yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (23)
  • medya (2)

  1. bir kutu kullandığım krem. kremin yapısını sevmedim o nedenle yenisini almadım. bunun yerine bb güneş kremi kullanıyorum, bir taşla iki kuş :)

  10 temmuz 2015 16:11

  2. Eczanede sözde cilt analizi yapan (gizlinot: elinde bir makine/alet bile olmadan, inceleyerek ) kızın bir anda elime sıkıştırması sonucu almış bulunduğum krem. Beyaz tenli olmama rağmen hiç güneş koruyucu kullanma alışkanlığım yok malesef, zararlarını da biliyorum, satın alırken bu sefer düzenli kullanıcam diye düşünüp kullandıktan iki üç kez sonra bi kenara attım. Karmadan yağlıya dönük cildimde bir güzel parladı (gizlinot: kıza bunu söyleyip uygun olup olmadığını sormama rağmen ) , terletti ve terlediğimde sanki cildim onu kusmuş gibi hissettirdi, hiç sevemedim, yıldızımız barışmıyor kendisiyle.

  16 eylül 2015 21:35

  3. sürekli kullandığım ve çok memnun kaldığım güneş kremi. yüzde beyaz iz bırakmıyor, yağlı bir his vermiyor ve sivilce yapmıyor. biraz hassas ciltli yüzümde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. her sabah evden çıkmadan sürüyorum ve cildimin rengini açtığını söyleyebilirim. çünkü geçen hafta iki gün sürmeyi unuttum ve yüzüm bronzlaştı (gizlinot: nefret ediyorum bu durumdan) ayrıca aktif olarak yüzüme güneş kremi sürmeye bu kremle başladım ve güneş ışınlarından korunmanın gerçekten cildime çok etkisi olduğunu gördüm. lekelerimi ve sivilcelerimi hafifletti, cildime bir aydınlık verdi.

  ayrıca kremi ilk sürdüğünüzde yüze çok az parlaklık veriyor ama bu canlı bir görünüm yarattığı için benim hoşuma gidiyor. içeriğinde vitamin F, vitamin E ve vitamin B5 olması da artı bir özelliği.

  Eczanede 45 tl ama internetten 22 tl ye almıştım, bu tür şeylerde eczanede kazıklanmayın derim :)

  1 mayıs 2017 13:19


  4. eczaneye giridğimde aklımda başka bir krem varken eczacı beni bu kremi ikna etti bu kremi almış bulundum. mat görünüm vaad etmesine rağmen benim yüzümde parlama yapıyor. gözle temas ederse gözümün canına okuyor. Ben 80 lira gibi bir fiyata aldım (gizlinot: meğer daha ucuzmuş) fiyat performans açısından bence değmez bir ürün. bitince bir daha almam

  5 haziran 2018 09:58

  5. doktor tavsiyesiyle eczaneden 50tlye aldığım güneş kremi. 

    cildim karmadan yağlıya dönük, bu yüzden azıcık fazla sürdüm mü parıl parıl parlatıyor. (gizlinot: amannn kim parlamıyor ki yazın zaten)  eğer cildiniz yağlıysa, akneye meyilliyse bu serinin acne mat face protection diye bir ürünü de var onu denemek daha mantıklı olur

    ben de sivilcelenme yapmadı. güzel de koruduğunu düşünüyorum ama diğer süslülerin de yazdığı gibi aman aman o nasıl bir terletmedir... ten makyajı yapıyorsanız yok yani asla durmaz o makyaj akar gider.

        

     sonuç olarak ben genel olarak memnun kaldım. bittikçe alacağım bir ürün oldu benim için

  9 temmuz 2018 21:37

  6. Kutuyu yarıladığıma göre artık yorum yapabilirim diye düşünüyorum.

  Öncelikle Kıbrıs güneşinde beni tüp patlamışa çevirmediği için korumasını gerçekten başarılı buldum, üstelik dudak üstümde olan tam 9 evet 9 tane uçuğun geçme süresinde yüzümde leke kalmamasını sağladı.

  Beyaz iz gerçekten bırakmıyor, çok fazla parlamıyor ancak gerçekten yüzü terletiyor. Yağlı gibi değil ama hafif yapış yapış bir hissi var, makyaj altına kullanabileceğimi hiç düşünmedim o yüzden.

  Akne ve komedona meyilli cildimde hiç bir problemle karşılaşmadım.

  Pompası yeterli derecede ürün bırakıyor, tek pompa tüm yüzüme yetiyor ancak bol sürmek için ben ikinci pompayı da alıp tüm yüzüme tekrar yediriyorum.

  İndirimde 42 lira gibi bir fiyata almıştım, koruması ve sivilce yapmaması sebebiyle sevdiğim bir ürün oldu, makyaj altına değil de deniz kenarında kullanmak için tekrardan alırım.

  19 temmuz 2018 09:06

  7. Eczaneden 50tlye satın aldığım ürün. Pompalı bir kutusu var ve çok yeterli bir şekilde ürün bırakıyor. Bende hafif parlak bir görünüm bırakıyor. Ben bu görüntüden hoşlandığım için benim için sorun değil. Ben tüm gün güneşe maruz kalıyorsam 2-3 saatte bir yeniliyorum. Şu anda tedavim için soyucu bir krem kullanıyorum bu yüzden de güneş kremi kullanmak şart. Cildim soyulduğu halde güneşe çıktığımda bir lekelenme yaşamıyorsam bu krem gerçekten iyi demektir. Bi şans verebilirsiniz bence.

  28 haziran 2019 23:45


  8. Yaklaşık bir yıldır kullandığım güneş kremidir. Yüzümün t bölgesi ve burnum aşırı yağlı; dudak üstüm, yanaklarım, ve çenem aşırı kuru çatlamış durumdaydı. İçinde yağ olmasına rağmen yüzümde ki kuru bölgelere kat kat sürmem gerekiyordu ki yeteri kadar nemlendirsin lakin nemlendirme özelliğini yeteri kadar göremedim tabi ki bu yüzümün kuru bölgeleri için geçerli olan bir şey. Alnıma ve burnuma sürdüğümde parlama yapıyor; güneşe çıktığım zaman sürdüğüm kremin aktığını hissediyorum. Sevdiğim yanları ise sivilceli ciltlerin kullanıma da uygun olması, koruma açısından yeterli düzeyde olması ve hafif bir kokusunun olması.

  11 ekim 2019 14:21 20 kasım 2019 12:58

  5

  9. tek eksi sayılabilecek yönü hafif bir parlama yapıyor ben bu parlaklığı seviyorum, herkes sevmeyebilir tabi. kesinlikle beyazlık bırakmıyor, top top olup soyulmuyor çok fazla kremde bu sorunları yaşamıştım. sivilce ve kızarma sorunu olmadı. genel olarak memnun kaldım.

  26 aralık 2019 12:58

  5

  10. Bu kremi roaccutane tedavim sırasında doktorum tavsiye etmişti yıllar önce. Şimdi tekrar satın aldım, eskisine göre yapısı daha ince daha su bazlı sanırım. Yazın ağır ağır makyaj yapmadığım için makyaj altında nasıl durur bilmiyorum ama fiyatına göre iyi bi ürün. Ben trendyoldan 48₺ye aldım. Severek kullanıyorum.

  19 mayıs 2020 09:25