yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (6)

  1. 2 aralık 1981 ABD/Mississippi doğumlu pop şarkıcısıdır. dünya çapında 118 milyon albüm, 100 milyondan fazla single satmıştır. kendi jenerasyonunda, sesi o kadar da iyi olmasa da (christina aguilera ile kıyaslayınca mesela) gerek sahne şovları, gerek başarılı şarkı seçimleri ile en başarılı kadın pop şarkıcısı sayılabilir kesinlikle. örneğin (link: https://www.youtube.com/watch?v=o6hZ7MW_bHc şu ) performansı ile sadece mtv değil tüm müzik tarihine ismini yazdırmıştır. hatta madonna bile zamanında britney logolu tişörtle televizyona çıkmıştır.

  üzücüdür ki kendisi justin timberlake ile ayrıldıktan sonra asla eskisi gibi olmamıştır. geçmişteki gibi başarılı şarkılarıyla değil, ardarda skandallarla gündemde yer etmeye başlamıştır. neyse ki şu anda artık toparladı yine eskisi gibi olmasa da en azından iyi işler ortaya koyabiliyor hala, son albümü britney jean de oldukça güzel şarkılar var.

  çoğu kişi tarafından artık canlı söylemediği için eleştirilse de, ben ve benim gibi britney ile büyümüş bir nesil için o hep popun prensesi olarak kalacaktır. garip bir şekilde, bu kadının sesi beni çok mutlu ediyor ve özellikle eski şarkıları bana hep çocukluğumu hatırlattığından kesinlikle vazgeçemiyorum.

  şunu da belirteyim ki, günümüzdeki herhangi bir genç kadın şarkıcının herhangi bir şarkısını dinlediğimde bir baby one more time, oops i did it again, stronger vb tadı alamıyorum ve alabileceğimi de sanmıyorum.

  24 yaşında bir britney fanı bildirdi :)

  4 nisan 2015 23:20

  2. ilk kasetim britney spears'ın "oops i did it again" albümüydü. ikincisi de blue 'nun adını hatırlayamadığım albümü. (gizlinot: <3 )

  ne güzelliği, ne sesi, yeteneği muhteşem geliyor bana britney'nin. ama çocukluğumdan kalan bir şey sanırım, o dönemin şarkıcılarının yeri ayrı bende. justin timberlake, christina aguilera, pink... hepsi benim bebeklerim.

  25 aralık 2015 01:03

  3. Onunla büyüdüm desem yalan olmaz. Öyle böyle ama bir dönemin çocukluk arkadaşı olduğu kesin.

  -Britney Spears şarkısında okulda kareografi oluşturup dans etmeyen bizden değildir :DD

  25 aralık 2015 18:47


  4. celebrity çizgisinde en iyi parfümlere sahip şarkıcılardan biri. Bir diğeri ise jessica simpson'dır ancak ülkemizde çoğu parfümü bulınmuyor maalesef :/

  Çoğu parfümü gerçekten güzeldir özellikle fantasy celebrity parfüm önyargısını kırmış ve bir dönem her yerde adı anılır olmuştur.

  Benimde istek listemde fantasy yer alıyor uzun zamandır:)

  16 mayıs 2016 18:18

  5. tam bir entertainer.

  çok seviyorum tam bir fangirl'üyüm hatta. yaşına ve iki çocuğa göre harikalar yarattığını düşünsem de, iki doğumdan sonra baston yutmuş gibi dans ettiğini belirtmem gerek (gizlinot: bir de outrageous klibini çekerken geçirdiği sakatlığın da etkisi olabilir). dans koreografisini genellikle bol bol el kol hareketi ve kafa sallamayla süslüyor. yirmi yaşındaymış gibi dans etmesini beklemiyorum tabi ama ne bileyim yine de daha iyi olabilir gibi geliyor.

  her şeye rağmen benim tek pop idolüm kendisidir.

  24 mayıs 2016 10:09

  6. albümünü aldığım ilk ve hatırladığım kadarıyla tek yabancı şarkıcı.

  ilk albümünü almıştım.o albümdeki şarkıları da ayrı bir severim. o dönem christina ile karşılaştırılırdı ve evet ses olarak zayıftır onun karşısında.ama daha başarılıdır benim gözümde.

  justin ayrılığı ve ani evliliği, çocuk derken bayağı bir yıprandı ama geri dönmeyi başardı.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=DksSPZTZES0 cry me a river) şarkısını da justin, britney için yazmış derler.

  24 mayıs 2016 11:14

  7. (yazar: tubilokko) gibi ben de (yazar: missya) nın gönderisine bir ekleme yapayım. justin, cry me a river şarkısının klibinde britney'e gönderme yapmakla kalmamış, klipte ona çok benzeyen birini oynatmıştır.

  klipte eve gizlice girdikten sonra kapıyı aralık tutmak için koyduğu melek şeklindeki biblo ile britney'nin belindeki dövmeye gönderme bile yapmıştır.

  24 mayıs 2016 13:15


  8. benim aldığım ilk yabancı albüm de kendisine ait olan 2001 çıkışlı ''britney'' albümü idi. overprotected bir yana tüm yabancı şarkılar bir yanadır hala. çünkü benim gençliğimdi, benim dönemimdi, yabancı müziği keşfetmeye başladığım zamanlardı.

  britney'i farklı yapan miley cyrus gibi, lady gaga gibi iğrençleşmeden de yaramaz olabilmesiydi. ailenizin popçusu imajının altında ateşli bir star olduğunu dili dışarıda gezmeden, bonfileden imal elbiseler giymeden de verebliyordu. yeri her zaman başkadır o yüzden.

  my prerogative diyorum son olarak.

  24 mayıs 2016 17:35

  9. yeni şarkısını çok beğendiğim tatlı kadın. küçüklüğümde kendisine aşık olduğum bir gerçek, ama sonraki albümleri maalesef istenilen başarıyı yakalayamamıştır hatta son single'ı pretty girls hezimetini hatırlamak bile istemiyorum.

  ama bu şarkısı son zamanların tınılarını yakalamış, eğlenceli bir yaz şarkısı olmuş. videoyu bekliyoruz brit :)

  15 temmuz 2016 13:44

  10. yeni klibi make me çıkmış. (link: https://www.youtube.com/watch?v=etfJCm0nfr4 make me)

  6 ağustos 2016 15:51 6 ağustos 2016 15:51