yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (34)
  • medya (7)

  1. Evet kızlar hepimiz öğrencilik yıllarımızda mutlaka doldurma parfüm kullanmışızdır

  ben ilk lisede almıştım ama hiç beğenmemiştim sebebi ise hep çantama akıyordu hem kokusu kalıcı değildi hem de tenime sıkınca yağlı bir his bırakıyordu böylece uzun yıllar boyunca da doldurma parfüm kullanmadım

  ta ki bargello ile tanışana kadar

  geçen ay 25 liraya iki tane aldık bi arkadaşımla birlikte kokusu birçok pahalı parfüme göre kalıcı ayrıca yukarıda saydığım beni rahatsız edici hiçbir özelliğe rastlamadım

  çok fazla koku seçeneğine sahip olmasına ve birçok ünlü markanın kokusuyla birebir aynı olmasına rağmen bazı kokuları o markayla aynı gibi gelmedi bize ama zaten markanın da böyle bir vaadi yok

  yani kısacası ben kullandım ve çok memnunum herkese tavsiye ederim bargello parfümlerini

  24 aralık 2014 19:10 ed.7 ağustos 2016 01:05

  2. 1 alana 1 bedava kampanyasının mütemadiyen devam ediyor olması, orijinallerine en yakın kokuları üreten açık parfüm olmasıyla gönlümde taht kurdu.

  7 mayıs 2015 23:27

  3. bende uzun zaman bargello kullandım, d&p daha iyi övgüsü ile bir kereye mahsus onu da denedim ama bence bargello gerçekten kalıcı yapıyor ama şunu da söyleyeyim . Dedikleri gibi içine her ne koyuyorlarsa benim her sıkışımdan sonra en az yarım gün hapşurup burnum tıkanıyordu. Artık dolum parfüm kullanmıyorum .

  8 mayıs 2015 07:59


  4. dükkanın önünden geçerken mandalina kolonyasının afişini gördüm, merak ettim içeri daldım. kokusu çok güzeldi. sonra diğer kokulu kolonyalarına da baktım. çikolatalı bile vardı. en çok mavi kapaklı marine olanı beğendim. çok ferah bir kokusu var. uzun süre kokusu elimde kalıyor. oda parfümü versiyonu varsa alabilirim.

  15 mayıs 2015 15:38

  5. Ah bargello.. bugüne kadar kullandığım orijinal parfümlerin kokusuna en yakın parfümleri bu firmada buldum. Özel zamanlarda orijinallerini günlük kullanımda da doldurmalarını kullanıyordum. Az önce parfüm fiyatlarını 50 ml için 15 liradan 20 liraya çıkardıklarını görünce pek bi dertlendim. Ne güzel 15 liraydı diye kendimi yerden yere vurdum. D&P ile sidik yarıştırma sevdasına biz değerli müşterilerini harcamasaydın yahu. Sen ki bi alana bi bedava yapmış firmasın nedir bu hal Allah aşkına. 1 lira 2 lira zam yap bari, ben bu zammı daha uzun bi süre kabullenmiycek gibiyim. 5 lira için geldim burda girdi yazdım a dostlar. Yetkililer bu belli belirsiz çığlığımı duysun inşallah amin.

  9 ağustos 2015 15:20 9 ağustos 2015 15:27

  6. (yazar: dusperest ) e tamamen katılmakla beraber kışın ve çoğu zaman parfümlerimin Bazilarini buradan aliyor-dum. Gucci rush 2 , Burberry Weekend gibi elimde bulunması açısindan iyi oluyordu. Kışın bi ara alışveriş yaptigimda eleman zam geleceğini söylemişti sanirim beklenen zam gelmiş.. Bundan sonra 20 liraya 50 ml ilk gidip Bargello dan alacagimi sanmam. İndirimler de 35 e Orijinal parfüm gördüm çünkü. Zaten 50 ml i çok zor bitiren ve çabuk sıkılan bi insanım. Olmadi (bkz: Bargello ) bizi üzdün.

  9 ağustos 2015 16:30 9 ağustos 2015 16:30

  7. yıllarca babam yurtdışına gittikçe parfüm getirdi. babamın gidiş sayıları azalınca, zaten 3-4 tane parfümü daha çok seviyoruz deyip buradan almaya başladık.

  annem bir gün çarşıdan gelirken bizim parfümlerin bargellosunu almış. aynısı ya!

  hepsi öyle mi bilemiyorum ama lolita lempicka, black xs ve naomi campbell parfümü aynı. versace crystal noir tam olarak aynı değil ama gayet güzel. sıkmanın üzerinden biraz süre geçince aynı oluyorlar.

  ben bu olayların üstüne gaza gelip 5 liralık diğer doldurma parfümleri de denemiştim ama su sıksam aynı şey. 5 liraya 5 dakika dayanıyor çünkü onlar.

  bargello benim bebeğim ya. içim acımadan assolist gibi sıkıyorum valla. orijinal olunca aman 3 fıs sıkayım bu seneyi çıkarsınlar havada uçuşuyordu. vallahi rahatladık

  9 ağustos 2015 18:48


  8. En güvendiğim açık parfümeri. Yoğun alkol ve yağlı parfümlerden sonra arkadaşımın Dior Addict kullandığını ve Bargellodan aldığını duyunca denemel için gittim. İlk aldığım parfüm Bvlgari Omnia Crystalline çiçeksi (nilüfer) pudralı hafif de limon kokulu güzel bir parfüm ben bunu kıyafetlerim için kullanıyorum elime sıkınca da yağlılık hissi bırakmıyor :) Ayrıca bileğimde buram buram ağır alkol yerine parfüm kokuyor :) Hatta orta karar bir kalıcılığı var üstümde 5 gün parfüm kokusu kalacağına ve kokudan boğulacağıma orijinal parfüm gibi olan bu parfümlerden kullanırım daha iyi ayrıca şişeleri çok hoş uzun ve dikdörtgen şeklinde ayrıca şekerli parfümleri çok kalıcı ve yoğun kokulu

  15 ağustos 2015 16:04

  9. Thierry mugler alien'a para baymadan önce deneme amaçlı buradan aldım. Yanında da versace crystal noir aldım. İkisini de sevdim. Doldurma parfümlerin buram buram alkol ağırlığı yok. Kalıcılıkları da fena değil. Versace, thierry mugler'dan daha az kalıcı ama. Zamanında da burberry classic ve weekend kullanmıştım buradan. onlar da başarılıydı. Bunlar arasında da classic daha kalıcıydı.

  15 ağustos 2015 18:18 15 ağustos 2015 19:18

  10. Yine bir bargello girdisiyle buralardayım. 6 gün önce Versace bright crystal kokusunu aldım burdan, hafif ama yoğun çiçeksi hatta çiçekten çok temizlik gibi kokan insanın üstünde esinti yaratan her sıktığımda " sen yeni mi duş aldın ?" Ve benzeri pek çok soruya maruz kalmama sebep burnu hiç yormayan aksine sanki dinlendiren mis mis mis gibi rahat ferah hafif bi koku. Kalıcılığı çok yok doğal olarak 4 saat sonra siliniyor kokusu çanta ya atıp sık sık sıkmalık bir koku. Temizlik kokusu tarzı bi şey arayanlar denesin eminim hiç pişman olmazlar.

  17 ağustos 2015 20:06