0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. poison ailesinin bana göre en güzel kokulusudur. sokağa her çıktığınızda illa ki duyarsınız bu parfümü ancak genellikle dolum halidir ve bir süre sonra baymaya hatta baş ağrıtmaya başlar. şunu da söylemeden geçmeyeyim; gece kokusu ya da kış kokusu denmiş katılıyorum. ancak en çok da sonbaharın serin akşamlarına yakıştırıyorum. adeta zarif parisli kadının ince hırka kokusu.

20 eylül 2015 22:53 ed.28 eylül 2015 14:34

2. ne yazık ki üretimden kaldırılan favori parfümüm. normalde aynı kokuları kullanmaktan sıkılırım, bir parfümü çok nadir 2. kez alırım ama midnight poison bir istisnaydı. elimdeki son şişeyi geçen sene sephora'dan almıştım. bir daha da denk gelmediğim için şu an kullanmaya kıyamıyorum. ağır, kendine has hatta biraz maskülen bir kokusu var bence. benzerine daha rastlamadım.

4 aralık 2015 16:15

3. Üretimden kaldırıldı ve bu kadar güzel bir parfümün neden üretimden kaldırıldığını anlayabilmiş değilim. Elimdeki yarım şişe parfüme gözüm gibi bakıp sadece özel günlerde onu kullanıyorum. Yıllar önce Dior'un ilk tanıştığım kokularından biridir Midnight Poison. Üretimden kaldırarak üzdün beni Dior...

12 aralık 2015 21:13 ed.16 aralık 2015 13:33


4. Cok begendigim bir parfumdu uretimden kaldirilmasiyla uzmustur.

22 mart 2016 04:10

5. evet susluler, bir amme hizmetiyle karsinizdayim. en sevdigim ve seveninin de cok oldugunu tahmin ettigim, imza kokum midnight poison uretimden kaldirildi. bu aralar parfum manyakligiyla cebellestigimden yerine koyabilecegim bir kis/gece parfumu aramaktaydim.

bu parfumun icerigine baktigimda, ve sevdigim bir cok kokunun icerigine baktigimda paculiyi gordum. sonra fragrantica'dan midnight poisonu arattigimda, benzer kokularda ysl'in elle parfumu ornek verilmisti. bugun gittim denedim. birebir degil ama cok benzer. eger midnight poison'a benzer bir parfum ariyorsaniz ysl elle'yi deneyebilirsiniz.

16 mayıs 2016 23:34