yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. ilişki içerisinde sizin için sorun olmasa da ilişkinin bitimiyle hele ki hatalar karşı taraftaysa kendinizi enayi gibi hissetmenize neden olan olay. her şey güzel ponçik ponçikken "ay yazık yardım ediyorum (gbkz: adama)" dersiniz onun bir erek olarak sadece ihtiyaç dahilinde olup sizi de mağdur etmeyeceğini sanırsınız. zaman geçer. zaman o kadar geçer ki bitiş çizgisine gelindiğinde bu maddi konular bile nefretinize tuz biber olur.

  ps:yazarın nefreti küçük miktarlardan değildir. şuan o parayı verse 5 tane naked paket alabilrim gibi düşünün.

  ayrıca sevgili (yazar: tatar) ukteyi bana verip 90'a çaktığın için çok teşekkür ederim. (gizlinot: swh)

  28 nisan 2017 11:43

  2. Öncelikle Sevgili (yazar: tatar ) 'a kahkaha attıran uktesi için teşekkür ederim :d tamamen tesadüfen karşılaşılmış (gizlinot: evet vallahi yürürken karşıma çıktı ) sevgili kişisine, talebi üzerine yanımda olan tüm parayı vermem (gizlinot: yanımda da 25 lira vardı ) ve tahsil edemememle sonuçlanmış hadise. Hayır tekmeyi yedikten sonra ver paramı da diyemiyorsun. Ve parayı içmeye gitmek için istemişti ben de arkadaşlarının yanında mahcup olmasın diye bi dolmuş parası ayırıp kalanı eline saymıştım. 25 liraya süt mü içecekti acaba bir düşün o kadarcık paraya iki bira içersin ancak :d bir de sevgilimsin ya hu sen de gel demek de yok. İyi ki salaklıktan ölmemişim :d

  28 nisan 2017 12:01

  3. burda en mağdur kişi olmak için adaylığımı koyuyorum. binlerce liram kaldı o zamanki salaklığımla acıyıp acıyıp vermiştm bide kredi kartıma el koymuştu ben harcama dedikçe sürekli harcıyodu ben de gerizekalı gibi kartı iptal edemiyodum ayıp olur diye. tabi ilişki bitince gurur yapar da öder diyor insan ama onu yapacak olan hiç o meblağlarda borç almaz.

  evime hırsız girdi demir olmadığı için demir taktırmam lazım deyip de aldığı son borcu hiçç unutamıyorum dedim ya salaklığıma doymıyım!! adam o kadar borç takmış o yalana nasıl inanırsın ya artık söylediği şeyler yaratıcı ötesiydi resmen.

  28 nisan 2017 12:22


  4. bunun utanmadan benim kartimdan giyim alisverisi yapmak isteyen versiyonu vardi bende. hayir ikimizde ogrenciydik ve ben kendime almiyorken ne yuzsuzlukle benden bunu istiyorsun? tabi dehset kavga ediyorduk ve neyse ki ayrildik okul bittikten bir sene sonra. benden uzak allaha yakin olsun.

  28 nisan 2017 12:38

  5. şimdi kocişim olan erkek kişisiyle henüz sevgili iken kendisine yaklaşık 400 tl değerinde bir saat almıştım. daha doğrusu çok beğenmişti yanında nakiti yoktu ben de nolcak canım ben veririm demiş almıştım sonra da parasını kabul etmemiştim. neyse gel zaman git zaman ayrıldık. ayırdılar bizi anneciğimle babacığım. bi baktım hesapta 500 tl para görünüyo. bu nerden çıktı acaba diye düşünüyorum meğer kurban olduğum saatin parasını yatırmış. o gün bi kere daha kalbimi kazanmıştı böyle onurlu ve ince düşünceli biri olduğu için. neyse sonra işte düğün hediyesi olarak ben de ona bi saat aldım yerini doldurdum. benim hikayem bu başlığa uymadı ama aklıma direk bu olay gelince yazmadan duramadım. (gizlinot: bu arada başlık hakikaten çok hoş (: )

  28 nisan 2017 13:31

  6. açılın ben geldim. okulu uzattım, kredim bitti, çok hoş bir miktar harç yatırmam gerek, aileden gizli verdiğim derslerle geçiniyorum sayılırdı,üç beş biriktirdim seneye harç için, e okullar bitti sayılır, bir aydır açım, vs vs.kendi salaklığından dolayı acil paraya ihtiyacı oldu, ben veririm ama kefen param diye biriktirdiklerimi veriyorum bak dedim.tamam dedi. daha sonra para eline geçmiş başkasına vermiş. bana versene salak. sonra istedim tık yok. ayrıldık istedim yine yok. engelledi bi de beni her yerden. ondan burdan arayıp dilenci gibi para istetip duruyor. ha bi de vermeyeceksen yediklerine say diyeceksen sana kalmış diye çemkirdim. yediklerine say dedi.o zaman deseydin ona göre yerdim dedim. istiyom vermiyor. oy dağlar. dört dönemlik harç yaa 50-60 biriktirdim ben onu gece gündüz ömrümde gitmediğim yerlere ders vermek için giderek, gece gece kimsesiz duraklarda otobüslerde eve dönmeye çalışarak. ben de isticem. teşekkürler süslüler.

  18 mayıs 2017 15:50

  7. zamanında cüzdanımı kaybettim kartlarım,nüfus cüzdanım gitti diyerek benden borç istemişti ben de tabi ki vermiştim. Hala benim için büyük bir soru işaretidir gerçekten cüzdanını kaybedip kaybetmediği çünkü o zamandan sonra hiç cüzdanını kaybetmiş bi insan gibi davranmadı... öğrenciydim bursumun tamamına yakınını göndermiştim bir saat içinde. Ayrıldıktan sonra benimle iletişim kurabilmek adına yalandan arkadaşıma mesaj atmıştı parasını geri vericem diye. Sonra adam ortadan kayboldu :D bu başlığı gördükten sonra resmen bi aydınlanma yaşadım. Keriz yerine konmuşum a dostlar.

  18 mayıs 2017 19:17