yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (0)

  1. -Sizi ailesinden ve/veya arkadaşlarından köşe bucak kaçırması, sizden bağımsız ve hiç bir yerinden dahil olmadığınız başka bir özel hayatı olması.

  -Sizden hayatındaki diğer insanlara hiç bahsetmemesi, siz sormadıkça da onlardan size bahsetmemesi.

  -Yakın arkadaşı olmadığını bildiğiniz insanları bile öncelik sıralamasında sizden öne koyması.

  Bunlardan birini veya bir kaçını özellikle ilişkiniz ilerledikçe ısrarla yapmaya devam etmesi direk tehlike çanı. Muhtemelen sevilmiyorsunuz kullanılıyorsunuz, kaçın!

  4 ocak 2016 23:52

  2. ilgisizlik

  5 ocak 2016 10:34

  3. bu gözler, facede yazdığımıokudu ama cevap yazmadı belki aniden çişi gelmiştir tuvalete gitmiştir ondan yazmıyor diyen gördü. (gizlinot: zekasıyla alakalı her türlü hakareti edebilirim şu an )

  Buraya dev harflerle caps lock açık yazmak istiyorum. Aramıyorsa, ilgilenmiyorsa sevmiyordur. işte bu kadar basit.

  5 ocak 2016 10:57


  4. her şeyden öte böyle hissediyorsanız, içinize bu şüphenin düşmesine sebep olduysa sevmiyordur.

  bunun dışındaki bütün eyleme dayalı hareketler boş; gün gelir canı öpmek istemez, gün gelir canı konuşmak istemez. hepimizin oluyor böyle zamanları; olanlar vardır belki ama herkesin 7/24 sevgi kelebeği gibi gezdiğini zannetmiyorum ben. ama sevilmediğinizi hissetmeye başladıysanız ve bu bir paranoyadan fazlasıysa o zaman bitmiştir artık, durmayın o adamın yanında.

  5 ocak 2016 11:34

  5. Bir kadının sizi sevmediğini gösteren şeylerle aynı olabilir. Misal, arkadaşım dediğim bir kadın da arayıp sormuyorsa, benim için önemli şeyleri unutuveriyorsa, bana yeterince zaman ayırmıyorsa ya sevmiyordur ya da benim ona verdiğim değeri vermiyordur.(gizlinot: kadın-erkek ilişkisine dair yazılanlara katılmıyorum anlamına gelmesin zira katılıyorum(:)

  5 ocak 2016 11:52

  6. belki ilgisizlik olabilir ama bir tanımm yapmak zor bence. Bazısı var üstüne düşse bile anlıyosun sevmediğini, bazısı belli etmese de söylemese de sevdiğini biliyosun. karşı tarafın beyanı benim açımdan çok bağlayıcı değil, bence her kadın kendi sevdiği insanın gözünden anlar. benim yaşadığım örnekler için şunu yaptı diye gösterebileceğim bi hareketi olmadı ama bir şekilde hep hissettim.

  5 ocak 2016 14:38

  7. sevmiyorsa hissedersiniz.

  bir olmamışlık-eksiklik duygusu sürekli büyük bir boşluk olarak aranızda dolaşır.

  5 ocak 2016 14:41


  8. şunu bunu yapar diye bir genellemeye gidilemez bence bunların maddesi yok. Kadın anlar kesinlikle bir şekilde hisseder. Elbette ne yapacağı,yapmayacağı da kadına kalmıştır.

  5 ocak 2016 14:51

  9. -Hayatında başka kadınlarla da görüşmesi,

  -bir anda herşey güzel giderken pat diye nişanlı ve evlenecek olacağını söylemesi

  -kafasına eserse aşık gibi davranıp diğer gün bunları hatırlamıyorum ayağı yapması

  -yan yanayken herşeyin süpermiş gibi size hissettirmesi ama aslında bu gerçek hayatınızda sizi hiç sallamadığınım üstünü kapatmak için yapılan bi kandırmaca.

  Öyle işte. Bunu zaten hissedersiniz. Ama hem gerçek hayatta hem de ruhu oyuncu bir adamsa sizi güzel kandırabilir. Bi halt da anlamazsınız. Dikkat etmek gerek.

  5 ocak 2016 19:02

  10. aramaması, merak etmemesi, beraber vakit geçirmek için çaba göstermemesi, karşı cinsle yakın arkadaş olma ihtiyacı, arkadaşlarınızla tanıştırmak istememesi, ailesinden ilişkinizi saklaması, sosyal hesapların hiçbirinde ilişki durumuna dair hiçbir iz bulunmaması, kalabalıkta elinizi tutmak istememesi, başka kadınlara çok fazla bakmaya başlaması, dış görünüşünüzü doğal halinizden uzaklaştırmaya çalışması, sizi beğendiği birilerine benzetmeye çalışması, sizden bişeyler gizlediğini fark etmeniz, sizin için fedakarlık yapacağı durumlarda sizden sonra gelmesi gereken kişileri ve durumları bahane etmesi, yüzünüze uzun süre bakamaması, gözlerini sürekli kaçırıp suratını asması, yanınızda sıkılması, her yaptığınızın suç olmaya başlaması.

  ve en önemlisi aldatması. aldattı ama hala seviyormuş diye bişey yok. aldatan insan sevmiyordur. pişmanlığının ise sebepleri çoktur. muhtemelen sizden iyisini bulamamış ya da yanlız kalmaktan korkup nazını çekecek aptal kadın bulamamıştır.

  5 ocak 2016 19:31