yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (1)

  1. Kendi deyimi ile beauty life style blogger olup “sedanass” ve “sedashome” sayfalarının sahibi, nam-ı diğer eskiler bilir “alonova” . satın alma bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Aldığı her şeyi 1 kere kullanıp, buna bayıldım deyip sonra 2. El satış hesabında satması da cabası. 

  5 ocak 14:16 2 mayıs 15:12

  2. Alonova olduğu zamanlardan beri takip ediyorum.  Sanıyorum büyüdü ve Rus görünme takıntısından vazgeçti. Bana bir şey katmıyor ama izlemek hoşuma gidiyor. Ayrıca iyi kalpli biri izlenimi alıyorum.

  5 ocak 20:01

  3. Allah aşkına bu kız kime laf atıyor biri yazsin.

  Tanım:Aldıkça alan doyumsuz mutsuz bir kadın

  28 nisan 15:41


  4. bu kız victoria secret poşetlerini saklayıp, odasında en görünür yerlerde onları sergiliyordu. şimdi doğmamış bebeğine hele bu dönemde alışveriş yapması hiç şaşırtmadı. tanım:allah akıl fikir versin dediğim saçma sapan bir insan daha.

  29 nisan 15:00

  5. Ara sıra girdiği sözlükte hakkında zaten kuş kadar yazılan girdiler arasında benim nickimi paylaşıp, kocası ile tehdit etmiş. Elimde çekirdek evimde gelip almasını bekliyorum, "polis memuru" kocasının. Eskiden mahallede çocuklar sinirlenince, hırsını alamayınca diğer çocuğa "benim babam polis, seni hapise atcak naber" diye caka satardı bu da hala o yaşlarda kalmış ama unuttuğu bir şey var makamla mevkiyle tehdit edeceksen arkası "boş" değil sağlam mevkilerle tehdit et ki beni evden almaya gelecekse kocan karşısında çok daha büyük mevki makam sahipleri ile karşılaşıp 2 gram ayranını da dökmesin. Hadi şimdi devam bebeğim 3 kuruş gelir 5 kuruş harcarsın, böyle böyle devam hadi hadi barbie evine sen pardon lol bebek evine. Muck.

  ilgili medya:
  1
  2 mayıs 15:31

  6. Kendisini tanımıyordum taa ki tehdit ettiği süslü paylaşana kadar... Keşke böyle avam ve kendini dolu zannedip kocişinin mesleğinin ardına sığınan ezik bir hemcinsimi tanımamış olsaydım. Herkese açık bir platformda herkese açık paylaşımlar yapıp para kazanıyorsan eleştiriyi de göze alacaksın, eleştiriye açık değilsen bu işi hiç yapmayacaksın.

  Not. Benimki de polis memuru hadi bakalım.

  2 mayıs 15:42 2 mayıs 15:51

  7. Kendisinden ilk defa bu başlıkta haberim oldu. Sedanass isimli hanım efendinin paylaşımına göre burda eşinin polis memuru olmasıyla gelir bakımından bir eleştiri yapılmış gibi, yani eşi memurken bunları nasıl alabiliyor gibisinden. Atıfta bulunulan girdiye bakıyorum 37 dk önce revize edilmiş. Gerçekten kendisine böyle bir ithamda bulundunuz da onu mu sildiniz merak ettim doğrusu. 

  Sedanassın da hali tavrı nasıldır bilemem ama atıfta bulunduğu girdi varsa yazılanları da hoş bulduğumu söyleyemicem.

  2 mayıs 15:55


  8. Bildiğin itici.

  Kokuşuk.

  Neyini takip ediyosunuz ki bunun onu anlamadım. Blogger, vlogger isteyene babalar gibi işini yapan Merve Özkaynak var çağla Şikel var o var bu var da bu ilgi fukaralarindan ne tür bilgi veya eglengeç eldeniz var. Bunda vlogger enerjisi, parıltısı da yok ki sadece şu fotoğrafina bakmış olduğum kadariyla. Bazıları itici de olsa hani o işi elde edecek enerjisi var çünkü. buram buram bayatlik kokuyor bu. Daha neler yazarım ama fazla gömmicem çünkü Sözlüğe girişimde vloggerdır, make up artisttir, eski sevgili başlıklarıdır yazmamaya tövbeliydim ama madem bunlar bizi ciddi ciddi okuyor düşündüğümüzü bilsinler. Bu sözlük kullanıcısı insanlara işsiz güçsüz, zavallı, hayatı yok burda anonimden sallıyor savunması bayatladi be abla. Bize koymuyor yani hayatımız yok, nickinin arkasında yardiran hayatsiz zavallılariz diye tribe girmiyoruz. Öyle olmadığımızı kanıtlama ihtiyacı da hissetmiyoruz. Bunun yerine klavye üstündeki yine sana batacak tırnaklari besliyosun sadece.

  Edit: işbu entry malum olayın kendisinin yorumlanmasında ziyade sözlük kullanıcılarının genellenip aşağılanması üzerine yazılmıştır.

  Edit2: ahahsahdhahshahs lan ya dayanamadim baktım 4k takipcili aldığı nars paletin fiyatını gösteren hayır bi saniye her seyi gectim oturma odasına essek kadar kocasıyla çektirdiği fotoğrafı asan (gizlinot: Düğün fotoğrafi dediğin albümde veya mütevazı boyutta bı çerçevede ünitede bulunur) mental kezoyu mu konuşuyoruz biz şu an. Ajajsnsanf bizim canımız sıkılıyor canımız.

  2 mayıs 15:57 2 mayıs 17:01

  9. hiç insan görmediğim şu karantina günlerinde kapımıza polis memuru gönderecekse, daha ne isterim. yaz beni de yaz listeye. (gizlinot: asdsda)

  tanım: (link: https://www.suslusozluk.com/sedanass?i=1147332 şu) girdiyi görene kadar haberim bile olmayan kadındır.

  2 mayıs 15:57

  10. kendisi burada ki yazarlara çalışıp kendi paralarını kazanmıyorlar demiş fakat gerçek şu ki burada ki insanların çoğu kendisinin aksine cidden "emek" verip hayatlarını geçindiriyorlar. burada hemşire tanıdığım da var avukatta, sosyolog, psikolog, doktor, öğrenci, garson, emlakçı olan da... muhtemelen gidip bir şeyler danıştığı kadınların çoğu buraya üyedir.

  tabi kendisi gerçek emeğin ne olduğunu bilmediği için biraz bocalama yaşayabilir, kendi çapı olmadığı için anca kocası ile insanları tehdit edebilir... yadırgamayın, aşağılamayın... her insan kendi zekası kadar yorum yapıp cevap verebilir zaten, bu hanımefendiden bu kadar çıkabiliyormuş ne yapalım...

  2 mayıs 16:39 2 mayıs 16:42