girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. app store ve androidlerde bulunan ingilizce bir oyun. içinde birçok hikaye var ve kendi seçimlerinize göre bu hikeyeleri şekillendiriyorsunuz. bazen karakterinizi düzenlemenize de izin veriyorlar ki işte o zaman tadından yenmiyor.

oyunun ingilizce olması gözünüzü korkutmasın, baya sokak ağzıyla konuşturuyorsunuz çok kolay bir ingilizce.

tek sıkıntısı gems ve ticket olayı. her oyunda olduğu gibi paralılar ve bunlara sahipseniz oyun daha zevkli oluyor ama benim gibi fakirseniz çoh hojdır ama benana deyip devam edebiliyorsunuz.

bir de reklamlar var. özellikle popüler hikayelerde bölüm başında mutlaka 2'şer taneden oluyor. bazen cidden sıkabiliyor.

son olarak önerebileceğim hikayeler: bad boy bachelor, faking death, haute as hell, my episode lover.

(gizlinot: özellikle ders çalışmamaya birebir)

bir (yazar: mage) uktesiydi.

15 aralık 2017 21:05

2. Reklamlarındaki entrikalı hikayeleri bulamadığım sıkıcı, sürekli reklam izleten dandik telefon oyunu.

15 aralık 2017 21:33

3. Seçimli hikaye oyunu. Bu oyunların piyasasına daha çok hakim değilken en sevdiğim uygulamaydı ama sonra voltage inc. İsimli geliştiricinin oyunlarıyla tanıştım ve wow dedim. Animevari çizimleri, shoujo konuları ile aklımı başımdan aldı. 

Voltage’a mı ait bilmiyorum ama Liar! Diye bir oyunlarını oynadım daha bu yaz ve yemin ederim bir seçimli hikaye oyunundan beklediğim her şey bu oyundaydı. Ticket almak için ne paralar harcadım o oyuna. 

Ay neyse çok reklamını yaptım oyunun. Episode da güzeldir ama bu tarz oyunlara meraklı olanlar dediğim geliştiricinin uygulamalarına bakabilirler ^,^

15 aralık 2017 23:18


4. biyonikdeli instagram hesabı ve takipçileri tarafından storylerde lince uğramış oyun. O küçük aklınızı başka şeylere yorun bence, alt tarafı oyun yani bu. Toplumun ahlakı bozuluyomuş. Bi oyun kaldı zaten ahlakımızı bozmadık.

16 aralık 2017 20:28