yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, thymus vulgaris leaf water, cocomidopropyl betain, rosa damascena flower water, myrtus communis leaf water, benzyl alcohol, dehyroasetic acid, citric acid, glycrrhiza glabra root extract, saponaria officinalis root extract, aesculus hippocastanum extract, helichrysum arenarium flower extract, glycerin

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (27)
  • medya (2)

  1. bunu yaklaşık üç haftadır kullanıyorum. indirimde uygun fiyatlı bir ürün. cildimde herhangi bir alerjiye veya sivilceye neden olmadı. az bir miktar almak yetiyor. neredeyse hiç köpürmediği için temizlemediğini düşünüyordum ancak benim için yeterli. daha sonra tonikle geçtiğimde hiç kalıntı kalmamış oluyor. yine de tek başına makyaj çıkartan bir ürün değil. içinde ölmez otu çiçeği ve meyan kökü varmış, hoş ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. yağlı bir cildim var ancak yıkadıktan sonra cildimi aşırı kurutup germedi ya da daha hızlı yağlandırmadı. üzerinde vegan işareti bulunuyor biraz da alma sebebim bu oldu. ayrıca üzerinde toplam içeriğin yüzde 19'u organik ve toplam yüzde 98'inin doğal içerikli olduğu yazıyor. şimdilik iyi anlaştığım bir ürün oldu

  18 ekim 2019 16:06

  2. İçerik olarak oldukça temiz bir ürün. Köpük yapıda olması da temizleme işlemini epey pratikleştiriyor. Sadece yıkama sonrasında teni biraz kurutuyor fakat bunun dışında tavsiye ederim. Gratis indirimiyle 12 tl gibi bir fiyata geliyor.

  26 ekim 2019 01:20 26 ekim 2019 12:40

  4

  3. İndirim döneminde uygun fiyatlı ve temiz içerikli köpük temizleyici arayışımda tek adres oldu. Performansı gayet iyi kokusuz değil ama kimyasal ya da parfümlü rahatsız edici bi kokusu yok daha çok bitkisel içerik kokusu var. Etkisinden memnun kaldım, verdiği temizlik hissi güzel ,ambalajı sağlam ancak 1/4lük kısmı kaldığında köpüğün kalitesi değişti, azaldıkça köpüğün çıkma miktarı ve kıvamı farklılık göstermeye başladı. Uygun fiyatlı, bu probleme takılmam derseniz sıkıntı yok ancak ben bittiğinde likit versiyonunu aldım ve ondan çok daha memnunum.

  8 kasım 2019 14:10


  5

  4. her indirimde yedeklediğim, cildime zarar vermeyen, sonunda temizleyicimi buldum dediğim üründür.

  günlük temizleyici olarak (sabah evden çıkarken ve işten dönünce kullanmak üzere günde iki kez) hafif bir ürün ararken içeriklere önem veren arkadaşımın "fiyatı uygun temiz içerikli ürün buldum" demesi üzerine alıp denediğim köpük temizleyici.

  i̇çeriğine bakarsak diğer birçok ürüne göre temiz ve bitki ekstraları olduğunu görüyoruz. benzil alkol gibi zarar verici maddeler ise içerik listesinin sonlarında ve koruyucu olarak kullanılmış.

  tabi ki parfümsüz ve nispeten kötü kokulu (suratıma zarar vermediği için organik olması benim için yeterli, kötü kokuya takılmıyorum)

  güvenilir olmakla beraber içeriğindeki bitki ekstralarından herhangi birine de alerjiniz olabilir. bende kızarıklık, kaşıntı ve sivilce yapmadığı için devam ediyorum. i̇ki aydır kullanıyorum ve temizleyici değişikliği düşünmeyip her indirimde bir tane daha alıyorum

  cilt tipim normalden yağlıya dönük bu arada. bende kuruluğa sebep olmamakla beraber kuru ciltler için nasıl olur bilemiyorum.

  derinlemesine temizlik beklemiyorsanız kullanabilirsiniz, ben temizlik seviyesinden memnunum çünkü günlük olarak jeller ya da arındırıcı ürünler kullanmayı hiç sevmiyorum.

  tavsiyemdir, alıp denenebilir.

  E yorlamam bu kadar...

  9 aralık 2019 13:35

  5. çift aşamalı temizlikte yağdan sonra kullandığım üründür. Su bazlı temizleyicidir. İçerik olarak ve fiyat olarak bakınca oldukça memnunum. Tek başına temizleme konusunda başarılı değil. Kullandığım yağ (bkz: cosmed atopia cleansing oil) yeterince temizlediği için benim için sorun olmuyor. Nazik bir ürün, temizleme sonrası cildi germiyor.

  11 aralık 2019 13:28 11 aralık 2019 13:28

  5

  6. Piyasada bulunabilecek en uygun fiyatlı(gizlinot: indirim zamanlarında 12 liraya kadar düşüyor), gayet temiz içerikli ve hafif köpük temizleyici.

  Eğer su bazlı yüz temizleyicinizle yıkadığınızda o gıcır gıcır hissiyattan hoşlanmıyorsanız, bu ürün beklentileri karşılayacaktır. Özellikle kuru ciltli olanların epey seveceğini düşünüyorum.

  Ürünü ilk denediğimde(gizlinot: Yaz mevsiminde olduğu için cildim şimdikinden daha yağlı bir haldeydi) yeterince temizlemediğini düşünmüştüm. Ancak sonra cildi çok yormadığı için bu hissiyatı verdiğini fark ettim.

  Ürünün ph oranı 4.7. Çeşme suyunun ph değerinin 6.5-8.5 arasında olduğunu düşünürsek, cildin yüz bölgesinin ortalama ph değeri olan 5.5'a indirmek için(gizlinot: Ph değerleri cildin yapısına göre değişiklik gösterebiliyor) temizleyicinin asidik karakterde olması önemli.(gizlinot: Bilgiler, instagramdaki yüzey doktoru hesabının bir araştırmasından alıntılanmıştır.)

  Ürünün içindeki baskın koku, içeriğinde ikinci sırada bulunan kekik suyundan(gizlinot: Thymus vulgaris leaf water) geliyor bu arada. kekik çayı/suyu kokusundan hiç hoşlanmasam da içerik, ph değeri, kurutmadan temizlik yapması, fiyatı ve kolay ulaşılabilirliği dolayısıyla denediğim temizleyiciler arasında birincilik tacını kapmıştır.

  5 ocak 2020 02:28 5 ocak 2020 02:38

  5

  7. Kuru cildimle hele de kış aylarında çok iyi anlaştı. Cildim çok şeye tepki verir ama hiçbir reaksiyon göstermedi, egzama da yapmadı. Çok uygun fiyatlı ve güzel bir temizleyici. Ben köpük formunu da seviyorum. Fondöten kullanmadığım için temizlemesi de benim için yeterli oluyor. 

  Yalnız ürünün tek eksisi köpük sıkacağı(?) bence. Çok çok fazla çalkalasam da elime gelen fındık kadar bir köpük oluyor. Ürünü çıkarmak için çok fazla uğraşıyorum. Eğer bitince almazsam tek sebebi bu olur. Yalnız girdilerde bu ambalaj konusunda hiç şikayet göremedim. Acaba benimkinde mi sorun var, kullanan süslülerden dönüş bekliyorum 

  6 ocak 2020 19:39


  8. makyajımı temizleme suyuyla sildikten sonra son aşama olarak yıkarken kullanıyorum ürünü 2 haftadır. yağlı ciltler yerine kuru ciltlerin daha çok seveceğini düşünüyorum, yıkadıktan sonra cildi yumuşatıyor. öyle ki "ya acaba hiç temizlemedi mi" hissine kapılıyorsunuz.fakat toniklediğimde pamuğun temiz olduğunu görünce emin oldum ki yeterince temizliyor. sadece gıcır gıcır yapmıyor cildi. direkt olarak makyajınızı silmenize yardımcı olacak bir ürün değil ama uygun fiyatlı temiz içerikli ve hafif bir ürün arıyorsanız tavsiye edebilirim. ve son olarak köpük çok sulu kıvamda geldi bana elime bol bol alıp o şekilde yüzümde gezdiriyorum az alınca yok gibi bir his veriyor.

  8 ocak 2020 16:13

  5

  9. cruelty free, vegan sertifikalı mis gibi bir köpük. fiyatları çok uygun olduğu için ister istemez bir ön yargım vardı bu markaya karşı. ön yargımı da yıkmış oldum bu ürünle.

  kuruya dönük karma ve hassas cildimle çok iyi anlaştı. alerjiye de meyilli olmama rağmen alerji yapmadı. sadece güneş kremi sürdüğüm günlerde ya da makyajımı çıkardıktan sonraki kalıntılar için kullanıyorum bu ürünü. tek başına makyajı çıkarmaya yeterli değil maalesef. temizlemede son aşama olarak kullanılabilir. bu fiyata fazla bir performans beklemiyordum zaten. 10 tlye temizleyebileceği en güzel şekilde temizliyor. f/p olarak bakarsak çok iyi.

  kolay kolay bitecek gibi durmuyor. kullanımdan sonra ferah bir his sağlıyor. cildimi kurutmuyor, genelde doğal içerikli ürünlerde çok yaşadığım sivilceye sebep olmadı. köpük formda ve pompalı bir ürün olması bence kolaylık sağlıyor kullanırken.

  içeriği şaşırtıcı bir şekilde temiz. en azından benim için yeterli. normalde paketinde "organik içerik!!!1!1!1" yazan ürünlerin içinde bir dünya katkı maddesi oluyor ama bu ürünün ana maddeleri gerçekten de doğal bitki özlerinden oluşuyor. daha iyisi yapılana kadar benim için en iyisi.

  20 ocak 2020 00:18

  5

  10. bee beautynin narlı olan köpüğünü kullanıyorum normalde, rafta göremeyince bunu aldım. aralarında pek bir fark yok, ben cildimi önce misel su veya yağla temizledikten sonra makyaj artıklarını arındırmak ve sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum, işini gayet güzel yapıyor. kokusu hoş bir koku değil ama ben takılmam ürün kokularına genelde. bence tek sıkıntısı sallamama rağmen tam köpük formda olmayıp hafif sıvımsı çıkması diğer narlı olan daha kıvamlı çıkıyordu. diğeri ile dönüşümlü kullanıp sürekli alacağım bir ürün oldu.

  7 mart 2020 21:53