yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  25. Uzun süredir Takip ettiğim tek türk influencer. Özel bir üniversitede moda tasarım okumuş. Nişanlısı hakan ile bir temizlik şirketleri var ve daha çok yurtdışı ağırlıklı çalışıyorlar. Birlikte aldıkları bir sürü ödül var. Aynı evde yaşıyorlar, bu sene evleneceklerdi ama pandemi yüzünden ertelediler. Geçen sene de yer bulamamışlardı sanırım. Beraber avrupa, amerika, birçok ülke gezdiler. Yurtdışında En sevdiği şehirde evlenme teklifi aldı. annesi ve kardeşinin de çok naif insanlar olduğunu düşünüyorum. Yengeç burcu. 

  Ben aileden görme ve sonradan görme insanlar arasında çok fark olduğunu düşünüyorum ve bu kız aileden görme. İnstagram ve youtube onun için para değil bir aktivite bence. Pr gelen ürünlerin çoğunu takipçilerine hediye ediyor, kendi aldığı ürünleri deneyimliyor. Çok alışveriş yapıyor ama giyinme dolabına baktığımda diğer influencerlar gibi koca bir odası yok. Aldıklarını gözümüze sokmuyor, herkes aldıklarının videosunu çekiyor, kozmetik veya giyim. Sadece kullandığı şeyleri linkliyor, trendyol indiriminde diğer youtuberların link storylerini görünce eda neden indirimde link paylaşmadı diyorum. Favorisi olan birçok ürünü kullandım ve hepsi gerçekten söylediği gibiydi, bende memnun kaldım. sevmediğim özelliği sürekli crop giymesi, bazen astımı olduğundan ölümcül bi hastalıkmış gibi bahsetmesi, Videoları birbirine benziyor. Sanırım çok arkadaşı yok, genelde ailesi, nişanlısı, nişanlısının ailesiyle vakit geçiriyor.

  Roaccutane kullanması, aşırı alerjik bünyesi, cilt bakımı ve makyaj konusunda benzer olmamız, nişanlısıyla ilişkisi, kibarlığı benzer özelliklerimiz. Erkek arkadaşımla bazen vloglarını izliyoruz ve yaşadıkları hayatı, rahatlığı beğeniyoruz. 

  9 ekim 09:29

  24. Güzel bir kız. Tarzını çoğunlukla beğeniyorum. Ben böyle bakımlı, süslü süslü ama kokoş olmayan kızlara bayılırım her zaman. Kendim de öyle bir insan olduğumu düşünüyorum. Seviyorum özetle kendisini. Ama kendisine minik eleştiriler bırakacağım. 

  Profiline bakamıyorum. Boynum ağrıyor boynum. Hep kafasını 130 derece açı ile sağa yatırdığı fotoğraflar. Tamam, yüzünü o açıdan beğeniyorsun belli ki ama gerçekten ben artık bir fotoğraf daha görmeye dayanmıycam. Üstelik, o açıdan yüzü kemikli ve büyük çıkıyor. Ben fotoğraf çekinmeyi beceremediğini düşünüyorum. Yeterince uzun ve zayıf zaten o kadar yere yatmasına gerek yok fotoğrafı çekenin. Biraz daha doğal olsa, yüzünün açısına kasmasa ve gülse çok güzel olur. Gülüşü gayet güzel. Yüzü de diğer açılardan daha güzel. 

  Kendisine yapılan eleştirileri kaldıramamasına da gıcık oluyorum. Yüksek bel giyinmeyi bence olduramıyor. Ben de vücuduna yakıştıramadığını düşünüyorum. Biri bunu söylediğinde moda tasarım okudum vücuduma neyin yakışacağını biliyorum diye atar yaptı. Ok cnm da bence yüksek belin dozunu çok abartıyorsun, alt bedenin anormal uzun, üst bedenin anormal kısa duruyor (ki normalde bacakların halihazırda uzunken böyle bu kadar yüksek bel giyince daha da uzun duruyor)  benim düşüncem bu.

  Saç konusunda aylarca kısa kestiricem kısa kestiricem dedi. Bayılırı çok uzun saçlı insanların birden saçını kısa kestirmesine. İnanılmaz fresh bir hava katıyor. E ben de sanıyorum bildiğimiz kısa kestirecek. Göğüs altında kestirmiş gene. E hani kısa kestirecektin diyenlere "bakıyorum da profil fotoğraflarına saçlarınız hep uzun önce siz kestirin benim için en kısa bu" falan demesi çok aşırı ötesi iticiydi. 

  Normalde instagram story efektlerindeki allıklı makyajı yapıyor. Yapsın tabii ki yakışıyor ama bu makyajı yaparken de bu efektelerden kullanıyor. Ekranda minik bir çizgi film meleğine dönüşüyor. Sonra bir gün makyajsız hali ile bu efektlerden birini paylaşıp "bu ne ya dolandırıcılık bu" gibi birtakım cümleler kurdu. Ah edacım ah. Hala seviyorum ama seni umut var. 

  Ha bir de postlarına bakamıyordum, storylerini linklemediği bir hakan kaldığı için onları da sessize aldım artık. Bir youtube'dan bakıyorum. Ah be güzelim samimi kızdın. Neler oluyor bize. Sevmiyormuşum galiba ben bu kızı. Yok ya seviyorum özünde iyi biri bence .

  28 eylül 20:21

  23. Kapadokya’daki yeraltı mağaralarını blazer ceketle gezen tek insan olan mükemmeliyetçi youtuber.

  16 eylül 17:29


  22. Şu anki hali ve ilk hali arasında dağlar kadar fark olan youtuber/influencer. Ses tonu bile o kadar farklı ki denk geldiğimde aynı kişi olup olmadığına tekrar baktım. Kendine bir rol çizmiş de onu oynuyormuş gibi. Çok kasıyor gibi duruyor bazen kendisine sal artık diyesim geliyor. Takip ediyordum ta ki temizlik malzemelerini, stok havlu kağıtlarını koymak için ikea'dan ekstra ekstra plastik kocaman kutular aldığını görünceye kadar. Şimdi sen kutuları aldın ne oldu zaten nizami bir şekilde duruyorlardı. Bu kadar tüketmeye gerek var mı? Param var diye alışveriş yapmak zorunda hissetmeyin lütfen. Tam bir tüketim çılgını. Mesela bazı insanlar ihtiyacına göre eşyaları uydururlar keser biçerler yeni bir şey almamak için. Ama bu kızımız çöpe atar yenisini alır. İnstagram'da ne zaman denk gelsem sürekli yeni aldığı şeyleri gösteriyor.

  Ekleme: canım saçma sapan siteler diyorsun ama burayı okuyorsun belli ki neden küçümsediğin yere giriyorsun o zaman diye sormazlar mı

  13 ağustos 13:20 25 ağustos 00:35

  21. Videolarında baya irice görünen bir kız aslında ama sürekli xs 32 giyiniyorum diye story atıyor. başlarda severek izliyordum ama hem YouTubeda hem instagramda aynı içerikleri üretip kendini tekrar ediyor.

  26 haziran 09:04 26 haziran 09:04

  20. daha önce bütün youtuberlarda gördüğümüz içerikleri çekiyor ve bunun sebebinin sektöre geç girmesi olduğunu düşünüyorum. biz bunları çoktan tükettiğimiz için bana videolarını izlemem için hiçbir sebep vermiyor. Benim açımdan videolarını izleyemememdeki bir diğer sebepte yani arkada çalsın videosu olarak bile izleyememe sebebim sanırım telaffuzu. Daha doğrusu hiç olmayan ingilizcesi. Yaşı çok genç, ingilizcede yetkinleşebileceğini ve bu konuda azmederse başarılı olabileceğini düşünüyorum. 

  23 mayıs 12:36 23 mayıs 12:38

  19. Youtube ve instagramdaki bol bol yazım yanlışı yapan, sanki dün hayata gözlerini açmış gibi herşeyi yeni yeni öğrenen, çıtkırıldım, sürekli tüketime teşvik eden birçok insandan biri.

  Videolarında alalade bir kelime söylüyor sonra yaa bu böyle mi deniyordu ehehe kem küm yapıyor. İnanamıyorum video çeken, bu işten ilerleyen birisi neden videoya ara verip gidip kontrol edip bu kısmı kesmez ki. Orkidesinin çiçekleri geçmiş ve hikaye atıp bunu da yaşatamadım gibi bir şey yazmış. Yani ben mi kötü algılıyorum bilmiyorum ama orkidenin çiçeği ölünce bitki öldü sanıyor olmak... bilemiyorum.

  "Naif" ve "bizden biri" görünme çabası mı, yoksa insanların hoşuna mı gidiyor bu acaba çünkü herkes böyle yorumlar yapmış? Ama benim açımdan göründükleri şey yetersiz, kendini geliştirememiş insanlar malesef.

  sonradan edit: youtuberlar arasında pandemi sürecinde herşeye rağmen en dikkat eden ve bu konuda iyi örnek olan kişi sanırım.

  20 mayıs 23:03 29 eylül 12:18


  18. Kendisiyle ilgili soylemek istedigim tek sey, yilbasinda almanyaya gidecegini storylerinde anlatmisti. Foreo almak istiyorum almanyadan alacagim daha ucuz gibi cumleler kurmustu. Ertesi gun foreo kargosu acti. Markalara seslenmeyi ogrenmistir kendisi. Tebrikler

  5 mayıs 16:05

  17. karantinada keşfettiğim bir youtuber/influencer. naifliğini çok seviyorum. eski videolarını vs. de izledim bu süreçte ve bu dönemde en sevdiğim youtuber diyebilirim. benim eda hakkında en sevdiğim şey şu oldu: maddi durumu gerçekten çok çok iyi olmasına rağmen gösteriş meraklısı değil. diğer malum youtuberlar yüksek fiyatlı sayılabilecek bir şey aldığında gözümüze sokarken kendisi görgüsüz veya sonradan görme biri değil. beslenme uzmanlık alanım olduğundan beslenme ile ilgili söylediği bazı eksik/hatalı şeylere denk geldim fakat normalde "üff çok biliyorsun" derdim ama öğrenme çabasını gördüğümden hiç rahatsız olmadım. sonuç olarak beğenerek izliyorum.

  5 mayıs 10:01 5 mayıs 10:01

  16. Duruşunu, naifliğini çok seviyorum bu kızın umarım hep böyle kalır. Açıklama yapması bile bence çok güzel sinsi sinsi link verebilirdi onun yerine duyurmuş ve eleştirdiği konuyu yapmayacağını baştan söylemiş. (Zara giyip size daha ucuzunu buldum addax alın gibi) umarım  yapmaz çünkü gerçekten kullandığı cilt bakımı ürünleri ev eşyaları önerdiği her şey özenli seçilmiş güzel ürünler oluyor kalitesine güveniyorum. (Umarım bu entry ileride editlemek zorunda kalmam) 

  22 nisan 00:04

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar