girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (0)

1. La roche posay effaclar gel. Yuzu tertemiz yapmasi, o gicir gicir temizlik hissi mu az zam.

Ukte: (yazar: bergamut )

13 ocak 2017 16:51 17 temmuz 2017 22:03

2. Karma ciltli birisi olarak la roche posay toleriane gel mousse derim. Zaten dermokozmetik yüz yıkama jellerinin içinde mutlaka cilt tipinize uygun bir temizleyici bulursunuz. Market ürünlerinden kaçın bence zorunlu kalmadıkça. Deterjandan farkları yok.

13 ocak 2017 17:23

3. Avene cleanance yüz yıkama jelini doktor yazmıştı bana. Öğrenci halimle 60 liraya aldığımı hatırlıyorum. Şişesi çok kullanissizdi. Onun dışında gerçekten çok güzeldi. Kokusu ve verdiği ferahliktan çok memnundum.

Daha sonra bu bitince niveanin aqua jeline geçiş yaptım. Ucuz diye almıştım ben. Kokusu ve temizlemesi yerinde ama diğer tüm nivealar gibi bu da kıllanma yaptı bende. ( 3 şişe kullandıktan sonra fark ettim ne yazık ki)

Son ikidir neutrogenanin yüz yıkama jellerini kullanıyorum. İlki pembe şişesi greyfurtlu olandı. Çok köpürmüyor ama temizledigini hissedebiliyorsunuz. O jel formu kalıp gibi kalmıyor yüzde. O bitti ve turuncu olanından aldım. Bunun kokusunu sıvı sabun kokusu gibi değişik. Pembeye göre daha katı bir yapisi var. Hiç köpürmüyor gibi bir şey. Hayvanlar üzerinde test yapan firmalara dikkat etmeye başladığım için bir daha almayacağım.

Bu üçü içinden en iyi yüz yıkama jeli olarak Avene'i seçerim.

Duzenleme: her zaman yaptığım gibi yazım yanlışı.

13 ocak 2017 17:31 13 ocak 2017 18:06


4. gözüm kapalı la roche posay effaclar derim. oldukça yağlı bir cilde sahip olduğumu öncelikle söylemeliyim, pürüzsüzleştirmesi sivilce izlerini azaltması muazzam. bence fiyat olarak aman aman pahalı değil nelere para döküyoruz sonuçta. avene cleanance de kullandım neutrogenaların da neredeyse hepsini denedim nivea da kullandım kesinlikle benim cildime en en iyi gelen şey bu oldu. bir tek ben değil çevremdeki herkesten senin cildin ne kadar düzeldi böyle tepkileri alıyorum. yalnız bir püf nokta vereyim bununla yıkıyorsunuz ya arkasından bir nemlendirici desteği istiyor cilt.

13 ocak 2017 18:15

5. Kesinlikle la roche posay. Temizleme sivilce kurutma vs için dermokozmetiklerdeki favorimdir kendisi. Hatta ben fırça yıkarken de bu jelleri kullanıyorum, çok marka denedim en iyi fondoten temizleyen bu,temizlik hissinin doğruluğunu da görmüş oldum bu sayede

13 ocak 2017 18:23

6. Yıllardır kullandığım ve çok memnun olduğum biricik yüz yıkama jelim la roche posay effaclar gel. Öncelikle yüzüm yağlı ve sivilcelenmeye çok müsait. Markette satılan markaların hemen hepsi sivilce yaptığı için uzun süre önce bu jeli kullanmaya başladım ve bu jeli kullanmaya başladığımdan beri yüzümde çok az sivilce çıktı. Tatillerde falan eger yanıma almayı unutursam anında sivilceler tekrar çıkıyor. Ben genelde sabah uyanınca ve akşam yatmadan önce olmak üzere 2 kere kullanıyorum. Ayrıca makyajı da çok güzel çıkarıyor.

13 ocak 2017 20:22

7. Benim için en iyisi içeriğinde palm oil bulunmayan markadir/üründür, nitekim kullandığım Avene cleanance hydra crem lavande temizleyicinin içinde olmasi (Nutella haberi sonrasi baktım) beni üzdü ve güvenim sarsıldı.

13 ocak 2017 22:33


8. la roche posay effaclar gel - yağlı-karma cilt için harika

14 ocak 2017 01:40

9. Bioderma sensibio h2o pembiş olanı bence:)

14 ocak 2017 02:25

10. (gbkz: la roche posay toleriane gel mousse ) , normalden karmaya dönük cildim için daha iyisi yok. Yazılan birçok temizleyiciyi de denedim ama olmadı. Cildimi pamuk gibi yapıyor.

14 ocak 2017 10:28