yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. film bitti ekrana bakakaldım. gözümden bir kaç damla göz yaşı döküldü, hala etkisindeyim, hıçkıra hıçkıra ağlamak istedim. lady gaga sen nasıl yetenekli, nasıl güzel, ne kral bir kadınsın. izleyin izlettirin.

  20 ekim 2018 02:04 20 ekim 2018 02:06

  2. (yazar: caglainwonderland) in bu konudaki yorumunu da merak ediyorum, yeni izledim bir şeyler yazayım dedim. 

  Bence cooper yönetmen olarak, sahnede olma heyecanını, o heyecanın ne kadar özel olduğunu harika anlatmış. Gaga da hiç zorlamadan, sakin ve sade oynamış, bayıldım. kesinlikle sinemada, o ses ve egörüntü yoğunluğunda izlemek gerek. 

  Müzikler beni çok sardı, la la land gibi müzikal iddiası olan bi film tek şarkıya sırtını yaşlamışken burada üç dört şarkı gerçekten çok kaliteliydi. İnanamadım. Sinefil değilim, güzel anlatamadım, ama iyi yorumcular da yazarsa severek okurum buradan. 

  24 ekim 2018 18:03

  3. beni sinemanın ortasında hıçkıra hıçkıra ağlatmış olan filmdir. lady gaga'nın sesi mi, makyajsız ve karizmatik güzelliği mi yoksa bradley cooper'la yakaladıkları inanılmaz kimya mı daha güzeldi bilemiyorum.

  buradan sonrası spoiler!

  filmin benim için en güzel yanı sanırım aşırı dramatize edilebilecek bir konuyu sade anlatmayı seçmiş olmasıydı. bu bakımdan cooper büyük bir alkışı hak ediyor. ally'nin ünlü oluşu, alkolle ilgili sorunlar, sonda olanlar çok daha ağlak anlatılabilecekken yumuşacık dokunmuş sanki film. her şeyin önünde olan samimi duygular var sadece. ikilinin aşkının ötesindeki şeyler sanki teferruat, şan şöhret, bağımlılık ve hatta ölüm bile.

  bir de uzun zamandır aşkı bu kadar gerçekçi anlatan bir film izlememiştim. yaşadıkları hayat gerçekdışı olabilir ama aşkları gerçek bu ikilinin, sorunları da. filmde taraf tutmak imkansız çünkü iki tarafın da doğruları ve yanlışları var. mesela ally'nin ünlü olunca kontrat imzalayıp kendini içi boş şarkılara vermesi, bu yüzden jackson'la arasının açılması... insan ally'e kızacak gibi oluyor, ama bir yandan da o bunu yapmasaydı, kendi yolunu çizmeseydi, jackson'la ilk günkü gibi olacaklar mıydı? o gölgede kalmak ona yetecek miydi, ya da jackson ondan sıkılıp kenara atacak mıydı eninde sonunda? yine de alkole düşseydi jackson, ally napacaktı kendi kariyeri olmadan? jackson'ın yaptıkları, alkolden vazgeçememesi ya da. insan hem kızıyor, hem de film bunun sadece kötü seçimlerden ibaret olmadığını, aynı zamanda bir hastalık olduğunu, jackson'ın yine de denediğini öyle iyi gösteriyor ki. bu yüzden taraf tutulamayan bu aşkın gerçekliğine sonuna kadar inanıp sinemadan çıkarken hüngür hüngür ağlıyor insan.

  şarkıları ise enfes bu arada. shallow ve i'll never love again unutulmayacak ve muhtemelen gaga'ya oscar getirecek. neticede izlensin.

  25 ekim 2018 07:40

  4. sabahtan beri (link: https://www.youtube.com/watch?v=bo_efYhYU2A shallow) şarkısını dinliyorum, birlikte konserde söyledikleri anı tüylerim diken diken, gözlerim dolarak izledim. filmin 2. yarısında sıkıldığım yerler oldu ama film bütünü itibariyle güzeldi. özellikle oyunculuklar çok iyiydi. birbirlerini o kadar güzel sevdiler ki hepsini hissettim.

  30 ekim 2018 17:37 30 ekim 2018 17:39

  5. Soundtrackleri aşırı efsane olan ve lady gaganın oyuncu yönünü de , bradley cooper’ın ise sesinin güzelliğini de net bir şekilde görebildiğimiz ağlatmalı film. 

  30 ekim 2018 21:43

  6. lady gaga ve bradley'nin yılışık hallerde gezindiği yoğun prları ve dehşet sahte hissettirmeleri sebebiyle ön yargılı olduğum ve izleyemediğim film. beğenmeyen de yok ama nete düşünce izlerim artık. ödüller için epey bir çaba sarf ediyorlar ama böö geldi lady gaga'nın botoxlu maske gibi suratıyla yaptığı konuşmalardan, dalga konusu oldu zaten aynı muhabbeti 3 bin kez yapmasıyla (link: https://www.instagram.com/p/BpVutssB_w8/?taken-by=girlwithnojob 100 people in a room and 99 of them don’t believe in you -_-) (link: https://www.instagram.com/p/BpgFVABH1Te/?taken-by=girlwithnojob -_-) (link: https://www.instagram.com/p/BphqgDxnV5F/?hl=tr&taken-by=sainthoax öyk)

  31 ekim 2018 11:25 31 ekim 2018 11:26

  7. filmi yeni izledim yani ne desem bilemiyorum..izlemeden önce hakkında okuduğum şeylerden ve filmin sürekli poh pohlanmasından ötürü fazla beklentiyle mi izledim bilemiyorum ama benim için oscar hak eden bir film değil.ha güzel film mi? orası öyle..

  buradan sonra belki çok az spoiler olabilir,

  filmin yönetmenliği güzeldi bence, özellikle görüntü yönetmenliği güzeldi.oyunculuklarda çok iyidi.gerçi lady gaga'nın dudaklarına bakmaktan sahnelerine pek konsantre olamadım ama o da iyidi bence.ama bir şey var yani ne biliyim..dediğim gibi belki de çok fazla beklentiyle izlediğim için beklentimi karşılayamamış olabilir.bir acayip yani klişe desen değil ama orjinalde değil ortalama bir şey işte.hatta filmi izlerken unutursam fısılda filmi geldi aklıma.bence konu olarak oldukça benzeşiyor.iki kadının kaderi yükselmesi şöhreti ve evliliğinin gidişide benzer.sonunu tahmin ettim mesela bu filmin ki tahmin edilmeyecek gibi değildi, bu tahmin edilebilirlik biraz sıkılmama sebep oldu.filmin en iyi yani müzikleriydi bence çünkü bu tarz müzik konusu işlenen filmlerde bir şarkı çok güzel diğerleri ortalama ve altı olur ama bu filmde çoğu şarkı çok güzeldi.tabi lady gaga'nın o kulak kanatan pop şarkıları hariç.bu konuya dikkat çekmeleri de güzeldi aslında.ally'nin film başından sonuna değişimi, söylediği şarkılarda ki değişiklik güzeldi.

  kısaca abartıldığı kadar olmayan ama izlenebilecek güzel bir film.

  12 şubat 21:19 13 şubat 19:09