girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (3)

52. İki gün önce superstep mağazasında farkettiğim ve kur artışıyla açıklanamayacak bi durum var; lacoste ayakkabılar adidas dan daha ucuzdu. Sizce de bi tuhaflık yok mu

26 eylül 13:34

51. bu gözler (link: https://shop.adidas.com.tr/stan-smith-recon-ayakkabi_86451 999'a) stan smith gördü; bin lira, bin!!

26 eylül 12:34

50. 1.5 sene önce superstep indiriminden 258 liraya almıştım şuan fiyatı almış başını gidiyor, gerçi o zaman da öyleydi ama yine alınabilir bir fiyattaydı. İlk 10 giyişimde falan sol ayağımın iç topuk kısmını yara bere içinde bıraktı korkudan giyemiyordum kat kat yarabandıyla ancak giyiyordum. Sonrasında ayağım alıştı şuan aşırı rahat geliyor. Tarzını tasarımını beğeniyorum tek olumsuz kısım önündeki kırılma yeri çok çabuk belirginleşiyor. Ama her kıyafetin altına yakıştığını düşünüyorum o yüzden kombinlemek açısından kolay bir ayakkabı

22 haziran 16:55


49. Abartılmış ve adidas markasının klasiklerinden olan ayakkabı modeli.. 

güzel ayakkabı ancak tabanının genişliği fazla geliyor bana. Yani kısa bir şeyin altına giyildiğinde, özellikle ince bacaklıysanız ayakları fazla büyük gösterdiğini düşünüyorum.

Beyaz hoş gözüküyor ama siyah olanı da anlaşılmaz şekilde çiğ duruyor. bilemiyorum antipatik gelen bir şeyler var bu modelde.

22 haziran 16:39

48. ön kısmını hiç sevemediğim spor ayakkabı modeli. bir kaç giyişte önde kıvrılma izi oluştuğu için çok çabuk eski bir görüntüye kavuşuyor. on beş sene önce lisedeyken genelde erkekler çok giyerdi haliyle o kadar büyük ayaklarda göre göre soğudum sanırım. 

22 haziran 16:30

47. Beyaz spor ayakkabımın (9 yıllık) giyilemeyecek kadar çatlak çatlak olmasından sonra artık yeni bir beyaz spor ayakkabı almam lazımdı ve haftasonu adidas stan smith aldım. Tercih etmemdeki en büyük sebep görünüşünün hoşuma gitmesi. Bugün ilk kez giydim, şu anda yağmur bastırmadan eve yetişmeye çalışıyorum :) ilk izlenimlerim çok olumlu değil. Ayakkabının önü ve tavanı ayağıma baskı uyguluyor, çok rahat bulduğumu şimdilik söyleyemeyeceğim. Umarım kullandıkça yumuşar ve daha rahat giyerim.

22 haziran 15:48 22 haziran 15:49

46. elimde olsa kırmızı ve lacivert renklisini de alacağım ama şimdilik yeşil olanıyla seviyeli güzel bir ilişkimiz var.

rahat olmasının yanında her kıyafetle uyduğunu düşünüyorum. temizliği de kolay, beyaz ayakkabı temizliği zor ve en kolay temizlenen beyaz spor ayakkabım. nike air maxlere kıyasla düz taban olması biraz yoruyor bütün gün dolaştığınızda. yine de model olarak çok beğendiğim için nikelarıma kıyasla bunları tercih ediyorum bir de nikelarım temiz görünmüyor ne kadar temizlersem temizleyeyim.

22 haziran 15:20


45. zarif bulamadığım, herkeste görmekten sıkıldığım bir ayakkabı kendisi.

(bkz: süslülerin linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri)

22 haziran 12:32

44. Fiyatıyla beni üzen ayakkabıdır. Kullandığım beyaz ayakkabının perti çıkınca beyaz bir spor ayakkabı arayışına girdim. Baktığım modeller içerisinde en zarif duran Stan Smith olduğu için almaya karar verdim ama ne numaramı bulabildim (36) ne de bulsam da fiyatı bana uydu. Sene başında Instagram’daki alışveriş sayfalarında insanlar 180₺’ye aldıklarını paylaşıyorlardı. Şu an hatırladıkça hayret ediyorum. Dün Adidas’ta %25 civarı bir indirimle 350₺ küsürdü. Sırf bu yüzden bir süre daha beyaz ayakkabısız kalacağım.

22 haziran 11:58

43. Stan smith'i superstar'dan sonra kullanan bir süslü olarak stan smith' in çok daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Görüntü olarak ikisi de çok hoş, ozellikle superstari zamanla acilmis olsa da, yine de ayaklarım vurula vurula giyiyorum. Birer skechers rahatliginda değiller her şeye ragmen.

22 mayıs 21:19