yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  3

  1. bee beauty markasına ait, yıpranmış saçları yoğun bir şekilde onarmaya yardımcı olması amacıyla üretilmiş saç bakım maskesi. uzun süredir bu tip kavanozda satılan saç maskelerinden

  almıyordum hem elimdeki ürünleri bitirmek hem de boyaların içinden çıkan paket maskeler bana yeterli geldiği için. yalnız bu 300 ml'lik ambalajı ve indirimde 10 liraya düşen fiyatıyla bir deneme isteği uyandırdı bende. içeriğindeki biotinden ziyade asıl keratin içermesi de etkiledi. bir de 25 ml'lik tek kullanımlık paket maskelerin bile indirimde 2.5 liraya düşmesi de almamda etkili oldu tabii. (bkz: homo economicus)(gizlinot: swh).

  neyse kıvam olarak tahmin ettiğim kadar yoğun değil açıkçası. klasik saç kremi gibi bir yapısı var öyle çok yoğun bir yapısı yok. duşta iki ya da üç fındık tanesi büyüklüğünde alıp uçlardan başlayarak, özellikle yıpranmış yerlere biraz daha yoğun olacak şekilde uyguluyorum saçlarıma. benim saçlarım omuz hizasında olduğu için bu miktar ancak yetiyor. zaten diplere de çok getirmiyorum. saçlarınız daha uzunsa biraz daha fazla almanız gerekiyor tabii. ben uyguladıktan sonra 5 dakika kadar saçımda bekletip, hemen yıkadım ilk kullanımda. çabuk durulandı ve yağlanma gibi bir duruma da neden olmadı. hatta bir miktar da parlaklık verdi. kokusu da fena değil, akılda yer edecek müthiş bir koku ya da çok keskin berbat bir kokuya sahip değil. yalnız bu maskeyi kullandım ve öyle parıl parıl parlayan saçlarım oldu diyemem hani. klasik bir yumuşaklık verip, biraz da parlattı o kadar.

  daha sonra bu kez de duştan önce saçıma biraz daha yoğun sürüp, havluyla sararak 1 saate yakın saçımda beklettim. bir iki kez de böyle kullandım.

  sonuç olarak öyle saçı kökten uca besleyip, yıpranmış görüntüyü gidermesi gibi bir durumla iki türlü de karşılaşmadım. sıradan bir saç kreminden çok daha farklı bir etki vermiyor. biotin içermesi yönüyle beklentim yoksa da, keratin sayesinde biraz olsun besler ve güçlendirir demiştim ama pek öyle bir etkisi yok gibi. ben saç ürünlerini bol kepçe kullanırım, onun için biraz da uygun fiyatlı olsun derseniz indirimde alıp kullanılır. onun dışında özellikle gidip alınacak bir maske değil. kısaca benim vasat bulduğum bir maske oldu. sadece %50 indirim dönemlerinde fiyatı yönüyle dikkat çeker o kadar. ben boyanın içinden çıkan maskelere geri döneceğim bu bitince. başka bir ürün dikkatimi çekmezse eğer bu şekilde devam ederim yine herhalde.

  ukte: (yazar: saripapatya)

  ilgili medya:
  1
  12 ocak 2020 18:36 13 şubat 2020 14:41

  3

  2. Benim için herhangi bir saç kreminden farksız olan saç bakım maskesidir. İndirimli fiyatı 10 liraya düşüyor. Saçlarım belime geliyor ve bu yüzden üründen bol kullanmam gerekiyor, iki günde bir kullanıyorum ve ona rağmen iki aydır bitiremedim hala yarısı duruyor. Saça verdiği yumuşaklık herhangi bir saç kreminden farksız. Hafif bir parlamaya sebep oluyor fakat dediğim gibi, daha önce kullandığım saç kremlerinden pek bir farkı olmadı bende. Keratin içerdiği için saçı daha güçlü hale getireceğini düşündüm ama öyle bir etkiyle de karşılaşmadım. Saç kremi olarak kullanılır ama benim gözümde kesinlikle bir saç maskesi değil.

  13 şubat 2020 12:35

  3. Bee beauty markasını çok seviyorum gratisin kendi markası ve bildiğim kadarıyla hayvanlar üzerinde deney yapmıyorlar. Bu markaya aşina olduğum için indirimde 10tl gibi bir ücrete satın aldım. Öncelikle saçlarımın uçlarına aklıma geldikçe uyguluyorum. Belki saçlarım aşırı kuru olmadığı için nemlendirmesi bana yeterli  geldi beni gayet memnun ediyor, parfümlü bir kokusu var ama bana batmadı çok hassas olan süslüleri rahatsız eder diye düşünüyorum. Şuan bitene kadar kullanmayı düşünüyorum indirimde bulduğum zaman tekrar alırım.

  7 nisan 2020 19:12


  4

  4. benim çok kuru ve yıpranmış saçlarım var. indirimden denemek için 13 lira gibi bir fiyata almıştım. saçlarıma nem kazandırdı ve daha az kabarmasını sağladı ama daha 2 kez kullandım.

  25 mayıs 2020 01:27

  2

  5. aile evine geldiğimden beri kullandığım ürün. saçlarım ince telli ve düz. çok fazla karışma problemi yaşamıyorum ancak yumuşatması için kullanıyorum amacıda bu zaten. ama saçı açmaya baya yardımcı oluyor.

  maskelik bir durumu çok fazla yok açıkçası ben genelde vücudumu yıkarken saçımda bekletiyorum. duştan çıktıktan sonra saçıma sprey sıkıp sıcak hava ile kurutuyorum ben. kuruttuktan sonra o verdiği yumuşaklık kayboluyor. eski haline dönüyor saçım. kabarmasına bir etkisi olmadı aynı şekilde kabarıyor.

  eğer sadece saç açmak için kullanılırsa çok güzel bir fiyat-performans ürünü ama tekrar almam büyük ihtinalle.

  22 eylül 2020 21:04

  6. herhangi bir saç kremi ile aynı işlevi görüyor. maskeden istenen uzun vadeli yumuşaklık, bakım beklentilerini karşılamıyor.

  29 aralık 2020 03:45

  7. saçlarım kuru, dalgalı ama kabarık. duştan çıkıp kurutunca bildiğiniz hagrid'e dönüyorum. yaklaşık 1 yıldır da saç maskesi hariç duşta saç kremi vb. kullanmıyorum. bu ürünü de üzerinde biotin&keratin yazdığı üzre umutla denemek için indirimde 10 tl'ye satın aldım. herhangi bir saç kreminden farklı bir etkisi olmamakla birlikte, saçlarımı keratin içermesine (?) rağmen daha da kabarttı. bir kez daha neden duşta yumuşatıcı kullanmadığımı anladım teşekkürler bee beauty. 

  29 aralık 2020 19:56


  8. yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum o kadar memnunum ki.. kremi kıvırcık ıslak saçıma uyguluyorum sonra duruluyorum... kazık gibi olan uçlarımı bir güzel açıyor ve sonra yumuşacık yapıyor. ayriyeten 3 gün boyunca kokusu saçımda kalıyor. başka ne diyebilirim bu fiyata daha güzelini bulamazdım herhalde.

  11 nisan 01:01