yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • oylar (106)
  • medya (4)
  5

  1. Her şeyden etkilenen egzamam olduğu için aldığımda yüzümün belirli yerlerinde yavaş yavaş deneyip bir sonuca varmak istedim. Makyaj temizleme suyu olarak zaten gayet başarılı. Egzamama da hiç olumsuz etkisi olmadı.

  1 ekim 2019 10:43

  2

  2. teşekkürler süslü sözlük & garnier

  Makyaj temizleme suyunu deneme fırsatım oldu ve memnun kalmadım. çift fazlı temizleyicilerin verdiği yağlı hissi sevmiyorum. bir de o yağı temizlemek için kuru temizleme pedi ile silme işlemi yapıyorum. temiz pedimle silince daha çok tahriş ediyorum. temiz pedimde de siyah minik minik makyaj artıklarını gördüm. bu bana yeterli temizlik hissini vermiyor. Bir kerede temizlik hissi yok, ayrıntılı 3-5 kez silmişimdir gözümü. hala partikül ve dökülme görmek üzdü. suya dayanıklı olmayan maskarada bile böyle olması şaşırttı. yüzüme bu kadar yağlı bir şeyi süreceğimi zaten asla düşünmüyorum. akne sorunumu arttıracak yoğunlukta. garnierin diğer makyaj temizleyicilerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum performans açısından. satın almayacağım bir ürün.

  4 ekim 2019 16:13

  5

  3. Bugun elime ulaştı teşekkür ederim. Daha önce pembe kapaklı olanı kullanmıştım ve memnundum. Az önce kullandım ve bunu da çok beğendim. Makyajımda rimel, kapatıcı, ruj vardı. 2 pamuklu hepsini mükemmel temizledi. Yağlı bir his bıraktı evet ama zaten bu makyaj temizleme sularından sonra muhakkak yüz temizleme jeliyle geçtiğim için benim için bir sorun teşkil etmedi. Ben kokusuna aşık oldum parfümü olsa alırım o derece. Nasıl temizlik kokusu böyle, sapık gibi arada açıp kokluyorum ürünü. Çok başarılı buldum bittikçe de alırım.

  5 ekim 2019 00:50


  3

  4. Dün deneyimledim ve çok memnun olmadığımı söylemeliyim. Evet diğer çift fazlı olana göre daha iyi(argan yağlı olan), en azından tahriş yapmadı. Maskara, far ve eyelinerden oluşan makyajımı güzel temizledi ama tabii ki yağlı kaldı. Sanırım çift fazlı makyaj temizleyicilerin kaderi bu. Kokusu aynı argan yağlı olan gibi. Çift fazlı makyaj temizleyici sevenlerin beğenebileceği bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  5 ekim 2019 09:59

  4

  5. Garnierin hassas ciltler için olan pembe kapaklı suyundan kullanmıştım daha önce, memnundum ondan. Çift fazlılardan denediğim ilk ürün oldu. Gözlerimi yaktıkları için normalde pek tercih etmiyorum. Gözlerimde far ve rimel vardı. En zor çıkan zaten rimeldir. Çok fazla uğraşmadan ve canım yanmadan çok güzel çıkardı makyajımı, kokusu gerçekten çok güzel. Bu üründe sevmediğim şey; birkaç dakika yüzde kalınca gerginlik yaratmaya başladı. temizleyicilerden sonra zaten yıkarım yüzümü, bunda da mutlaka yıkamam gerekiyor. Ama genel olarak değerlendirecek olursam hassas ciltler için olan misel suya göre çok daha başarılı. Teşekkürler garnier.

  5 ekim 2019 10:20

  4

  6. Süslü sözlük tarafından elime ulaştırılan ürün. Öncelikle teşekkür ediyorum.

  Normalde çift bazlı temizleyicilerle aram pek iyi değildir. Bu aralar cildim aşırı kuruduğu için bu temizleyicinin cildimde bıraktığı yumuşaklık hoşuma gitti. Yağlı ciltlerde nasıl bir etkisi olur bilemiyorum. Ben makyaj temizleme suyundan sonra yüzümü jel ile yıkadığım için yağlanmadı. Rimel ve eyelinerdan oluşan göz makyajını ise çıkarmada başarılıydı. Daha önce denediğim çift bazlı temizleyiciler gözlerimi yakarken bu ürün yakmadı. Suya dayanıklı makyajda etkisini ise bilmiyorum.

  5 ekim 2019 15:30 8 ekim 2019 16:19

  4

  7. Süslü sözlük aracılığıyla sahip olduğum ürün. Far, eyeliner ve rimelden oluşan göz makyajımı temizlemek için kullandım bugün. Micellar suyu döktüğüm pamuğu gözümde birkaç saniye hafif bastırarak beklettim ve çektiğimde makyajımın çoğunu çıkardığı gördüm. Sonrasında hafifçe üstünden geçtim ve tamamen temizledi. Göz yakma, kirpik dökme gibi bir sorun da yaşatmadı. Evet, yağlı his bırakıyor gerçekten. Bir de kokusu her ne kadar ferah olsa da gözüme sürdüğüm şeyde parfüm olmasını istemem açıkçası. Ancak genel olarak diğer drugstore micellar sular arasında benden iyi puan aldı.

  5 ekim 2019 17:28


  5

  8. dün sabah elime ulaştıı çook teşekkür ederiim süslü sözlük ailesi<3 

  Öncelikle ürünün kokusu ve rengi çok güzel. göz ve kaş makyajımı çıkarmak için kullandım. çok yağlı bir yapısı var ama ürünün doğası gereği normal tabiki. maybeline lash sensation maskara, far, eyelinerli göz makyajımı çok güzel çıkardı.  Kokulu bir ürün olmasına rağmen gözümde bir yanma hissetmedim.  

  Kullandığım gün ten makyajım olmadığı için şimdilik sadece göz makyajı temizliğinde kullandım ve başarılı buldum.

  Uzun vadedeki etkilerini de editlerim süslüler.  Garnier'in misel su serisi zaten çok başarılı. Bittiğinde muadil ürün aramadan tekrar alacağım bir ürün kesinlikle. 

  6 ekim 2019 13:39 6 ekim 2019 13:46

  5

  9. Ürün ücretsiz olarak tarafıma gönderildi. 5 gündür sadece akşamları kullanıyorum. Ürünün rengi ve kokusu benim çok hoşuma gitti fakat parfüm içeriğine hassasiyeti olan kişilerin kullanabileceğini düşünmüyorum. Ürün suya dayanıklı maskarayı, fondöteni ve ruju gayet güzel çıkarıyor. Çok bastırmaya, tekrar tekrar silmeye gerek kalmıyor. Kullandıktan sonra yüz üzerinde yağlı bir his bırakıyor. Ben sonrasında yüz yıkama jeli kullandım. Bu şeklide yağlı his kayboldu. yağ bazlı temizleyici kullanmaya geçtiğim için misel su tercih etmiyorum ama fikrimi değiştirdiğimde tercih edebilirim.

  7 ekim 2019 13:40

  4

  10. süslü sözlüğe ve garniere bana bu ürünü denemem için gönderdiklerinden dolayı teşekkür ederim.

  Yorumlarıma gelecek olursak lens kullananlara uygun olduğu ve göz yakmadığı vaatleri arasında gerçektende bunları yerine getiriyor (lens kullanıyorum) benim ultra hassas çoğu misel suya tepki veren gözlerimde yanma yapmadı makyajı da artık bırakmadan çıkarıyor özellikle maskara da kalıntı yoktu gelgelelim yağlı his bırakmaz vaadine malesef yağlı his bırakıyor garnierin diğer sarı olanından daha az yağlı hissi var ama yinede tekrar yıkama istiyor temizleme jeli vs ile , birde kokusu benim hoşuma gitti ama parfümsüz ürün isteyenlere uygun değil.

  7 ekim 2019 20:29