0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. birkaç gün önce merak edip aldığım bir ürün olup çilleri ve lekeleri gidermek, cildi beyazlatmak iddiasındadır. 5 gündür falan devamlı kullanıyorum, öyle bir şeysini görmedim. görürsem onu da yazarım. gerçi bu kozmetiklerin üstünde yazan "giderir, ortadan kaldırır, yok eder, parça pinçik eder" gibi şeyleri ciddiye almam ben ama sonuçta kutuya öyle yazmışlar yani. bir felaket durumunda ürünü kurtaracak cümlenin de "etkileri kişiden kişiye farklılık gösterir" cümlesi olduğunu zannediyorum.

küçücük bir kutunun içinde satılıyor, aktardan 4 liraya aldım. bir arkadaşım pazar tezgahında 2 liraya görmüş. şu anda kendi sitesine bakıyorum; şok kampanya 2 kutu 20 lira???

bu gizemi çözmekle uğraşamıycam şimdi, katil kesin uşaktır. :D

28 mart 2016 17:03

2. Bir ara kullandığım kremdir. Şöyle ki cildi aydınlatıyor ve sivilcelerin de çabuk kurumasını sağlıyor. Ama ciddi anlamda aşırı yağlı geldi bana. Yani cildim hiçbir türlü kabul etmedi, kalıp gibi durdu. Üstelik kokusu da ağır geldi. Sevip sevmediğimi bilemiyorum. Çünkü çok kısa bi süre kullandım.

28 mart 2016 20:57 27 mayıs 2016 22:36

3. Tanım: Cilt beyazlatmayı, sivilceleri ve sivilce izlerini geçirmeyi vaad eden krem.

Üç dört yıl önce ben de bi yerlerde sonuçlarını görüp aktardan almıştım. Kapalı komedonlarım vardı cildiyecim eritretin yazmıştı her gün ikisini beraber sürer yatardım cilt rengim aşırı açılmıştı ve ne komedon ne de iz kalmıştı. Sonradan içeriğinin ne olduğu konusunda çok tedirgin olup bırakmıştım. Ki yanılmamışım da süslüler sağolsun geç de olsa içindeki kurşunun limitinden fazla olduğunu öğrenmiş oldum.

31 ocak 2017 15:01