girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

8. Kendisini burdaki girdilerinden tanımıştım ve yaşadığı sorunlara gerçekten üzülmüş onu desteklemiştim. Öyle ki kendisini twitter ve instagram üzerinden takibe almıştım. Oysa ben instagram üzerinden bırakın internetten bildiğim bir insanı gerçekten yüz yüze tanıdığım insanların bir kısmını bile eklemiyorum. Fakat gerçekten kendisini sevip takip etmiştim. Yanında olduğunu,kendisini desteklediğimi belirtmisimdir defalarca. Fakat az önce instagramdan beni sildiğini gördüm. Asla sebebini bilmiyorum. Artık yüz yüze tanımadığı bir insanla takipleşmek istemeyebilir bunu anlayışla karşılarım. Ama hiç değilse bunu belirtebilirdi. Bir mesaj atmak çok zor olmasa gerek. Neyse bir önemi yok. Kendisi bana internetten bunca zaman neden arkadaş edinmediğimi hatırlatmış oldu.

28 ekim 12:42

7. Seni çok özlüyorum ve efsaneler unutulmaz diyorum :(

24 şubat 16:19

6. Bence iyi biri iyi niyetli. Kendi de iyiliklerle karşılaşsın.  (Beklemediğim, tontik bir mesaj atmıştı ondan mütevellit.) Kalpkalp. 

25 aralık 2017 14:51


5. hala duruyor mu bilmiyorum ama dun paylastigi fotografiyla beni sok eden yazar. profilinde 27 yasinda yaziyor ama kiz bildigin 18-19 duruyor yahu. 

25 aralık 2017 10:01

4. Esprili hoş sohbet kibar bebeksi full paket bi kadın. Harika bir gıybet arkadaşı size sıkıntı çıkaran biri varsa muhteşem laflar düzüyor, kardeş etini yemiyor barbekü yapıyorsunuz jsnjsjsh

Hem de Oğlak burcu...... Sevilior kendisi...........

24 aralık 2017 19:00

3. Ciddi ciddi şu ana kadar gördüğüm en kibar insanmış kendisi.

24 aralık 2017 18:29

2. İki hafta önce lolümü çaldılar lol benim kelimem diye ağlarken bugün tivit çalınmasını normal karşılayan yazar. konu sen değildin ki bana laf sokup kendini konuya dahil ettin ve bu nick altını kazandın:d  ben senin üzerinden prim falan yapıyorumdur şimdi kesin:d çünkü sen celebritysin. Merak ediyorsan soru cevapta senle ilgili hiçbir şey konuşmadım. Hani kim olduklarını biliyormuşsun ya nasıl bir özgüven patlaması yaşıyorsan sözlükte sadece 2 kişi hoşlanmıyordur senden eminim. O ne özgüven ya?

1 aralık 2017 16:02


1. Açılın ben nick altı giricisiyim!

Çerinin başlığını ben açmıştım ama malum durumlar nedeniyle yargısız infaz yapacak süslü ekibinin radarına girip meşalelerle kovalanmasın diye entrymi silip kaçtım. Sonra ak ve kara belli olunca entym için çok geç olmuştu..... evet biliyorum çeri diye okunmuyor... profil fotoğrafı kırmızı olduğundan kendisini çeri domates gibi hayal ediyorum. Lor peyniri, çeri domates, zeytinyağı olarak. Hatta onunla konuşurken hep acıkıyorum ama onun haberi yok. Tanıma gelecek olursak, kalemi güzel ve sivri dilli yazar. Dürüstlüğü rehber edinmiş yazarlardan olduğunu düşünüyorum. Biliyorsunuz, epey az bulunuyor... umarım yamulmam. Pek sanmıyom ammağ. Kalpler.

Edit: pardon klavyem sürçmüş.

22 kasım 2017 16:03 22 kasım 2017 16:04