girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. inanılmaz iyi video içerikleri ve video editleri olan kanal. valla yapanların emeğine sağlık.

12 kasım 13:31

5. Çok başarılı işler çıkaran youtube kanalı. Çok önemli konulara parmak basıyorlar ve ilgi çekici halde, modern bir röportaj ve belgeselcilik anlayışı ile iyi kurgulanmış videolar üretiyorlar.

29 eylül 15:48

4. Güldürürken düşündüren sağlam içerikler hazırlayan youtube kanalı. Severek takip ediyorum. özellikle salgın serileri çok başarılı. Ayrıca röportajlar için seçtikleri kişiler cuk oturuyor. Geç keşfedip iki günde talan etmiştim kanalı. 

11 ağustos 17:21


3. Son yıllarda yaptıkları güzel işlerle kalmışlardı aklımda, YouTube kanallarına düştüğümden beri bütün videolarını izlemeye başladım.

Çok güzel konulara değiniyorlar, ülkenin siyasi geçmişi, kafe açmak, girişimcilik, radyo eksen, bomonti semtinin tarihçesi vs.

Benim en çok etkilendiğimse "kaderin üstünde bir kader" serisi. Rte'nin son 16 yılını anlatıyor, tamamen görüntülerin ve kesik cümlelerin birleştirilmesiyle. 5-7 dk arası 5 bölümden oluşuyor. Gerçekten son zamanlarda izlediğim en başarılı işlerden keza o kadar objektif bir şekilde gösteriyor, ve öyle vurucu bir editleme ile ortaya koyuyor ki, hangi partiye/ideolojiye/gruba ait olursanız olun tüyleriniz diken diken oluyor.

Müzik seçimleri de çok ilginç, başörtü meselesinin geçmişi videosunda gesaffelstein çalıyor falan. Bu bahsettiğim "kaderin üstünde bir kader" serisinin son bölümünde de iamthekidknowwhatimean'in run şarkısı namaz kılan insanlarla, 15 temmuz anma mitingiyle birleştirilmiş, sanırım beni en çok etkileyen sahneler de buydu. Seriyi Üç kere izledim baştan sona, üçünde de ağladım. Yıllardır olan bitenler tokat gibi çarptı yüzüme bir daha.

To sum up, videolarına bir göz atın mutlaka. İnstagram storyleri de çok başarılı.

28 haziran 21:20

2. Kendilerini uzun zamandır takip ederim. Çok iyi işler çıkarıyorlar. Ben ilk olarak facebookta görmüştüm.

Facebook kullanıyorsanız sayfalarini mutlaka takip edin veya youtube kanallarını da takip edebilirsiniz.

Çok sık video yuklemiyorlar ama çok güzel videolara imza atıyorlar bana göre.

Özellikle renkli veli videosu, Türkiye'deki saat farkı videosu, İstanbul'da yaşamak videoları en cok begendiklerim olmuştu. 

19 haziran 05:59

1. Yeni nesil salgın: kafe açmak video serisini izledim (gizlinot: 3 bölüm) de geldim. Güzel bir iş çıkmış ortaya. Biraz yeni nesil belgeselcilik böyle hızlı, kısa ve hareketli bir anlatıma sahip olacak gibi geldi izledikten sonra. 

21 aralık 2017 14:23