )

  27 ocak 2016 21:52

  8. benim için tam bir hayal kırıklığı. oysa ki ne umutlarla almıştım ( bir murphy kanunu daha gerçekleştiğine göre yeterince mutlusundur sanırım murp)

  2 haftalık deneme sürecinde durum üzerinde hiç bri faydasını göremedim. ciddiyetle söylüyorum hatta daha fazla saç dökülmesine sebep oldu.

  net olarak ortaya çıkan bir durum var; evet mutlaka kullanıcıların yorumları satın alma da yönlendirilici ama yine de kişiye göre cilt, tip değişiklik gösterdiği için bir ürünü kullanmadan numarasını anlayamıyoruz (gbkz: ihtiyaç sebebimdi gerçekten üzüldüm) (gbkz: tavsiyelere açığım)

  9 temmuz 2016 13:18

  9. Yoğun saç dökülmesi yaşadığım dönemde bi çare olarak indirimde kaptigim fakat hiç bir faydasını göremediğim şampuan. Dökülmeye bir etkisi olmadığı gibi saçlarımı epey kuruttu. Her ne kadar kullanmayi sevmesem de duş esnasinda sac kremi ve saçlarımı kuruttuktan sonra da yağ takviyesiyle anca toparlandılar.

  Sarımsaklı bir içeriği olmasina rağmen ben hic sarımsak kokusu almadım. Az bir miktarda da hemen kopuruyor ürün diğer bitkisel şampuanlara göre. Saç ürünlerinin gerçekten kişiden kişiye faklılık gösterdiğine ve ürüne zaman tanımak gerektiğine inanıyorum fakat ben artı bir yönünü göremedim

  10 aralık 2016 03:18

  2

  10. sarımsak kokusu olmayan saç dökülmesini durdurmada etkili ama kesinlikle alıp denenecek bir şampuan değil.kimine yarıyor,kimine yaramıyor.en son çıkan forte olanını da aldım,ondan da memnun kalmadık.babamın saçları yağlıdır,onun saçlarını döktü.benim saçlarım kurudur,bende herhangi bir düzelme nemlendirme olmadı ama sanki biraz hacimlendirdi saçlarımı.zigavus narlı şampuanı da nemlendirmesi ve hızlı uzatması için kullandım.saçlarımdaki kuruluğu giderse de yeterince nemlendirmedi ama kurutmaması bile çok iyi birşey.saçları uzatmada etkisi var ama çok değil.kokusu çok güzel.bir daha aynısından almadım ve almam.yani zigavus a olumlu yorumlar okuyup bayağı şans verdim gene en iyisi diyebilceğim narlı olanı ve ilk başlarda çıkan sade sarımsaklı olan denenebilir eğer macera arıyorsanız.içinde sls,sles,parfüm,paraben olmayan tamamen temiz içerikli keratin bakımı sonrası şampuanı olarak kullanılan www.naturakeratin.com sayfasından şampuanı kesinlikle öneririm.içeriğindeki mineraller sayesinde kokusu çok güzel,saçlarınız boyalıysa boyanızın 1-2 ay kdr daha kalıcı olmasını sağlıyor ve saçlarınızın rengini akıtmıyor.saçlarınızı kurutmuyor.bunu kullanırken en önemli püf nokta hafta 1 yada 2 arındırıcı şampuan kullanmalısınız yoksa saç dipleriniz yağlanmaya başlar.çünkü saçlarınıza güç katıp,nemlenmesini sağlıyor.benim saç dökülmemi tamamen durdurdu.saçlarım canlandı ve parlaklık geldi.hiç uzamak bilmeyen saçlarım göğüs altı hizama kadar uzadı.çok şampuan denedim.piyasada en övülenleri de kullandım.lorealin profesyonel ekspert serisini de denedim.hiç birinden memnun kalamadım.şans verirseniz asla pişman olmazsınız.

  21 nisan 21:56