yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  29. ana vatanı olan abd'de dahi onulmaz bir fiyatlandırması varken türkiye'de 2022'den sonra düzenli olarak ürünlerini kullanabilen ve bir rutin oluşturabilmiş birisi var ise ben onun önünde saygıyla eğiliyorum. verdiğim paraya yazıkmış gibi hissediyorum. daily microfoliant için ağıtlar yakardım ki çok şükür hala pahalı da olsa ulaşılabilir fiyatlarda muadilleri çıktı. 

  17 haziran 18:43

  4

  28. 15 senedir kullandığım marka, tüm ürünlerini kullanmasam da her zaman elimde en az bir iki ürünü olur. Fiyatları şu an yurt dışı fiyatlarıyla aynı, ama kur sebebiyle bize çok fazla gelebiliyor. Yine de üzmez, can sıkmaz, para verip de kullanamadan kenara koymak zorunda kalmazsınız. hiç kötü ürününe denk gelmedim.

  Active moist bereketli bir ürün mesela, dümdüz nemlendirici ama seviyorum. Kavanoz değil de sıkma şeklinde olduğu için hijyenik geliyor. 

  Bir bu marka bir de skinceuticals, alıp da sevmediğim ürünü olmadı sanırım. 

  5 mart 2023 21:42

  27. Yaklaşık 3 aydır daily microfoliantını düzenli olarak kullanıyorum. Genel olarak yağlı bir cildim var. Bu ürünü almadan önce süslü sözlükteki yorumların hepsini okudum birkaç güvendiğim eczacının da fikrini aldım. Öncelikle üründen beklentim iyi bir peeling yapması ve gözeneklerimi küçültmesiydi lakin gözeneklerimde bir değişim gözlemlemedim. Ürünü kullandıktan sonra sağladığı temizlik hissi ve yumuşaklık çok iyi hissettiriyor ve cildin yağ dengesini düzenliyor lakin üst üste kullandığım günlerde şu zamana kadar hiç nemlendirici kullanmaya ihtiyaç duymamış beni bile nemlendirici kullanmak zorunda bıraktı.

  21 şubat 2022 03:01


  4

  26. Kaliteli bir markadır. Ancak döviz kurundan, vergilerden vb. dolayı gereksiz pahalıdır. Amerika'da en iyi ürünleri 150 dolar civarında. Türkiyede ise 2000 tlye kadar ürünü var. Bu kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

  26 mayıs 2021 14:21

  2

  25. gentle cream exfoliant dışında bir numarasını görmediğim ürünleri olan marka. hassas cilt seriileri mesela sıklıkla yenilenir çünkü memnun etmez. nemlendiricileri ise -ben active moist ve skin smoothing cream kullanmıştım- öyle büyük vaadler sunmaz. güneş kremleri deseniz parlar, genelde ağır gelir cilde. kuru ya da olgun ciltler sevebilir. temizleyicileri tek başlarına güneş kremini temizlemez, yine şaşırtacak bir etkisi yoktur. yüz spreyleri zaten. ya bir de amerika'da o fiyata satılan şeylerin türkiye fiyatlarını bilip almak, ne biliyim...

  14 eylül 2020 16:39

  24. Zamanında Turkiye'nin en meşhur ve prestjli eczane markalarından biriydi ve her ünlü, blog yazarı illa bir kaç ürün bu markadan kuallnirdi. Benim de alıp severek kullandığım ve hayal kırıklığı yaşadığım ürünler oldu ama bu bahsettiğim 10 - 12 sene önceydi. Şimdi fiyatlarını gördükçe içimden şaka yapıyorlar galiba diyorum.

  Değişen trendlerle beraber bence eski etkisini ve ilgisini kaybetti. E fiyatları da malum. Artık herkes uygun fiyatlı etkili formüller ve alternatifler arıyor.

  13 eylül 2020 12:14 13 eylül 2020 16:03

  23. Dermalogica ile ilgili bugün denk geldiğim yazının bir bölümü;

  Dermalogica hayvan testlerine karşıdır. Bitmiş ürünleri veya içerikleri hayvanlar üzerinde test etmez ve tedarikçilerini de böyle seçer. Ayrıca yasal olarak hayvan testi yapan yerlerde ürünlerini sattırmaz (yani hem cruelty free, hem de peta ve leaping bunny logolu). Yalnız 2015 yılında hayvanlar üzerinde test yapan Unilever’a satılmıştır.

  (link: https://ethicalelephant.com/dermalogica-cruelty-free-vegan/ kaynak) istenmiş. 

  22 şubat 2020 04:37 10 haziran 2020 17:07


  22. Total Eye Care isimli ürünü harika nemlendiriyor. Fiyatı diğer markaların göz kremlerine kıyasla pahalı ama satın almaya değer. 50 spf güneş kremi ciltte yağlanma yapmıyor. Genelde ürünlerini başarılı bulduğum bir abd markasıdır. 

  6 şubat 2020 22:54

  21. Cildim hassas olduğundan çok fazla cilt ürünü markası deneyimledim. Dermalogica da bunlardan biri ve cildimde herhangi bir tahrişe neden olmadığı gibi rahatlattı. Biterse asla vazgeçecem diyebileceğim iki ürünü special cleaning gel ve daily microfoliant 

  8 ekim 2018 19:16 11 ekim 2018 23:03

  20. İyi bir markadır evet ama Türkiye'de fiyatları inanılmaz pahalı olan bir marka. Bu fiyatları kim veriyor aklım almıyor. Avrupa'da bu fiyatlardan rafa koysan kimse yüzüne bakmaz. Milletin övdüğü Daily Microfoliant'ın bende mucizeler yaratmadığını da eklemek isterim. Ve ayrıca 2015 yılında 150 küsürü fiyata aldığım bu ürün şimdi 550 küsür lira olmuş.

  1 ekim 2018 08:41