yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • oylar (103)
  • medya (3)

  126. atopia derken sanırım tersinden atopia, cildi aşırı kurutmak suretiyle bağışıklık kazandırmaya çalıştırma gayesinde. o kadar kurutacak ki, o cilt bir yerden sonra daha fazla kuruyamayacak, normale dönecek. yani gerçekten 10 yılı geçmiştir temizleme yağlarıyla münasebetim, cilt üzerinde böylesi bir kurutma performansını ilk kez görüyorum, şaşkınım.

  4 temmuz 03:22

  2

  125. aslı özyılmaz bir videosunda bu yağı fırça temizlemede kullandığını söylemişti. ben de elimdekini öyle yaparak bitirdim. bu kullanım şekliyle de memnun kaldım. kendisi bir göz temizleme yağı olmadığı ve arkasında da göze sürmeyiniz yazdığı için ve de en nihayetinde ürünü sevmediğim için elimdeki mini boyu böylece bitirdim. yağı fırçadan arındırmak için yine de sabuna sürttüm tabi ancak yıkama esnasında lekelerin çıkmasını kolaylaştırdı. 

  Edit: seyrek kıllı fırçaları biraz kurutmuş gibi hissettim. kıymetli fırçalarımı yıkamam.

  21 nisan 01:03 22 nisan 16:14

  2

  124. abartılan bir ürün. çift fazlı temizliğe takan ve çokça temizleme yağı kullanan biri olarak bu ürünü sevmedim. misshanın cleansing oillerine benziyor ama ucuzu.

  12 nisan 18:40


  5

  123. ürünün arkasındaki uyarı kısmında zaten ürünün göz çevresine temas etmemesi gerektiği belirtilmişken neden ısrarla göz makyajı temizlenmeye çalışıldığını anlayamadığım ürün.

  bir kaç aydır kullanıyorum, cildimi temizlemesinden çok memnunum. sivilce ve komedon da yapmadı.

  12 nisan 18:16

  2

  122. Fazla agresifff. Tamam gerçekten güneş kremi, makyajı iyi arindiriyor ama o kadar agresif ki... Azıcık kullansam bile cildimi kupkuru yapıyor ve cilt bariyerimi hassaslastirdi uzun kullanım sonrası. Bir anda değil ama uzun süreli kullanımda kesinlikle fark ediliyor. Eğer ben bu ürünü akşam rutinime eklersen sabah uyandığımda cildim kupkuru oluyor. Suni gözyaşı damlası kullanmak zorunda kalıyorum. Ki normalde ne cildim ne de gözlerim kurudur.

  Kaldı ki göz makyajını çıkarmak için kullanmayacaksam ne anladım bu işten.

  8 nisan 16:02 24 nisan 15:29

  1

  121. malum kişiler, bunu övdü övdü aldım denedim beğenmedim. sonra aynı malum kişiler ben bunu vücudumda kullanıyoruma başladılar sjhhdjh. tamam daha iyisini bulmuşsunuzdur ama yüz için biraz agresif kalıyor bence bu ürün.

  15 kasım 2023 18:47

  5

  120. çift aşamalı temizliğe başladığımda ilk kullandığım ürün banila co'nun temizleme balmıydı. onu pek beğenmediğimden yağ bazlı temizleyicilere çok şans vermek istememiştim üstüne bir de sivilce yapabiliyor diye (farklı marka su içsem sivilce çıkarıyorum) uzak durdum uzun bi süre cosmed'den. en son dayanamadım aldım, iyi ki de almışım. mis gibi çıkarıyor makyajı, benim cildim karma; kurutmadı yanaklarımı da. ben beğendim uzunca bir süre de gider gibi bittiğinde tekrar alır kullanırım.

  14 kasım 2023 21:33


  1

  119. Bende deli sivilce yapan temizleme yağı

  14 kasım 2023 12:29

  4

  118. İkinci şişemin sonlarındayım, üçüncü şişeme geçeceğim bu nedenle yorum yapacak kadar deneyimim var. Öncelikle cildim yağlı ve akneye meğilli, çift aşamalı temizlik bla bla bir yana ben böyle yüzümün kana kana temizlenmesini hissetmeyi seviyorum, nedense kendimi öyle daha güvende hissediyorum. Ancak gelgelelim bazı handikaplara ürün kurutmuyor diyemem kurutuyor arkadaşlar ayrıca benim gözlerimde yanma da yapıyor. Bunlara rağmen hala devam etme sebebimde çok da farklı olmamasıdır diğer piyasa muadillerinin. Ben bu aşama için Clinique Take The Day Off Makyaj ve Yüz Temizleme Balmı ve The Body Shop Camomile Butter - Papatya Özlü Temizleme Yağı ürünlerini de kullandım. Fiyat olarak daha üst segment olmalarına rağmen performans olarak çok mu wow bir etki söz konusu bence değil. Yine tabii ki her cilt her cilt tipi ve her bünye farklı bunlar benim şahsi kanaatlerim. Genel olarak tek verebileceğim tavsiye, kuru ciltlerin bu tarz ürünlerle çok fazla anlaşabileceğini düşünmemekteyim. Yağlı ve akneye meğilli ciltler daha çok anlaşırlar bu ürünlerle ama dediğim gibi benim gibi cildiniz ayrıca hassas ve alerjik ise ekstra dikkatli olmalısınız. Size önerim bu tarz ürünlerin önce mini boylarını (bazı online alışveriş firmalarının yolladıkları deneme testerlarında olabiliyor ben öyle olduğu zaman direkt merak ettiğim bir ürün varsa fırsat o fırsat deniyorum size de öneririm) alıp denemeniz veya cildinizin minik bir kısmında deneme yapmanız.

  14 kasım 2023 09:17

  3

  117. 3-4 kez kullandım, benim cildimi fazlasıyal kurutttu, gözlerimi kuruttu. Cildimin anlaşamayacağını tahmin edip mini boy almıştım neyse ki. Yağlı ciltler sever, diğerleri uzak durmalı bence de.

  14 kasım 2023 00:06