5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (3)
  • medya (1)
5

16. göz makyajına yeni yeni merak sardığım zaman aldığım ilk doğru dürüst setti kendisi, üzerine ne fırça setleri aldım hala elimden düşüremiyorum çünkü inanılmaz güzeller fırçaların hepsi, zaten ecotools'un fırçalarını genel olarak beğeniyorum ama bu set gerçekten başka, elimde bir sürü fırçam olmasına rağmen elim hep bu sete gidiyor ve gerçekten fırçalarınız her gün temizleyip sadece bu seti kullansanız cidden başka hiç bir fırça setine ihtiyacınız yok aslında, o kadar joker, muhteşem, fiyatını fazlasıyla hakeden bir set.

23 mayıs 04:11

15. mükemmel, çok kullanışlı bir set. her fırça işlevini çok güzel bir şekilde yerine getiriyor. bende herhangi bir dökülme vs. yapmadi. boylarının küçük olması da kullanma ve taşıma kolaylığı sağlıyor. elinizde göz makyajı için fırça yoksa bu set tüm ihtiyacınızı karşılar. alın, aldırın.

17 ekim 2017 09:15

14. ecotoolsun kendi sitesinde 30.89 tl olan set. lakin kargo 51 lira. ama yine de neden bizde bu kadar pahalı diye üzülüyor insan.

5 haziran 2017 17:13


13. asla bulamadığım set.

9 şubat 2017 21:26

12. Çok sağlam, ben hiç dökülme yaptığını görmedim. Ayrıca karıştırma, farı tutuşu karıştırma işlemi falan, en sevdiğim göz fırçalarım.

5 kasım 2016 13:47

11. yine ecotools'un çift taraflı-ikili fırça seti ile birlikte alındığında birinin tüm göz makyaj fırçası koleksiyonunu tamamlayabilecek, real techniques ayarı markaların göz fırçalarından çok daha iyi set.

bunu aldığımda göz fırçalarına döktüğüm paralara da, onları teker teker yıkamakla uğraştığım zamana da çok yanmıştım.

makyaja yeni başlayan süslüler! eklips, real techniques, aliexpress, nascita gibi markaları denemeden önce indirimlerde bu seti alarak başlayın, pişman olmayacaksınız.

5 kasım 2016 13:28

10. Rossman indiriminden 35 tl ye aldım ve bu zamana kadar neden bu kadar beklediğimi kendi kendime sordurtan settir. Tüm fırçaları istisnasız her gün kullanıyorum ve gerçekten diğer hiçbir göz fırçamı kullanmıyorum bu seti aldığımdan beri. Keşke o kadar para dökmeseydim diğer fırçalara demek isterdim ama şimdide gözümü bu gene ecotoolsun çift taraflı fırça setine diktim.

5 kasım 2016 03:51


9. Her süslüye önerimdir. Rossmandan geçen yaz 26 tl gibi bir fiyata almıştım. Hasır husur yıkıyorum hiç tüy dökmedi. Yumusacik gozu rahatsiz etmeyecek killara sahip. Ecotoolsun cift tarafli goz fircalarindan daha guzel bence.

20 eylül 2016 04:21

8. her zamanki gibi önce sözlüğe girip yorumları okuyup daha sonra Migros indirimini değerlendirip 2 tane aldığım set.(gizlinot: iyi ki almışım) evet hiç bilmediğin ürünü 2 tane birden almak büyük risk ama süslüler beni yine yanıltmadı ve kızlaaaarrr muhteşem çıktıııı(gizlinot: burada gözlerimden kalpler fışkırıyor). böyle güzel bir ürün görmedim ben, yumuşacık ve setteki tüm ürünler de birbirinden kullanışlı. anladım ki ben diğer fırçalara boşuna para vermişim, bunu almakta da çok geç kalmışım ama olsun geç olsun güç olmasın. umarım hep böyle devam eder pofuduk halleri<3

sizlere bissürü bissürü teşekkürlerimi göndermeyi borç bilirim, seviyorum sizi^^

not:6 parça diyor ama aslında içinde 5 tane fırça var, çantasıyla beraber 6 parça olarak sayıyorlar.

20 eylül 2016 01:31

5

7. İlk fırça setim. Aslında ilk önce yaptığım araştırmalar doğrultusunda aklımda real techniques eye starter set vardı. Ama orada kullanmayacağım fırçalar vardı, eyeliner ve açılı kaş fırçası gibi. Diğerlerinden de istediğim makyaj doğrultusunda tam verim alabileceğimden emin değildim.

Bu fırça setindeki bütün fırçaları kullanıyorum ama. Hepsi de işime yarıyor, minik bir suratım olduğu için minik olmalarını da seviyorum, ayrıca çok da yumuşaklar.

En baştaki büyük fırçayı göz altı kapatıcımı pudrayla sabitlemede kullanıyorum. Sanki bu iş için yapılmış gibi, çok rahat. Bazen de göz üstüme baz farı sürerken kullanıyorum.

Açılı fırçayı crease bölgesinde kullanıyorum. Bir de koyu bir farla smokey yapmak istediğimde kısa kıllı tarafı gözümün iç tarafında duracak şekilde dışa doğru tutup (bilmiyorum anlatabildim mi) birkaç kez değdiriyorum ve onun üzerinden devam ediyorum.

Büyük karıştırma fırçasını çok zamanım olmadığında açık tonlarla blendlenmiş hafif buğulu makyaj yaparken kullanıyorum.

Küçük minik olan fırçaylaysa kaşlarımın bitim kısımlarını, göz pınarlarımı aydınlatıyorum. Kaş altıma beyaz tonlarda far sürerken, alt kirpik diplerime far uygularken... Bu da çok güzel ve işlevli.

Bi tane de yatay far uygulama fırçası var onu normal, göz kapağıma far uygularken kullanıyorum ama diğerlerine nazaran en az kullandığım fırça bu sanırım.

Bu fırçalardan başka fırçalara da ihtiyaç duymuyorum açıkçası, bana rt starter pack'ten daha kullanışlı geliyor ve parasını da hak ediyor. Gratis'teki çalışan buna bu kadar para vereceğine rt al diye kafamı karıştırmıştı çünkü. İyi ki ecotools almışım.

7 ağustos 2016 19:52 ed.20 eylül 2016 14:52