yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • medya (2)

  1. (link: https://www.youtube.com/watch?v=tKwz2Ob8CEE wayne goss)

  wayne abimiz hepsini söylemiş. ama bir de benden gelsin. yeni başlayan ve hızlıca bitmesi gereken sütyen silikonuyla yapılan makyaj.

  30 aralık 2016 10:36

  2. takma kirpik. Kimse kusura bakmasın ama o şerit gibi takılanlar hamamböceğinin ayaklarına benziyor. Doğal takılanlara sözüm yok. Anlaşılan herşey benim için çok yapay.

  30 aralık 2016 10:42

  3. Takma kirpik, abartılı çerçeveli kontürler, tüm yüze sürülen highlighterlar ve cut crease makyajlar. Sahneye çıkıyorsanız iyi görünüyor da sokakta çok absürt durduğu bir gerçek.

  30 aralık 2016 10:48


  4. Her yere sim sim highlighter sürme trendi. Bir başka entryde eksilere doyamadım bir de burdan yazıyorum. Yılbaşı ağacı gibi parlamanın neresi moda?

  Veya şöyle söyleyeyim. Yakışmıyorsa sürmeyin.(gizlinot: bence sadece tamamen mat yapılmış bir makyajda elmacık kemiğinin üstüne sürülürse hoş oluyor. )

  Not: simsiz olanlara lafım yok.

  Edit: eklemek istediklerim var. Moda olan her trendi deniyoruz, merak ediyoruz. Dibine kadar haklıyız =D ama şöyle de bisey var Sorunlu bir cildiniz yoksa ve gerçekten o trende ihtiyaciniz yoksa uygulamayın. Ölçüp tartmak ve iyice tüketim çılgını olmamak bizim elimizde sonuçta ;)

  30 aralık 2016 16:52 4 ocak 2017 01:21

  5. Ben bulamadım. Çünkü trend diyor bakıyorum trendler neydi diye kontür var, highlight var, likit mat ruj var ben bunları beğeniyorum. 2016'da makyajlarımız gayet güzelmiş. Ama genel olarak takma kirpik insanlık suçu sayılsa fena olmaz :d

  30 aralık 2016 17:02

  6. makyaj trendi sayılmaz ama telefon uygulamaları ile fotoğrafa makyaj yapmak. yani bazı arkadaşlar gerçekten anlaşılmadığını zannediyor herhalde :ddd o kadar komik ki.....

  30 aralık 2016 17:07

  7. Sepya tonlu iç bayan makyajlar. (Ünlülerin gelin makyajları da hep böyle. Tek bir fark var o da takma kirpik) Gündüz vakti ben burdayım diye bağıran kontür ve aydınlatıcı. Benle aynı fikirde olan var mı bilemiyorum, herkes birbirine benzedi aynı fabrikadan çıkmış gibi.

  30 aralık 2016 18:05


  8. 1. Lütfen doğru düzgün dağıtamıyorsanız kontür yapmayın. Evet fotoğraflarda çok güzel çıkıyor ama gerçek hayatta o çizgi ordan bağıracaksa ne anlamı var.

  2. Kirpiğiniz yoksa oraya maskara boca etmekten ne anlıyorsunuz? Topak topak, kirli kirli. Görünce ben kendi gözümü kaşıyorum.

  3. Aydınlatıcıyı fırça ucuyla şöyle bi değdirmek lazım genelde. Zaten o bile çok özel günler için. Günlük hayatta suratınızı bulamayın nolursunuz.

  Genel: Bu yıl azıcık doğal yüz görmek istiyorum. Bi allık bi maskara sürüp çıkalım. Yüzümüze renk gelsin gerisi kalsın lütfen.

  !!!!!En en en önemlisi!!!!: beyaz tenli youtuberların bitmesi. Allahını seven buğdaylara ve esmerlere yönelik içerik üretsin. Canımıza yetti artık.

  30 aralık 2016 18:15 7 nisan 2017 02:49

  9. stickera benzeyen kaşlar.

  30 aralık 2016 18:31

  10. kim k kontürü: gözlerimi kanatıyor.bitsin artık, lütfen...(gizlinot: daughterofdarkness çaresizce ağlar )

  örümcek kirpik: aklıma ahs'nin (link: https://www.google.com.tr/search?q=american+horror+story+6.+sezon&rlz=1C1CHZL_trTR713TR713&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwikiNu6opzRAhWEVhQKHcBIB5gQ_AUICCgD#tbm=isch&q=american+horror+story+spider&imgrc=KEf5E29pGoClvM%3A 6. sezon fotoğrafını) getiriyor.sanki gözünüzden cidden örümcek bacaklarını çıkarmış da çıkmaya çalışıyor gibi...eew...

  instagram kaşı: özellikle sarı saçlı kadınların yapması ayrı bir muamma olmakla beraber, tiplerinizi tiyatrolarda kullanılan masklardaki kadar tuhaf göstermektedir.

  vicdana kadar çekilmiş eyeliner: dostum yoo...

  aşırı soluk nude ruj: makyaj yapmayınca duydukları ''hasta mısın?'' sorusundan illallah eden hiç bir bacımızın kullanmaması gereken hede.

  renkli saç(gizlinot: biliyorum pek makyaj trendi sayılmaz ): üniversiteye başladığım zamandan beri, doğal saç renklerinde ya da platin sarısı falan kullanan hatunların gözüme daha marjinal gelme sebebi tam olarak budur.

  abartılmış strobbing: elmacık kemiklerine nur insin isteyen hatunlar deneyebilir tabii...

  30 aralık 2016 18:56 30 aralık 2016 19:00