yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  1. Şık ve zarif bir şişesi var, gösterişli değil tıpkı kokusu gibi. Kokusu gösterişli değil dediysem hafif ve basit bir koku sanmayın. Yoğun çiçeksi ve çok kalıcı. Temiz koku arayanlara uygun olur. Chloe love gibi sabun kokmuyor ama sanki bir sürü çiçek kokusu karışmış, dans ediyor sanki. Yoğun amber, oud kokularını tercih ederim genellikle ama bu parfüm bana kendimi çok rahat, güvende ve temiz hissettirdi. 

  24 mart 2018 22:59

  2. bu yaz çok popüler bir koku olacağını düşündüğüm parfüm. şekersi, fresh bir kokusu var ben arada portakal kokusu aldığımı da zannettim.

  24 mart 2018 23:17

  5

  3. Chloe’nin yeni çıkan kokusu. Şişesinin tasarımında chloe’nin drew model çantasından esinlenilmiş. Minik kurdelesi unutulmamış. Şık, zarif.

  Parfümün nota bilgileri;

  Üst notalar: mirabelle eriği, bergamot, limon, portakal

  Orta notalar: frezya, yasemin, şeftali, gül

  Alt notalar: meşe yosunu, amber, paçuli, sandal ağacı, misk.

  Beyza’nın nota yorumları;

  Üst notalardaki turunçgil ailesi rahatlatıcı, ferahlatıcı bir etkiye sahip. Çok duru bir şekilde turunçgil vurgusu yapılmış. Açılışta, Genellikle üst notalarda tercih edilen bergamot da kullanılmış. Bergamot Güçlü bir koku olduğu için, uçucu olan tepe notalarında kullanılıyor. Daha sonra, Sanırım erikten kaynaklı hafif ekşimsi bir koku alınıyor. Ancak çiçeklerin arasından hafif hafif geldiği için rahatsız etmiyor. 

  Orta notası, çiçek cenneti desem yerdir. Frezya, yasemin, gül... mükemmel bir grup olmuş bana göre. Frezya ve yasemin yani oryantal çiçek kokularının yanına, gülün çiçeksi kokusu da eklenmiş. Nefis, Hepsi dozunda. 

  Alt notalardaki meşe yosunu, sandal ağacı parfüme odunsu koku, Paçuli ise yumuşak bir toprak kokusu veriyor. Amber, en sevdiğim nota. Amberden için yanık deri kokusu derler. Parfümlerin sıcak bir koku olmasını sağlayan notadır. Çok iyi bir tutucudur. Ve alt notaların olmazsa olmazı misk. Alt notasındaki meşe yosunu, paçuli gibi notalar ‘chypre ailesine’ mensuplar. Bu notalar ise genellikle sıcak ve seksi parfümlerde kullanılıyor. 

  Kalıcılığı çok iyi. 12 saat oldu hala hissediyorum. Şu an turunçgil kokuları çoktan gitmiş, çiçeksi ve odunsu sıcak bir koku kalmış şekilde burnuma koku geliyor. Bu koku için, seksi sıcak çiçeksi diyebilirim. Her mevsim kullanırım ama imza kokum olmaz. 

  Ek bilgi: Valentino Donna sevenler, bu kokuyu sever bence.

  18 nisan 2018 08:05


  4. bu parfümü free shopta ilk kokladığımda direkt beyaz sabun kokusu aldım. Ve yine mi chloe? diyerek sitem ettim kendi kendime. Sonra bir arkadaşımın kullandığını görünce bir daha kokladım ve daha tatlı bir kokusu olduğunu anladım. Sanırım bu kadar sevilmemesinin tek nedeni de Chloe'den beklediğimizi alamamış olmamız.

  3 mayıs 2018 10:08

  5. ilk kokladığınızda temiz bir kokusu var. aradan zaman geçince tenimde biraz ağır ve şekerli gelmesine rağmen şişesi ve kokusuyla şık bir parfüm

  13 haziran 2018 17:05

  4

  6. Şık bir kadın parfümü olduğunu söyleyebilirim. Daha önce başka chloe kullanmadığım için kıyaslama yapamam. İlk sıkımda fazla gürültülü, ancak aradan zaman geçtiğinde o yoğun meyvemsi çiçeksiliğin azaldığı, parfümün oturduğu ve karakterlendiği bir yapısı var. Silaj ve kalıcılık anlamında başarılı buldum. İki gün önce sıktığım sal, hala odada inceden kokuyor. Şişesinin sadeliğini de beğendim.

  10 ocak 2019 07:45

  4

  7. en küçük boyunu aldığım için pişman olduğum, kokusu oldukça kalıcı, aroması pudralı bir parfüm. çok hafiften paçuli esintisi taşımakla beraber, temiz ve hafif bir koku.

  27 nisan 2019 21:03


  8. ilk denediğimde aşık olmuştum, diğer chloe parfümlerini çok severim ve bu da onların çizgisinde gibi gelmişti, hemen satın almıştım. iyi ki en küçük boyunu satın almışım diyorum şimdi, çünkü her ne kadar ilk koklayışta diğerlerine benzeyebilecek olsa da, içindeki şeftali notası onu diğer çiçekli pudralı chloe parfüm çizgisinin biraz daha dışına taşırıp tatlı bir kokuya dönüştürmüş. pek kullanamayacağımı fark ettim. anneme hediye etmeyi düşünüyorum.

  28 nisan 2019 01:35

  9. 75ml boyunun yarısına kadar kullandım ve artık yorumumu yazabilirim diye düşünüyorum. Bi kere o chloenin klasik ferah, çiçeksi, temiz havası bu parfümde asla yok. Nomade fazla feminen,  kış ve sonbahara uygun, odunsu notalara hakim bir parfüm. Sıcak havalarda sizide çevreninizide aşırı bayar. İlk başta ağır kokmasada saat geçtikçe şekerli bir koku ortaya çıkıyor. Ben kullandığım süre boyunca sevdim ama daha hafif kokular her zaman tercihim olduğundan bir daha almam. Kokusunu denemeden aldığım için kafamdaki etkiyi bırakmadı. 

  2 temmuz 2019 12:56 5 temmuz 2019 11:17

  5

  10. Alalı henüz 1 hafta olmasına rağmen çevremdeki herkese adını sorduran, tanıdık olmayan efsane parfüm 

  17 aralık 2019 16:08