yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (9)
  • medya (3)

  1. (gbkz: benefit)'in yeni dolu dolu kaş serisinden asansörlü kesik uçlu kaş kalemi.

  - yapısı itibariyle kalemden çok hafif pudramsı, çok doğal bir görünüm veriyor.

  - (gbkz: anastasia beverly hills brow wiz kaş kalemi)ne biraz rakip olsa da, biri adeta microblading gibi incecik, digeri ise oldukça kalın uçlu olduğundan tam muadil olduklarını söylemek mümkün değil.

  -bence goof proof'un en önemli artıları kalıcılığı, güzel doğal bitişi, ürün miktarının fazlalığı (gramajı tam 4 kat daha fazla!!!), fiyat farkı ve kızıllık içermeyen doğal renkleri.

  - tek eksisi kalem kadar olmasa da yine de çok az kaş koparması. bunu yapmayan herhangi bir ürün görmedim gerçi şu ana kadar.

  hepsini birden göz önünde bulundurunca özellikle çok çok ince uygulamalara ihtiyaç duymayan orta/kalın kaşlı biriyseniz (ne bileyim kedicik değilseniz mesela) ve 4-5 uygulamada kaş kaleminiz bitsin istemiyorsanız anastasia'nın pabucunu dama atar bence.

  20 temmuz 2016 21:54

  2. Çok doğal sonuç veren, arkasındaki tarağı sayesinde istediğim zaman tazeleyip güne devam edebildiğim bir ürün. ben ayrıca kaş maskarası gimme brow'u da kullanıyorum

  6 ekim 2016 13:30 ed.27 ocak 2017 13:37

  3. benefitin mumlu kaş kalemi. ürün olarak (bkz: tom ford brow sculptor)'a çok benziyor. ürünü kaşınızda kullanmaya başladığınızda derinin sıcaklığıyla noyama gerçekliyor ve doğal bir sonuç elde ediliyor. ancak bence benefitin ürününün yapısı biraz fazlaca sert. uygulama yaparken kaşlarım tek tük de olsa kalemin ucuna yapışıp kalıyor. bu nedenle ürünü sevmedim

  22 ekim 2017 13:23 22 ekim 2017 13:24


  4

  4. Hiç almadığım orta kalınlıkta kaşlarımla Sephora çalışanına bir ürün kullanmak istediğimi fakat kaşlarımı dökmesinden endişe ettiğimi söylediğimde bana bu ürünü göstermişti. Seyahat boyunu 65 liraya almıştım. Kaş tarağı tam boyunda var, o da 140lı bir fiyatta olunca ilk denemede almak istemedim. Bende 3 numarası var, çok koyu da değil çok açık da. Eve gelince şunu fark ettim yalnız, kaşlarımın başlangıç yerlerinde çok belli oluyordu farklı bir renk gibi, o zaman mağazalardaki ışıkların azizliğine uğradığımı anladım. Bu konuda siz de dikkat edin. Etkilerine gelecek olursak, evet doğal, gerçekten uygulaması çok kolay, satıcı bana bunun ortalama 3 ay gideceğini söylemişti ama inanın haftada 2 3 defa kullanarak 6.ayımı bitirdim, daha yeni yarı oldu sanırım. Şu anki güncel fiyatı için bir şey diyemem, kaşları da dökmüyor belki bunlar tekrar satın almamı sağlayabilir.

  15 şubat 2018 22:43

  5. 3. paketimdeyim ve fiyat artışına rağmen vazgeçemiyorum. Gelmiş geçmiş en iyi kaş kalemi bence!

  25 mart 2019 11:29

  5

  6. Geçen gün sephora alışverişim sonrasında 4.5 numarasının testerını verdiler. Tabiki çok minik olduğu için çok hakim biçimde kullanamadım ancak ucunu ve dokusunu deneyimleyebildim. Saçlarım açık kestane tonlarında olsa da kaşlarım koyu kahve tonlarında ve ben de doldururken kendi rengine yakın ürünler tercih etmeye çalışıyorum o yüzden 4.5 numara renk olarak fena bir seçim değildi. Kalemin ucunun şekli bence oldukç ergonomik, özellikle orta ve son kısımları doldurmak çok kolay oldukça da doğal sonuç alınıyor.

  11 ağustos 2019 22:51

  5

  7. Küçük boyunu yüzde yirmi indirimle 120tlye alabildiğim kaş kalemidir. Kaş yüzü bu kadar değiştirmese bu paraları vermezdim ama kaçışım yoktu. Kaşımı alan kişi ısrarla önerdi kaş bardaki kızda kaşıma uyguladı gerçekten doğal ve güzel duruyor. 

  23 ekim 2019 17:13


  5

  8. seyahat boyunu 6 ayda bitirdim, her gün makyaj yapmıyorum. kaş dökmüyor değil, ama verdiği görünüm çok doğal. şimdiye kadar kullandığım en iyi kaş kalemi. ikincisini alır mıyım bilmiyorum ama yine benefit alırım.

  27 aralık 2020 00:15

  3

  9. fiyatını hakedecek mükemmellikte olmayan kaş ürünü.

  denemek için fırçasız küçük boyundan aldım. 4.5 olanını kullanıyorum. pigmenti çok fazla ve doğal durabilmesi için kaş ürünlerini kullanmada usta olmanız gerekiyor. yoksa anında ayarı kaçırabilirsiniz. bir de kaş koparıyor, zaten iki tel kaşım var, her kullanımda kopardığı kaşlarla iyice kaş bırakmayacak. çok bereketli bir ürün değil ve bitmesine yakın da kapalıyken ucu içinde olmasına rağmen ucu kırılmış. bunlar bu fiyata göre büyük eksiler bence.

  diğer tüm kaş ürünlerinden olumlu yönde farkı ne? ürünlerinin renk skalası ve kızıllık içermemesi.

  elimde bir de golden rose eyebrow powder kaş pudrası olarak geçen kaş kaleminin 104 numarası var. elimde denedim. renkler birebir aynı. fakat golden rose biraz zaman geçince kızıllaşmaya başladı. benefitin rengi değişmedi. birkaç gün de kaşımda denedim. sabah evden çıkmadan bir kaşıma golden rose diğerine benefit sürdüm. golden rose'un fırçasıyla taradım iki tarafı da. duruş olarak zerre fark yok. aynı doğallık ve aynı renk. hatta golden rose daha kullanışlı, daha pratik geldi bana. benefit'i kullanırken daha dikkat istiyor, daha zahmetli. neyse, akşam eve geldiğimde yakından baktığımda bile ikisinde de değişiklik yok. kalıcılıkları aynı ve golden rose'un elimde denediğim zamanki verdiği hafif kızıllık kaşımda hiç belli olmuyor.

  demem o ki ilk çıktığı zaman belki bulunmazdı, alternatifi yoktu ama artık alternatifler çok fazla ve halihazırdaki 300 tlyi hakeden bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  ilgili medya:
  1
  17 şubat 20:48 17 şubat 20:56