yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (1)

  1. Danla biliçin kanalında 10 ocak itibari ile yayınlanmış olan 35 dakikalık video.

  Video içinde duygu danlayı sürekli gömerken, danla duyguyu eğlendirmek için elinden geleni yapıyor. çeşit çeşit boş boş oyunlar oynadıkları sahiden bomboş bir video. x1.5 hızda bile sonunu getiremeyince atlata atlata tamamladım.  (gizlinot: tamamlama takıntım var)

  kişisel fikir: danla duygudan çok daha fazla takipçiye ve tanınırlığa sahipken duyguyu alıp kilosuna kütahyadan gelişine osuna busuna sürekli laf sokan duyguyu videosuna neden taşımak istemiş olabilir sahiden hiçbir fikrim yok. duygu danlayı konuk etmek istese anlardım da danlanınki gereksiz olmuş. beyaza çıkar gömerler, misafir alır gömerler. 

  danla hayranı vs değilim aksine tavrını üslubunu tasvip etmiyorum. yorumlarım her ikisine hayranlık yada nefret duygusu barındırmayan birinin dışarıdan yorumları.

  10 ocak 2018 18:51 10 ocak 2018 18:53

  2. danla bizim söylemek istediklerimizi söyledi! “sen kendini serenay sanıyorsun” dedi ve derin bir oh çektim...

  10 ocak 2018 18:56

  3. Videoyu şimdi açtım. 30. Saniyeden sesleniyorum. " o kadar beyazım ki nerdeyse şeffafım ya:))))))))))))" tribindeki duygu'nun, bu konuda hiçbir iddiası ya da böbürlenmesi olmayan ( zaten bi insan beyazım diye niye böbürlensin ki?) Danla'nın yanında 2-3 ton koyu kalmış olması rezaleti....

  10 ocak 2018 19:02


  4. ben listview ile uğraşırken açtım arkada oynasın dinleyeyim diye. şeyma subaşı videosundan beri ilk kez danla'nın bir videosunu açtım. hadi yesinler birbirlerini. :d

  edit: "youtube'u bilmiş midir desen ona da mümkün değil derim" ne demek ya? sırf adam otobüsten indiği ve kılık kıyafeti göze hitap etmediği için bir insana resmen cahil sıfatı yapıştırmak nedir? sen kendini çok mu zeki sanıyorsun bayan lise mezunu?

  edit 2: valla ne yalan söyleyeyim bi-sik-let kısmına çok güldüm afsdhgj

  10 ocak 2018 19:04 10 ocak 2018 19:42

  5. "ekşi sözlükteki yorumlar yerine süslü sözlükteki yorumları okusaydın ya. yemedi ama demi?" diye düşündürten video olmuş...

  10 ocak 2018 19:27

  6. duygu gülmek için ne kadar zorlamışş. ağzını aça aça bi değişil tepkiler, kendini masaya çarpmalar falan :d çok izlemem ama normalden değişik geldi bana.

  duygunun balonu elinden bırakmak istemediği kısma çok güldüm :D

  10 ocak 2018 19:33 10 ocak 2018 19:36

  7. Bende bir ortamda nefret ettiğim bir kişiyle zorunlu olarak sohbet etmek zorunda kaldığımda aynı şekilde laf sokuyorum. Hiç kandırmaya çalışmasınlar ikiside bariz birbirlerinden hazetmiyor. Ayrıca duygu nun egosu bir yana insan aşağılama özelliği olduğunu da görmüş olduk. Evet asla göstermek istediğin o elit, modern insan olamayacaksın duygu. Yazık.

  10 ocak 2018 19:52


  8. Basligi gorunce izleyeyim dedim gercekten dayanamadim ve kapattim. En son gözlüklü küçük bir kızı eziyordu Duygu Özaslan. Ne Duygu Hanımı ne de diğer youtuberları instabloggerları takip etmiyorum fakat makyajla ilgilendiğim dolayısıyla keşfetime düştüğü için çoğunu biliyorum. Bu kişilerin çoğu ilgi delisi olmuş, takip edilip tanındıkça kibir katsayıları artmış. Siz kimsinizde bir kızın makyaj yapip yapmamasına bakıp kozmetik sektörünü tekelinizde sanıyorsunuz? Otobüsten inen bir erkeğe soruyorlar youtube nedir onu bile bilmeyebilir gibi birşey söylüyor ancak "müzik dinliyordur" nereden biliyorsunuz bunu belki kendisi ebscohost kullanıcısı gerçi siz bilir misiniz ebsco nedir? Bu tip insanların bende zerre değeri yok, emekçi olur insanlara makyaj yapmak mesleğidir saygım sonsuz ama böyle işlevsiz ticari blogculara en ufak saygım olmadığı gibi onları varoş ve kıymetsiz görüyorum. Teşekkürler sevgili markalar böyle insanları milletin tepesine çıkardığınız için. Böyle böyle üçüncü dünya ülkesi oluyoruz.

  10 ocak 2018 19:54

  9. Burada okuyunca videoyu actim normalde danla ve duygudan haz etmem. Tavirlariyla soyledikleriyle ilgili soylenmesi gereken bircok seye deginmissiniz zaten ek olarak  ben  danlanin gidik bolgesi dedigimiz yere bronzeri basarken cenesinin yarisina da surmesinden mutevellit cenesindeki turunculuktan odaklanamadim videoya ve bos muhabbetlerinden dolayi zaten yarisina gelmeden kapattim. Out 

  10 ocak 2018 20:04

  10. Başlığın "duygu özaslan, duygu özaslan ın gereksiz egosu ve danla biliç videosu" olarak değişmesi gerek.

  Çünkü videoda 3 kişilerdi.

  10 ocak 2018 20:20