yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  1. merak edip hemen google dan yaşına baktım 33 yaşındaymış, yaşında gösteriyor bence ya da işte 33 ise 35 36 falan gösteriyor ama taze, enerjik, ışıldayan bir yüzü ve bedeni yok maalesef. çok çekmiş, yıpranmış bir surat ve beden ifadesi var, üstelik yaptığı makyajlarda şeftali ve kahve tonlarını fazlaca kullandığından ona hem daha alaturka ve yaşlı kadın havası veriyor hem de yüzünü keskinleştirip çökmüş gibi gösteriyor. tarzını da makyajını ve saçını da alaturka buluyorum. şık aslında ama tarzssız ve alaturka. bence makyajında daha canlı tonlara gitmeli, biraz yanaklarına pembelik vermeli, gözlerini iyi şekilde aydınlatıp daha açık ve parlak farlar kullanmalı, daha kendini belli eden rujlar tercih etmeli, saçlarını da daha doğal haline bırakmalı.

  genç görünememesinin diğer bir nedeni ise kendine yakışmayacak derecede zayıflaması ve onun da elmacık kemiği mağduru olması, belirgin elmacık kemikleri onun yanaklarını çökmüş gibi yüzünü de oldukça kemikli gösteriyor, ayrıca zayıflıktan yanaklar süzülünce gösterilen yaş da artıyor maalesef.

  ** lafemmepretentieuse ün esra erol tez sunumu vatana millete hayırlı ola.

  11 eylül 2014 17:10 11 eylül 2014 17:12

  2. ne kadar samimi de olsa sahte geliyor bana.

  baya çökmüş gitmiş bu sezon ki halini gördüm bir kere tarzı, yüzü müzü fena olmuş ya düşürdüğü çocuktan sonra toplayamadı sanırım kendini.

  umarım bir daha böyle bir acı yaşamaz.

  not: her şey plan program üzerine kurulmaz. (anlayan anladı)

  12 eylül 2014 12:01

  3. zaten sevmezdim son eklenen videoyu izleyip bu hislerim nefrete döndü. arayan kişiyi hattan attırıp ardından fantezi dünyasını renklendirdiğini söylüyor ve onun ardından da cinsel tercihle ilgili yorum yapma hakkına sahip değiliz diyor. ya sen kimsin pardon? kimi ne hakla hattan attırıp bilmiş bilmiş konuşuyorsun? peki ya hattan attırdıktan sonra seyircilerin alkışlaması? sinirden elim ayağım titriyor allah aşkınıza şu kadını izlemeyin, izlettirmeyin.

  12 eylül 2014 14:58


  4. isim benzerliğimizden dolayı, ismimden bile soğutacak kadar iticiliğe sahip, yapmacık sunucu.

  25 mayıs 2015 10:32

  5. hürriyet'in (link: http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/95570/2368/1/29101355/acun-ilicali-o-ismi-kadrosuna-katti haber) 'ine göre tv8'e transfer olmuş kişi.

  25 mayıs 2015 15:23

  6. (link: http://muhimhadiseler.org/esra-erolu-foucault-ile-okumak/ esra erol'u foucault ile okumak) adlı yazıya sebep olmuş kadın

  25 mayıs 2015 16:23

  7. çok çirkin ve bana göre ahlaksız bir programın sunucusu. akıl sattıkları ve programlarında sözüm ona hayat dersi verdikleri insanlar zaten hayat görüşü olarak çok kıt, onların yanında kendilerini kültürlü zanneden insanlar da aldıkları cesaretle konuştukça konuşuyorlar. ama cahillerin arasındaki akıllıysanız bir süre sonra kendinizi geliştirmek için hiç bir girişim yapmazsınız, ilerleme kaydetmek için çaba sarf etmezsiniz. çünkü zaten mevcut seviyenizle etrafınızdakilerden çok üstünsünüzdür ya da kendinizi üstün görmektesinizdir, bu da sizi hem tembelliğe hem de sonsuz bir öz güvene iter. kitap falan yazabilirsiniz hatta. hiçbir şekilde "neyse en azından sayesinde insanlar ellerine bir şekilde kitap aldı" görüşünü de kabul etmiyorum, boş bir kitap okumakla hiç okumamak aynı şeydir, hatta hiç okumamak daha bile iyidir, en azından konuşmaya kalkmaz, susarsınız. yaptıkları iş ise yani insanları üstlerinde etiketle market rafına ürün dizer gibi bir yere dizip talip beklemek de bence ne kültürle ne ahlakla ne de etikle bağdaşıyor. zaten insan sosyal bir canlı, normal bir şekilde hayatın bir yerinde birisiyle karşılaşabilir, ikili özel ilişkiye girebilir, hoşlanabilir, aşık olabilir. oraya çıkıp da önüne gelen ilk kişiyi beğenmek zorunda hissetmez kendini. bu programlar virüs gibi hem tüm tv kanallarına hem de insanların beyinlerine yayıldı. çok acı.

  25 mayıs 2015 17:50


  8. Benden sadece 2 yaş büyük ama sanki 15 kez feleğin çemberinden geçmiş, biz yola çıkarken o çoktan dönmüş, hayatın tüm cilvelerini yalayıp yutmuş bir deneyim ve olgunlukta görünmekte. Ablacığım diyip saygıyla hürmet ediyorum (gizlinot: swh)

  25 mayıs 2015 18:24

  9. "o zaman biz bi çay içelim esra abla" cümlesindeki esra.

  25 mayıs 2015 18:24 25 mayıs 2015 18:25

  10. olgun görüneceğim diye kasım kasım kasılan yapmacık kadın.

  Bir diğeri de (bkz: gülben ergen )

  25 mayıs 2015 18:43