yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (12)
  • medya (5)

  1. Gratiste kasa önünde 10 tl'ye satılan minicik kontür paleti. Allık rengine tutuldugum icin almıştım ama paletin tümünden çok memnun kaldım. Seyahat boy olarak tasarlanmış ama keşke büyük olsaymış dedim çünkü fırçamı batırırken zorluk yaşıyorum. Kontür rengi aslında güzel bir bronzer rengi, aydınlatıcısı açık altın tonlarında her ten rengine uyar, allık rengi müthiş bir koyu pembe. Güzelce dağılıyorlar, kalıcılıkları bazla birlikte günlük bir kullanım için gayet iyi. Kısaca ben bu ürünü çok sevdim.

  ilgili medya:
  2
  9 ağustos 2019 14:32

  2. 9.90tlye alınıcak en güzel şeylerden biri bence. Oldukça kullanışlı. Seyahat boy bir ürün. Ben aydınlatısını sevip almıştım. Özellikle aydınlatısını far olar çok seviyorum. Göz kapagina uygulamalık bir renk. Kontür rengi koyu tenlilere pek gitmez. Allık kullanmıyorum ama bu rengin de pigmentasyonu oldukca basarili ve far olarak yine cok güzel.

  22 ağustos 2019 12:55

  4

  3. Beklentisiz olarak aldım ama gerçekten çok sevdim, tam çantaya atmalık. Kontür ve allık rengini karıştırınca çok güzel güneşte yanmışsın efekti veriyor, sadece aydınlatıcı kısmı renk olarak koyu bence açık buğdaylarda benim gibi, bunun dışında çok güzel göz makyajı çıkıyor aynı zamanda, sadece ürünü açtıktan sonra minik minik kabartılar oldu ürün üzerinde taşlaşma gibi onu anlayamadım. 

  22 ağustos 2019 14:53


  5

  4. Gratiste kasanın önünde görüp aldım. Allık rengine aşık oldum. Tam anlamıyla güneşten yanmış efekti veriyor. Aydınlatıcı rengi biraz koyu geldi ama far olarak çok güzel oluyor. Kontür rengi de öyle. Çok güzel dağılıyor yumuşacık. Fiyata göre çok beğendim.

  12 eylül 2019 14:53

  5

  5. Gratis'in salı günkü %50 indiriminden 5 tl'ye aldım. Öncelikle çok kompakt bir ürün, boyutları 12×45×81mm, yukarıda bir süslünün de belirttiği gibi parmak kadar. Ambalajının küçüklüğüne rağmen her biri 2.5 gr olmak üzere toplamda 7.5 gr ürün içeriyor, the balm alternative rock paletlerde de bronzer/allık/highlighter ürünlerinin her biri 2.4 gr ürüne sahip. swatchlarken kuru hissettirdi ancak üçünün de yüzümde dağılmasını çok beğendim. Kontür rengi soğuk bir renk değil, yüzü ısıtmak için daha uygun. Ona rağmen turuncu da değil. aydınlatıcı beyaz tenliler için çok koyu, sürdüğümde pembemsi bir yansıma verdi. Far olarak denemedim. Allık ise şeker pembesi gibi, güneşten yanmış görüntüsü vermek için çok güzel olur. Bana çok versatil bir palet gibi geldi. Özetle 5 liraya aldığım için çok mutluyum, hatta böyle olduğunu bilsem indirimsiz de alırdım. minik makyaj çantamda yerini ayırdım bile.

  ilgili medya:
  3
  29 eylül 2019 22:41

  5

  6. Ambalajı durduk yere kırılmasa on numara palet. Allığı çok pigmentli, aydınlatıcısı kör edici, bronzer rengi de cildime uygun. Güzel karışıyorlar, kalıcılıkları da fena değil. Özellikle makyaja yeni başlayanlar böyle ürünlere yönelmeli.

  1 ekim 2019 14:09

  5

  7. Çantaya atmalık toz cilt ürünlerine sahip palet fikri çok hoşuma gitmişti. Allık ve bronzer yüzümden uçar ve bu ürün ufak boyutuyla tam çantaya atmalık kurtarıcı oldu. Gratis indirimiyle 5 tlye geldi ve f/p oranı çok yüksek bir ürün olduğunu belirtmeliyim. 

  En çok allığı beğendim. Rengi the balm cabana boyun mat hali gibi tanımlayabilirim. Pigmenti bol bir ürün. Kontür rengi de koyu buğday tenimde belli olabildi ancak kontür yerine bronzer için daha uygun bir renk oldugunu düşünüyorum. Disarida makyaj yapmam gerektiginde crease rengi olarakta kullanilabilir. Aydınlatıcısı da metalik rose gold bir renk ancak fırçayla uygulanmasını beğenmedim. Fırçayla sim sim duruyorken parmakla uygulandığında rengi daha güzel elde edebiliyorum. Far olarakta başarılı bir renk. Özetle f/p oranı indirimsiz haliyle de yüksek çantaya atmalık bir palet

  7 ekim 2019 20:17 7 ekim 2019 20:18


  5

  8. Markanın ürünlerinin çok övülmesi üzerine standını biraz karıştırmaya gittim(gizlinot: Yazar aslında bunalımdayım alışverişe vurdum demek istiyor. ) ve hem fiyatının çok uygun olması hem de işlevsel olabileceğini düşündüğüm için aldım. Aslında büyük beklenti içinde değildim, sık sık bir yerlere gidiyorum ve koca koca paletleri taşımak zor oluyor, ilk bakışta güzel yönleri sadece küçük olması ve minik bir paletle hem göz hem de yüz makyajımı tamamlayabilecek olmamdı. ancak evde deneyince performansına inanamadım çünkü beklediğimin çok ötesindeydi. 

  Öncelikle paketini beğenmedim, bu tarz paketler genellikle dayanıksız oluyor, ki yukarıda bir süslü daha bunu belirtmiş, umarım kırılmaz diyorum. Ambalajın ufak olması harika, herhangi bir yere giderken veya günlük olarak çantaya atıp çıkmak için harika boyutta. Boyutu hemen hemen bir orta parmak uzunluğunda. ürün gramajı çok iyi, toplam 7,5 gram ürün var ve bu uzun süre kullanılabilecek bir miktar benim için. İçeriği biraz üzücü, ilk sırada talc var. Gözenek problemi olan biriyim ve benim birinci kaçtığım içerik bu. Talc gözenekleri çok hızlı dolduruyor ve siyah noktaya dönüşümü de oldukça kolay bir malzeme. Fiyatını ve her gün kullanmayacağımı düşünüp içeriği göz ardı ederek satın aldım. 

  Renklere gelecek olursam, bronzer rengini çok beğendim, birçok ten rengine uyum sağlayabilecek tatlı bir renk. Bence çok rahat göz makyajında da kullanılabilir. Hatta aydınlatıcı ile güzel bir ikili olur. Yüzde çok kolay dağılıyor ve fırçayla ilk dokunduğunuz yerde lök diye kalmıyor. 

  Highlighter rengini çok sevdim diyemem en azından highlighter olarak. Çok sim sim kalıyor, fırçayla dağıttım ama simler dağılıp yüzüme saçıldı. Çok mikro boyuttalar ancak gözeneklerime dolup belli etti, bu sebeple göz makyajımda göz kapağımın üstünü aydınlık göstermesi amacıyla kullanacağım. Ayrıca highlighter'ın açık tenli süslüler için koyu kalacağını düşünüyorum, bende bile biraz koyu kaldı gibi. 

  Allık rengine ise bayıldım. Çok olmasa da the balm hot mama allığı andırıyor. Koyu bir pembe ve içinde mikro boyutta ışıltılar var. Yalnız gerçekten çok pigmentli, dikkatli kullanılması gereken bir ürün. İlk denememde suratım pespembe oldu. Aslında pigmentasyonun bu denli yoğun olması benim gibi ayarsız eller için iyi bir şey değil ancak dikkatli kullanımla sorun olmayacaktır. Bu da kolay dağılıyor ve yapışıp kalmıyor. Tatlı bir pembelik veriyor yüze, bundaki ışıltılar daha az gözüme battı yani rahatsız etmedi diyebilirim. Ancak şunu belirtmemde fayda var, eğer esmer olan bende bu denli yoğun gözüküyorsa açık tenli kişilerde düşünemiyorum. 

  Sonuç olarak tek bir paletle hem göz hem yüz makyajım çıksın, çantama atıp her yere götüreyim hem de uygun fiyatlı olsun derseniz tam size göre. 

  21 ekim 2019 22:46

  9. Aydınlatıcı, bir aydınlatıcı için çok koyu fakat far olarak inanılmaz güzel bir efekt bırakıyor göz makyajında. bronzer, açık tenliler haricinde her renge uyabilecek bir renkte. Göz makyajında katlanma bölgesine geçmeyi seviyorum. Allığı işe çok tatlı, ışıltılı bir allık. Ürünün mini boy oluşu da ekstra olumlu bir özellik. İndirimsiz 10 tlye alınabilecek güzel bir kit.

  25 ekim 2019 22:16

  3

  10. Fiyat performans açısından baktığımız zaman performansının çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Tozutması az. Aydınlatıcısı buğday tenlilerde çok güzel duracaktır. Allığı buğday tende sağlıklı güzel bir kızarıklık veriyor, içinde ki simler tene gelmiyor ama benim için gayet mat bir allık. Aydınlatıcısı ile gayet uyumlular. Kontür rengi bende çamur gibi durdu. Cildiniz de renk eşitsizliği varsa ve ince ten ürünleri kullanıyorsanız siz de bu problemi yaşayabilirsiniz. Kalıcılığı ortalama. Kesinlikle must have it değil ama neden aldım kesinlikle dedirtmez.

  9 kasım 2019 11:56