yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (201)
  • medya (19)

  1. Son (link: http://i.hizliresim.com/BRvOQV.jpg kuran atıcı), (gbkz: lise mezunu) (gbkz: reklam oyuncusu) Duygu özaslan'ın yeni markası, eticaret sitesinin adresi ise doistanbul.co

  (link: http://sikayetvar.com/do-istanbul şikayer var) rekoru sahibidir. (gizlinot: en kısa sürede en fazla şikayet alan eticaret girişimi)

  ekşide de trend olmuştur: (link: https://eksisozluk.com/duygu-ozaslan-doistanbul-co-rezaleti--5227300 duygu özaslan do istanbul rezaleti)

  tekstil, takı gibi birşeyler satacak muthemelen. almış bir eticaret paketi, geliyor, bomba projelerle,

  daha önce aylarca şişen ve patlayan başka projeleri için

  (bkz: twovanities.com)

  (bkz: days)

  6 haziran 2016 15:05 17 şubat 2017 10:21

  2. taylitoyla oturmuşlar telefon ellerinde saat başı abone sayısını sayıyorlar sanırsam

  6 haziran 2016 17:21

  3. " ut "olarak ortaya çıkıp zamanla " do " ya dönüşen nota ismi.

  6 haziran 2016 18:12

  4. ido tatlıses'in do'su.

  6 haziran 2016 20:07

  5. Ben marka adını ıngilizce okunuşu olarak "duygu"nun "du" su gibi algiladim. Amaci bu muydu bilmiyorum. Minimal olucam diye anlam kargaşası yaratan bi isim seçilmiş.

  Ayrıca benim kendisine tavsiyem profesyonel biriyle tanıtım filmi ya da fotograf çekmesi. Videolarin çoğunda ufuk çizgisi yamuk, ışık çok patlak. Bunun dışında doğa temasını sevdim. Genelde hoş görünen ama detaylarda amatör olan tanıtım videolari da zamanlarda profesyonellik kazanır diye düşünüyorum.

  Umarım kıyafetleri sadece tanıtım amaçlı giymistir. tanitim icin kendisinden uygun biri olamaz zira kendi markasi ama Kalkıp bir de kıyafetleriyle katalog çekimi yaparsa paradan kisip fotomodel tutmayan pinti patron gibi olacak gözümde.

  Içten içe imreniyorum şu an kendisine sanırım bunu itiraf etmeliyim. Çünkü işimi sevmiyor olmama rağmen alternatif bir is yapmaya ne sermayem var ne de risk alma lüksüm. Kendisi her ne kadar youtube camiasında eski olduğunu düşünse de bence daha yolun çok başında. Başarılı da olabilir, başarısız da. Ama bence her basarisizlik da içinde cesaret barindirdigindan başarı sayılır. Genel olarak hayata bakışım bu şekilde. Duygu sempatizanı değilim ama buraya başarısızlık senaryoları yazsaydim kendi degerlerimle celismis olacaktim

  Hayırlısı diyelim.

  6 haziran 2016 22:48 6 haziran 2016 22:49

  6. Taylitonun yerinde olsam alinirdim neden ben yokum do nun icinde diye lol

  7 haziran 2016 08:30

  7. markanın yaratıcısını amerikayı yeniden keşfettiği için ne kadar tebrik etsem az. teaserlardan (teaser ama büyük bir olay geliyor ya önden teaserlar gelecek tabi ne sandın lşdfkşdsfk) görünen o ki hiçbir yerde görülmemiş ?!?!?!?! giysiler sunulacağa benziyor. ay hiç güleceğim yoktu. he marka he.

  7 haziran 2016 10:01

  8. Nasıl ki melis ayça haters gonna hate, mad bangz tişörtleriyle kazandıysa kendisi de gayet para kazanabilir gibi geliyor bana. Çünkü kendisini seven takip eden bir kitle var, çocuk da olsalar küçük de olsalar alırlar. Ama devamı olur mu bilemiyorum. Bence de youtuberlık'da kısır bir döngüye girmişti, böyle bir girişim yapmak en doğru tercih diye düşünüyorum. Elinde bir kitle var, sermaye de var demek ki, niye yapmasın? Bence tanıtım videosunda kendisinin olması biraz izleyici kitlesine yönelik. Onlar duygu ablalarını görmek istiyorlar, o da istediklerini veriyor. Sadece işte bu yüzden devamı olabilecek bir markaymış gibi pek gelmiyor bana.

  7 haziran 2016 11:25

  9. tanıtımında ufuk çizgisini kan ağlatan marka.

  7 haziran 2016 18:48

  10. beauty youtuber/blogger vs. işlerinin ömrünün bittiğini görmesi açısından kendi markasını çıkarmasını akıllıca buldum. ammaaaaa hedef kitlesinin kim olduğunu bilmeden başarılı olup olamayacağını şimdiden söyleyemem. öncelikle ben vizyonsuz duyguyu bu sözlük sayesinde tanıdım. sebi bebiyi bile bir arkadaşımdan reklam vs. işlerinden konuşurken duymuştum. neden yazdım bunu derseniz hedef kitle belliki benim gibi insanlar değil. ha eğer ergenleri hedef alan genç kıyafetler tasarlayacaksa bak onu bilmem. ama bu kızın hedef kitlesi ortaokul bebeleri. hadi lise de diyelim. ne yaş aralığı 11-18. tasarlayacağı (yersen) kıyafetleri yüksek fiyatla satsa bu bebelerin kaç tanesi alacak?zengin bebeler de gidip duygunun kıyafetlerini niye alsın? ee çalışan, işi gücü olan, belli bir gelire sahip kadınlar zaten park bravo, twist vsden giyinir bu kızın kıyafetlerine para vermez. yani uygun fiyatlı genç kesime özel (kotonun ole serisi gibi ama koton varken duygudan niye alalım o da var) kıyafetler belki iş yapar. yine de bilemiyorum altan bilemiyorum.

  7 haziran 2016 19:27