sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (7)
 • medya (1)

1. Bu markayı geçtiğimiz aylarda italya'da düzenlenen bir kozmetik fuarında gördüm ve standlarını ziyaret ettim. markanın kurucuları iki genç ve sempatik kadın. ilk dikkatimi çeken şey standın etrafını ilüstrasyonlarla süslemişlerdi ve daha sonra konuştuğumuzda kutularda, ambalajlarda da aynı tasarımları gördüm. ilk ürünleri zaten mıknatıslı makyaj fırçasıymış, fuarda başka hiçbir standda görmedim, çekikler sarmıştı etraflarını o derece.

yoğun tempoda yaşayan makyaj tutkunları için kullanımı kolay ürünler seçtiklerini ve yakında websitelerinin açılış yapacağını söylemişlerdi. amaçlarının biraz daha farklı, ilginç ve kullanışlı ürünler tasarlamak olduğundan bahsetmişlerdi. az önce instagramda denk geldim, başlamışlar. (link: https://www.instagram.com/beautynrush/ beautynrush instagram) website gerçekten bahsettikleri gibi ilginç olmuş: (link: https://www.beautynrush.com/ beautynrush website)

ürünlerini denemedim, sadece standda gördüğüm kadarıyla gayet iyi duruyordu. özellikle beyaz kıllı fırça dikkat çekiyor. kullanıp, deneyimleyen varsa yorumları beklerim.

25 nisan 2017 22:58

2. sitelerinde ardarda zorluk yaşadıktan sonra alışveriş yapabildiğim fırça markası. ödeme tamamlanmasına rağmen hiçbir şekilde onay maili gelmedi ve alışveriş siparişler sayfasında görünmedi. daha sonra da göz fırça setinin ücreti sepete yansımadı, öyle olunca sitedeki hatayı düzelttiler ve yeniden sipariş vermemi istediler. ancak hızlı ve 7/24 çalışan bir destek birimleri var. 

sonuç olarak paketim ulaştı, sunum oldukça güzel. fi dizisine gönderme olarak paketten kırmızı bir tüy ve "sen minnoş bi ev kedisi değilsin" notu çıkıyor, ilginç. ürünlere gelince...

ben göz fırça setini ve beyaz kıllı, ucu sivri this is it yüz fırçasını satın aldım. öncelikle fırçalar çok kısa geldi bana. büyük ihtimalle mıknatıslı tasarımla bu durum bağlantılı. bir de çok hafifler. gövde kısmı birazcık dandik hissettirdi açıkçası. kaş fırçasını sevmedim. kılları çok kısa ve kaş tüylerini yeterince iyi kavramıyor. bir de sert kılları cildi biraz irite ediyor bence. göz fırçaları genel olarak iyi gibi, fazla deneyemedim henüz. yüz fırçası ise çok tatlı ve boyu mükemmel. beklediğimden küçük çıktı ama göz altına tam oturuyor, kapatıcıdan sonra pudralamak için ideal. bronzer ve aydınlatıcı uygulamayı da sevdim. çok seversem bir tane daha alırım belki. 

mıknatıs konsepti de masada baya şık duruyor. ama ne kadar pratik bilemiyorum. koleksiyonumdaki diğer fırçalar magnetik olmadığı için ayrı durmak zorundalar. bir de cımbız, makas gibi metallere baya sıkı tutunuyorlar; makyaj çantasında gıcıklık yaratabilir bu.

özetlemek gerekirse ben genel olarak memnun kaldım ama kendilerini biraz fazla övüyorlar bence. bu fiyatları hak etmediklerini düşünüyorum. instagramlarında gördüm, daha önce indirim yaptıkları olmuş. eğer yine yaparlarsa denemeye değer belki ama şu an çok pahalı olduklarını düşünüyorum.

5 ağustos 2017 01:14 5 eylül 2017 01:41

3. Güzel bir girişim ancak daha uygun fiyatlı olması gerektiğini düşünüyorum. Ülkemizde uygun fiyatlı ve iyi fırça kıtlığı yaşanırken rt ayarında fiyatlar ne kadar mantıklı acaba.

5 ağustos 2017 23:50

4. neredeyse tüm türk 'yutubır'lara fırça seti gönderen firma . sitelerine girip fiyatlarına baktığımda full set ve mıknastıslı standın 500 tl ye yakın bir fiyatı vardı. zaten herkeste aynı fırçaları görmek bile sogutmuştu beni bu firmadanda, merakıma yenilip fiyatına bakınca iyice sogudum . (gizlinot: fjhsdfjkshdf)

26 ağustos 2017 10:29 26 ağustos 2017 14:28

5. Yine iyi bir fikri vizyonsuzlukla batıran başka bir türk firması.. kardeşim ne güzel değişik bir fikir bulmuşsunuz. Süper hayat değiştiren tasarım değil ama hoş güzel alınır. Alınır da bu fiyata değil. Bir fırça ve mıknatıs size ne kadara mal olabilir ki. Bir de yeni çıkmış firmasınız. Youtuberların hmm gzlmş ya fna dğl.s.s lafına 500 lira veren çok kişi bulamazsınız. Biraz fiyatları uygun tutup ünlenip sürümden kazansanız bea. Ama bir üründen %500 kar edelim sadece elitist kitleye hitap edelim derseniz de o sizin markanızın bileceğiniz iş.

26 ağustos 2017 17:40 26 ağustos 2017 17:40

6. Bu sabah 50%’ye varan indirim olduğuna dair mail atan ama tek bir ürününde bile 50% indirim olmayan aldatıcı marka.

Bu arada birkaç aydır göz fırça setini kullanıyorum. Ürünler kaliteli ve elim bu fırçalara gidiyor. Özellikle karıştırma fırçasının ince olması hoşuma gitti. Böyle bir fırçam yoktu. Ama fırçalar kısa ve diğer fırçalarımın arasında kayboldu biraz. Metal plaka masamda yayıntı yaptığı için bir süre sonra sıkıldım ve bi yere kaldırdım. Mıknatıs olayı yaratıcı ama biraz reklam hilesi. Şu an metal plakayı kullanmadığım için bi tane fırça almak istediğimde birbirine tutunmuş olarak 2 fırça geliyor elime. Ya da fırçalık olarak kullandığım metal kaba yapışıyorlar. Bence mıknatısı kaldırıp daha ucuza satmalılar. Ya da tercihe bağlı olsun bu durum.

8 şubat 2018 12:14

7. kaş fırçasını ve karıştırma fırçasını kullanıyorum. karıştırma fırçası güzel ama asıl beğendiğim kaş fırçası. paketlemeleri ve notları tatlı, fiyatlar ortalama. tavsiye edilebilir nitelikte.

7 aralık 2018 14:29