yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. Yağ ve micro granüllerden oluşan bir peelingdir. kokusu inanılmaz güzeldir.

  Sadece gratislerde bulunur, %50lik meşhur indirimlerden kapılacaklar listemin başında gelir.

  Not; piyasada ki peelinglerden daha küçük granüllere sahiptir, kum gibi, ama işlev olarak harika iş görür.

  6 mart 2014 16:03

  2. Kokusuna bayıldığım ve yemek (gizlinot: swh) istediğim vücut peelingi. En sevdiğim özelliği uyguladıktan sonra nemlendirici sürmenize gerek kalmıyor. vücudun üzerinde değişik bir doku bırakıyor ve çok güzel nemlendiriyor. Ambalajlarının üstüne peeling+nemlendirici bile yazsalar yanlış bilgi vermiş olmazlar.

  11 haziran 2014 18:06 12 haziran 2014 08:59

  3. Kokusuna hayran kaldığım peeling. Kullanırken kendimi yiyesim bile geliyor o derece :)

  11 haziran 2014 23:26


  4. bayram indiriminden aldığım ancak vücut değil el peelingi olarak kullandığım-kullanacağım peeling. Kokusu olsun yapısı olsun bayıldım. Başka çeşit kokuları var mı merak ediyorum çünkü sadece bunu gördüm. Varsa onları da almak isterim.

  27 temmuz 2014 04:59 ed.27 temmuz 2014 12:16

  5. içinde paraben ve bildiğiniz sofra tuzu olan peeling hata edip birkaç kez vücuduma uyguladım resmen o tuzlar vücudumu yaktı banyodan çıkınca da bir sonraki banyoma kadar kaşındım yaklaşmayın derim, ucuz etin yahnisi işte, bence uzak durun derim. Son olarak da londradabirtürkkızı'nın scrub tarifi hepsinden güzeldir hem de kendime uyarlayarak bir aç ek malzemeyle onu yaptım çok uzun gidiyor ve kakao yağından dolayı vücut nemlendiricisi kullanmaya da gerek kalmıyor içeriği temiz güvenle kullanırsınız para harcamaya gerek yok :)) işte scrub yapımı videosunun linki http://www.youtube.com/watch?v=0MtkAZ3o9fU&list=UUGgk_oB9NDogQPu-U76eoRA.

  27 temmuz 2014 16:00 27 temmuz 2014 16:28

  6. Şekeri tereyağıyla karıştırıp sürün vücudunuza aynı etkiyi sağlarsınız. Tanecikleri cildi çiziyor ve yağlı yapısı arınmak bilmiyor. Topuklarıma kullanıp bitirdim.

  13 eylül 2014 00:38

  7. Kokusu ve yumuşak yapısının yanı sıra benim aldığım zaman Gratis'in yapmış olduğu bir kampanya sayesinde 2.ürünü bedavaydı ben de yine aynı ürünün body cream'ını aynı kutuda olanını aldım. Duş esnasında peelingi vucuduma hep en son uyguladım 2 dakikadan fazla bekletmedim ve aşırı ovuşturmadım bu sayede granülleri cildimi çizmedi/tahriş etmedi. İçeriği çok temiz olmasa da duştan sonra cildimde bıraktığı temizliği ve nemlendirmesini çok sevdim. Duş sonrası body cream uygulayıp iki ürünü de kullanmış ve test etmiş oldum. Tekrar alacağımdan emin değilim nedense evet fiyatı uygun, harika kokuyor ama granülleri çok küçük fakat çok fazla. Diğer peelinglere pek benzemiyor yani. Denemek istediğim bir başka ürün olursa şans verebilirim, ama tekrar dönüp dolaşıp kokusu için de bunu tercih edebilirim ..

  İncelemeleri için buradan faydalanabilirsiniz :

  http://www.bakimblog.com/2013/05/bee-beauty-vanilla-and-cheesecake-vucut.html & http://miskinkek.blogspot.com.tr/2012/05/bee-beauty-vanilla-cheesecake.html

  12 kasım 2014 14:21 12 kasım 2014 14:38


  8. bloglarda çok övülüyor diye gaza gelip aldığım ürün. kokusu ilk başta güzel geliyor, kokladıkça bayıyor bence. Benim gibi banyo yapmaya bile üşenen bir insan için bir de peeling aşaması çok büyük dert olduğundan; aylarca bir köşede beklettikten sonra baktım miadı dolmuş, çöpe yolladım. Kısacık kullanım tecrübeme dayanarak şunu söyleyebilirim; en azından içeriğindeki yağ sayesinde cildi çok çizmeden, tahriş etmeden ve kurutmadan uygulanabiliyor. Ben bu tür ürünleri batıklara çare olması açısından sadece bacaklarıma kullanıyorum. Tabii düzenli kullanmadığım için ürünün bu konudaki etkisini bilemeyeceğim.

  2 mart 2015 04:27

  9. yaklaşık bir saat önce gratis den aldığım ürün.bir çok blogda okuduğuma göre herkes nemlendirmesinden ve peeling etkisinden pek memnun kalmış.tüm vücut lazer yaptırdığım için hem sürekli peeling yapıp ölü deriden kurtulmam lazım -ki batıklar kalmasın- hem de vücudumu iyi nemlendirmem lazım.iyi nemlendirilmemiş kuru cilt lazer işlemi görünce leke kalma olasılığı hayli artıyor.bu sebepten hem peeling yapan hem de iyi nemlendiren bir ürün işime yarar diye düşündüm.henüz denemedim ama şunu söyleyebilirim ki arkadaş o nasıl bi koku? yani birazdan elime kaşık alıp yiyeceğim sanırım.yakınımda pastane olsaydı koşa koşa gider bi büyük boy cheesecake yerdim abartmıyorum...

  8 nisan 2015 15:25

  5

  10. çok güzel kokuyor ve performansı da gayet iyi. caudelie nin crush cabarnet adlı peelingini almak isterken uygun fiyatlı bir alternatif olarak kendisiyle tanıştım ve gayet de memnunum. ancak çok iyi durulanması gerekiyor vücuttan çünkü ilk kullandığımda üzerinden duş jeli ile geçmedim ve suyla durulanıp çıktığımda bacaklarımda sanki nemlendirici değil de bebe yağı sürmüşüm gibi parıl parıl bir görüntü vardı. gratiste bir alana bir bedava olmasını bekliyorum yine, ilk fırsatta alırım.

  29 ağustos 2015 18:56 29 ağustos 2015 18:56