yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (8)

  1. renkli gözlü ve yüzü küçük kadınlara çok yakıştığını düşünüyorum. güçlü ve seksi bir duruşu var. orta kapatıcılıkta bir fondoten, bol allıkla draping uygulaması, göz kapaklarına koyu kahve buğulu makyaj ve göz içlerine simsiyah kalem çekmek, rujda genellikle pembe, şeftali veya nude tonlar üzerine de biraz parlatıcı, biraz burun kontürü, dağınık kaşlar ve işte bihterr

  30 ağustos 2016 15:19 30 ağustos 2016 15:22

  2. Her yaz olduğu gibi bu yaz da televizyonda aşk-ı memnu izledikçe aslında güzel makyajmıș ben bunu yaparım dedirten makyajdır. Benim en çok dikkatimi çeken allığı elmacık kemiklerinin altına sürmek ve ruj yerine genelde pembe ya da vişne gloss sürmek. Şu an piyasada mat rujlar popüler olduğu şöyle bir bihter glossu bulamadım malesef. Bir de buğulu göz makyajı ve göz içine siyah kalem nasıl bu kadar yakışabilir bir kadına. Ben yapsam sanırım panda gibi olurum. Ayrıca instagramdaki ağır makyaj bol kontür net çizilmiş kaşlar ve dışardan çerçevelenmiș dudakları gördükçe günlük hayatta daha uygulanabilir bir görünüş bence

  15 temmuz 2018 22:53

  3. göz makyajı tamam da o allıkla kontür yapılmaya çalışılmasına ne diyeyim bilemiyorum. geçen gün izlerken o kadar gözümü tırmaladı ki kadını resmen tokat yemiş gibi yapmışlar. cilt makyajı desen fecaat, üstüne bir de o pembe simli simli rujlar... diyeceğim ki eski zamandı, makyaj trendlerine çok hakim değillerdi ama firdevs hanımın makyajı bugünkü makyajlara bile taş çıkaracak nitelikte olunca diyemiyorum. neyse ki beren saat'in güzelliği durumu kurtarmaya yetiyor.

  edit: draping deniyormuş araştırsam da araştırmasam da yanlış uygulandığını görebiliyorum? adını bilince kadının tokat yemiş gibi göründüğü gerçeği değişiyor mu? ukalalık taslamak için alan kollayan süslülere selam olsun.

  15 temmuz 2018 23:58 16 temmuz 2018 11:06


  4. Youtuberlarin yapmaya calistigi ve bence hicbirinin beceremedigi (goz yapisindan midir nedir anlamadim) makyaj.

  16 temmuz 2018 00:11

  5. Aklıma direkt, beren saat'in menekşe gözlerini vurgulayan siyah kalem geldi başlığı okuyunca. o değilde; Aslında birçoğumuz, Bihter'in gözlerinin içine her gün usanmadan sürdüğü ve onda efsane duran o siyah göz kalemini, "belki bende de güzel durur" umuduyla gözlerimize çekip aynadaki küçücük gözlü suretimizle bakıştığımızda hüsrana uğramadık mı? (gizlinot: hem de ne uğramak)

  16 temmuz 2018 17:41

  6. Popüler karakter makyajları ile ilgili sorun şu ki, makyajlar oyuncuya göre yapılıyor. Onun tenine, yüz şekline göre. Nasıl geçen sene Kiralık Aşk Defne makyajı yapmaya çalıştık herkese turuncu ruj yakıştı mı? Aynı şekilde Bihter'in imzası olan smokey eyes göz makyajı da herkeste aynı etkiyi yaratmayabilir.

  Ayrıca şimdi demode olan simli rujlar 2008-2009da moda idi.

  16 temmuz 2018 20:06

  7. Bence çok kötü bir makyajdır. Suratı kirli gösterir. Gözün katlanma yerlerinde hep yağlı yağlı siyah kalıntılar bırakır. Bir de ben bihter'in sürdüğü o parlak, ışıl ışıl rujlara da sinir olmuştum hep. Ne rengi renkti, ne dokusu doku. Ne bileyim, ben yapmam bu makyajı. 

  17 temmuz 2018 09:44


  8. Zamanında neredeyse hepimizin yakışıyor mu yakışmıyor mu, gözüm küçük mü büyük mü demeden umarsızca gözünü komple siyaha boyamasına neden olan makyaj. Aynı dönemde kuaförden dalgalı saç isterken de mutlaka rahmetlinin adı geçerdi. Sen bir ikondun Bihter'ciğim.

  17 temmuz 2018 12:20

  9. bihter konusunda hassasım, eleştiri kabul etmiyorum. kendisine muhteşem yakışan bu makyaj tabi ki düşük gelirli biz cemilelere yakışmaz, kendisi chanel kalemle gözünü bir boyadı mı iş biter. gözse renkli göz nihalde de var ama o kadar paraya hala salak geldi salak gidiyor. o dönemde bugünün makyaj trendine en yakın olan kişi matmazeldi fark ettiyseniz, o da annesi tarafından kendisine emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğü bir kadının annelik etmesine şiddetle karşı olduğu için bizimle değil. bihterim seni çok seviyorum, makyajın da mikemmel bence.

  17 temmuz 2018 21:15 17 temmuz 2018 21:15

  10. başlığı görünce siyah göz kalemimle bakıştım, yalan yok (gizlinot: bana yakışmıyor bu meret)

  17 temmuz 2018 23:59