5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar ()
  • medya (1)

17. MAC 224, 239 fırçalarına muadil olarak gösterilen fırçaları bulunduran hayat kurtaran mini bir fırça seti.

22 haziran 20:01

5

16. göz makyajına yeni yeni merak sardığım zaman aldığım ilk doğru dürüst setti kendisi, üzerine ne fırça setleri aldım hala elimden düşüremiyorum çünkü inanılmaz güzeller fırçaların hepsi, zaten ecotools'un fırçalarını genel olarak beğeniyorum ama bu set gerçekten başka, elimde bir sürü fırçam olmasına rağmen elim hep bu sete gidiyor ve gerçekten fırçalarınız her gün temizleyip sadece bu seti kullansanız cidden başka hiç bir fırça setine ihtiyacınız yok aslında, o kadar joker, muhteşem, fiyatını fazlasıyla hakeden bir set.

23 mayıs 04:11

15. mükemmel, çok kullanışlı bir set. her fırça işlevini çok güzel bir şekilde yerine getiriyor. bende herhangi bir dökülme vs. yapmadi. boylarının küçük olması da kullanma ve taşıma kolaylığı sağlıyor. elinizde göz makyajı için fırça yoksa bu set tüm ihtiyacınızı karşılar. alın, aldırın.

17 ekim 2017 09:15


14. ecotoolsun kendi sitesinde 30.89 tl olan set. lakin kargo 51 lira. ama yine de neden bizde bu kadar pahalı diye üzülüyor insan.

5 haziran 2017 17:13

13. asla bulamadığım set.

9 şubat 2017 21:26

12. Çok sağlam, ben hiç dökülme yaptığını görmedim. Ayrıca karıştırma, farı tutuşu karıştırma işlemi falan, en sevdiğim göz fırçalarım.

5 kasım 2016 13:47

11. yine ecotools'un çift taraflı-ikili fırça seti ile birlikte alındığında birinin tüm göz makyaj fırçası koleksiyonunu tamamlayabilecek, real techniques ayarı markaların göz fırçalarından çok daha iyi set.

bunu aldığımda göz fırçalarına döktüğüm paralara da, onları teker teker yıkamakla uğraştığım zamana da çok yanmıştım.

makyaja yeni başlayan süslüler! eklips, real techniques, aliexpress, nascita gibi markaları denemeden önce indirimlerde bu seti alarak başlayın, pişman olmayacaksınız.

5 kasım 2016 13:28


10. Rossman indiriminden 35 tl ye aldım ve bu zamana kadar neden bu kadar beklediğimi kendi kendime sordurtan settir. Tüm fırçaları istisnasız her gün kullanıyorum ve gerçekten diğer hiçbir göz fırçamı kullanmıyorum bu seti aldığımdan beri. Keşke o kadar para dökmeseydim diğer fırçalara demek isterdim ama şimdide gözümü bu gene ecotoolsun çift taraflı fırça setine diktim.

5 kasım 2016 03:51

9. Her süslüye önerimdir. Rossmandan geçen yaz 26 tl gibi bir fiyata almıştım. Hasır husur yıkıyorum hiç tüy dökmedi. Yumusacik gozu rahatsiz etmeyecek killara sahip. Ecotoolsun cift tarafli goz fircalarindan daha guzel bence.

20 eylül 2016 04:21

8. her zamanki gibi önce sözlüğe girip yorumları okuyup daha sonra Migros indirimini değerlendirip 2 tane aldığım set.(gizlinot: iyi ki almışım) evet hiç bilmediğin ürünü 2 tane birden almak büyük risk ama süslüler beni yine yanıltmadı ve kızlaaaarrr muhteşem çıktıııı(gizlinot: burada gözlerimden kalpler fışkırıyor). böyle güzel bir ürün görmedim ben, yumuşacık ve setteki tüm ürünler de birbirinden kullanışlı. anladım ki ben diğer fırçalara boşuna para vermişim, bunu almakta da çok geç kalmışım ama olsun geç olsun güç olmasın. umarım hep böyle devam eder pofuduk halleri<3

sizlere bissürü bissürü teşekkürlerimi göndermeyi borç bilirim, seviyorum sizi^^

not:6 parça diyor ama aslında içinde 5 tane fırça var, çantasıyla beraber 6 parça olarak sayıyorlar.

20 eylül 2016 01:31