yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • oylar (101)
  • medya (13)
  4

  129. 1.5 senedir düzenli kullanıyorum. saçım normalde kıvırcık ama ben genelde kalın maşa yapıyordum dyson almadan önce.

  eğer çok ince telli saçlarınız varsa almayın süslüler

  benim orta kalınlıkta ve genellikle kolay şekil alan saçımı tutuyor tutmasına ama ince teli mümkün değil tutmuyor

  bir daha olsa alır mıyım, muhtemelen evet. çünkü ben öyle ya da böyle zaten ya düzleştirici ya da maşa kullanıyordum. en azından şu an o kadar kuvvetli bir ısı vermiyorum saçıma.

  12 temmuz 16:35

  5

  128. Ben de uzun zaman takip edip parlak nikel - parlak bakır rengini satın alabildim. Alması bile ayrı bir olay gerçekten. Şöyle ki daha önce de arzumun bu tarz bir ürününü kullanmış biri olarak bariz farklar görüyorum olumlu anlamda. Saçlarımda yıpranma yanma yapmadığı gibi normal şekillendiricilere nazaran daha parlak bir görüntü verdi. İpeksi ve yumuşacık oluyor saçlarım. Etrafımdaki kişilerden de saçların çok parlak görünüyor şeklinde yorumlar alıyorum. Özetle ben sevdim ve verdiğim paraya uzun vadeli kullanabilirsem değdiğini de düşünüyorum. 

  7 temmuz 19:33

  4

  127. Henüz çok erken belki alalı 2 gün oldu ama ben hiç bir saç şekillendirme ürünün bu kadar paraya değeceğini düşünmüyorum açıkçası. Bu bana göre lüks bir harcama. 

  Kuaföre gidemediğim için  1 yıldır -yaşadığım ülkeden dolayı- kendime jest yapmak istedim.

   Evet çok güzel dolgunluk veriyor, el yakma ihtimali olmadan kolayca maşaya dolanıyor ve parlaklık da kattığı doğru. Ancak ben bunu kalın maşamla da yapabiliyorum, yalan değil. Çok az daha uğraşma gerekiyor sadece ve daha az dolgun duruyor. 

  (link: https://postimg.cc/wtB1RhFx Maşa ve fırça ile ilk denemem)

  1 temmuz 22:41 1 temmuz 22:43


  4

  126. bana doğum günü hediyesi olarak geldi, yurt dışından geldiği için kutusu yok o yüzden şu an karton kutuda takılıyor (gizlinot: swh)

  benim saçlarım ekstrem bir düzlükte, bukle veren başlıklarından tabi ki bir beklentim yoktu ama en azından spreyle 1-2 saat dayanır dedim. cık olmadı. zaten parça parça ayırıp şekillendiremiyorum da (gizlinot: o benim beceriksizliğim) arkası düz kalıyor. fırça başlığıyla kırık fön havası yaratmaya çalışıyorum o biraz daha kalıcı oluyor.

  daha kalıcı bir şekillenme için önerileriniz varsa bekliyorum süslüler.

  25 haziran 14:27

  5

  125. büyük uğraşlarım sonucu pembe rengini aldım ve kullanmaya başlayalı bir ayı geçiyor. elimin alışması çok kolay oldu, hâlâ fön başlığını çok beceremiyorum ama diğer başlıklarla tamamız. eski saç kurutma makinem saç diplerimi yakarken bununla son ısıda bile böyle bir şey yaşamamak çok memnun edici. benim saçlarımı on dakikada çok az nemli kalacak şekilde kurutuyor zaten şekillendirme işlemini de öyle yapıyorum. ilk başlarda maşa asla tutmuyordu, zaten öyle bir saçım var ki normal maşa yaksa dahi bir saat sonra bende bukle kalmaz. şimdi saç köpüğü ile alıştırdım ve kendim bozmadığım sürece maşa iki gün duruyor ve deli gibi yatsam da saçım asla bozulmuyor. sadece dipler dolaşıyor ki benim saçım taradıktan hemen sonra yeniden dolaşan bir saç zaten. ince telli olsa da yoğun ve kabaran bir saçım var, kurutma ve kabarıklığı alma olayı hayatımı kurtardı. maşa için de pişman değilim memnunum gayet. önümdeki kısa katlı saçlarımı da fön başlığı kurtarıyor. tek sorun aile apartmanı, herkes saç yapmak için bizde. ben çok beğendim ve de pembe rengine ayrı bir bayıldım, katır inadı yapıp peşine düştüğüm için pişman değilim.

  22 haziran 11:01

  2

  124. sadece kurutma, düzleştirme ve maşa kullanıyordum. dyson'la saçıma dalga veremiyorum, çabuk düşüyor. sadece kurutmak için değer miydi? bence değmezdi, arada iyi ki almışım desem de çoğu kez "bu kadar para vermeye değmezdi" diyorum.

  11 haziran 10:30

  5

  123. Kıvırcık saç için olan dyson airwrap'ın difüzör başlığını arıyorum, satmak isteyen olursa mesaj atsın lütfen. 

  8 haziran 17:28


  122. panoradaki kioska stok gelmiş kızlar, arıyorsanız haberiniz olsun. ben bugün aldım biraz daha deneyimim olsun güncelleyeceğim. 

  8 haziran 17:20

  121. Geçtiğimiz Aralık ayında kendime yılbaşı hediyesi olarak aldım. Bir hevesle tüm başlıklarını denedim. Saçlarım kalın telli ve kolay şekil alan, maşa yaptığımda 3 gün bozulmayan bir saç. Ama yine de bu cihazda başarılı olamadım. Saçlarım çok gür, bu sebeple ince başlık kullansam çok yorucu oluyor; hepsini saramadığı için ince tutamlar almak zorunda kalıyorum ve bu da beni aşırı yoruyor. Kalın başlıkta ise yaptıktan 5 dakika sonra bozuluyor. Bir sürü video izledim, köpükler ve spreylerle denedim fakat ne olursa olsun kalıcı değil. Düzleştirme başlığı da bence kullanışsız, düzleştirmiyor; sadece kabarıklığını biraz alıyor. Artık sadece kurutma makinesi olarak kullanıyorum, bir de kahküllerime fön başlığı ile şekil veriyorum fakat bu da kalıcı değil. O kadar para vermeye değer mi, bilemedim. Benimle aynı sorunu yaşayan ve çözüme ulaşan süslülerim mesaj atabilir mi?

  4 haziran 01:24

  3

  120. Kıvırcık ve bukleli saçlar için olan difüzörlü versiyonunu bir anlık stokta gördüm ve satın aldım.

  Saçlarım kalın telli ve dalgalı. Boyalı ve çok kuru. Maşa ile şekillendirdiğim için daha çok kuruyor ve sürekli kırılıyor. 

  Dyson ile ilgili ilk izlenimim maşa başlığı ile şekil verince klasik maşadan farklı fakat oldukça hacimli bir saç elde ettim. Ayrıca parladı saçlarım. Ancak sabitlemek için uygun bir krem/köpük bulmam gerekiyor. Normal maşa uygulamasında saçlarım kremsiz köpüksüz sabit kalabiliyor. 

  Düzleştirme uçları bana hiç uymadı.

  Difüzör standart difüzörlerden farklı değil. Verdiği şekilden memnunum ama yıllardır vigo dediğimiz normal difüzörlerle de aynı sonucu alabiliyorum. 

  Saç kurutma prrformansından memnunum. Daha hızlı kurutabildim.

  Farklı kalınlıklarda Maşaları, düzleştiricisi, difüzör aparatlı saç kurutma makinesi olan biri olarak 14 gün oluncaya kadar deneyerek 20k'ya değip değmeyeceğine karar vermeye çalışıyorum. 

  2 haziran 22:24