h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (778)
  • medya (23)

778. pantolonlarının boylarına bayıldığım marka. yerli markalardaki mom jeanlerin paçası neredeyse dizlerime gelirken kendisinden aldığımın paçalarını iki üç kere kıvırmama rağmen bileğimde. üstelik kalıbı da harika, popoyu asla basık göstermiyor. 

bugün 09:22

777. İndirimlerde 3-5-7 ₺ ye düşen ojelerinin tarihi geçiktir,almayın.Hatta sezon numaralarına bakarsanız hep eski sezondur.Kuruduktan sonra kabuk kabuk soyuluyor ve kötü kokuyor.

bugün 09:15

776. ya tamamen şans işi ya da mağaza ve şehre göre değişen bir durum. her gittiğimde indirim bölümünden çok güzel ve çok uyguna şeyler bulabiliyorum. geçenlerde 40 ve 20 tl'ye skinny jean aldım, şimdilik sağlam duruyorlar. ojelerini (indirim bölümünden alıyorum genelde 5-6 tl'ye), tekli farlarını, lip glosslarını ve fırçalarını seviyorum f/p olarak iyiler - diğer kozmetik ürünlerini denemedim.

ve evet zaman geçtikçe fiyatları da inanılmaz artmaya başladı. çok beğenip askısından sırtlan gibi kaptığım bir şeyi fiyatını görünce içime içime ağlayarak geri bıraktığım çok oldu. ki çoğu parça indirime giriyor dönem dönem, daha uygun fiyata almak için fırsat oluyor bu da.

dün 19:03 dün 19:09


775. Online sitelerinde hem indirimleri daha güzel hem de ürün çeşidi daha fazla olan marka.

Dün online'da indirimde birçok sezon ürünü plaj giysisi görünce bugün mağazaya uğradım ancak plaj bölümünde sitedeki gibi indirim yoktu. Ayrıca mağazada indirimli ürün namına hep defosu olan yada 2-3 sezonluk şeyleri görüyorum. O sebeple online kısmına daha yakınım diyebilirim. Genelde sadece plaj ve iç giyim ürünü alıyorum. iki kategoride de çok güzel indirimler yapıyorlar. Örneğin bugün 60 liradan 20 liraya düşen bir bralet aldım kendime. Hem kumaş kalitesi güzel hem de tasarımları. Pentiden aldığım plaj ve iç giyim ürünleri bir yılda yıpranırken H&M'de bu sıkıntıyı yaşamıyorum. En azından bu iki kategori için benim daima uğradığım bir marka kendisi.

dün 19:03

774. indirim reyonunda bir adet yüksek bel skinny jeani 20 liraya almış bulunuyorum. Özellikle çocuk reyonlarında eski sezon ürünlere yaptıkları indirimler de şahane oluyor. keşke daha sık yapsalar.

dün 18:54

773. Çok güzel bindirim yapan firma. Inditex aşığıyım, ama fiyatları öyle uçurdular ki onlara kıyasla daha uygun olan, tarz olarak aşağı yukarı benzerlik gösteren bu markaya kayayım dedim. Birkaç gün önce 59 liraya aldığım bikini üstü şu an 69 lira. hadi neyse. Takip ettiğim bir sandalet 99'dan 129'a yükselmiş. Pes artık dedirtti.

14 haziran 02:39

772. •Takı reyonu zengin, sade ve uygun fiyatlı.

•Basic konusunda başarılı ve nispeten uygun fiyatlı.

•Taytları güzel, nispeten uygun fiyatlı.

•Ofis reyonu genelde başarısız ve pahalı.

•Kozmetik ürünlerini denemeye korkuyorum, hijyenik ve kaliteli durmuyor.

• Lcw, Defacto..vs gibi markaların tabiki fersah fersah önünde. Çünkü Türk pazarını düşünerek üretim yapmıyor.

•İç çamaşırları çok pahalı( ürünün kalitesine göre). 

•Bir kısım modellerin farklı desenlerini ürettirip ürettirip satma eğilimleri var.

•Anne modelleri başarısız, teen modelleri başarılı.

•Alışveriş yapma arzunuzu nispeten daha uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz.

•İndirim çeki, indirim kodu gibi güzellikleri, diğer mağazalara nazaran daha çok var.

9 haziran 11:24


771. çok istediğim ancak 30 ₺ olan iri halka küpeleri indirimden yarı fiyatına aldım ancak anlamadığım şey aynı küpenin iki renginin indirimde olup birinin olmamasıydı.Belki reyonda yanlışlık olmuştur ancak istediğim kırmızı-nar çiçeği rengi yerine beyazı aldım ve çok beğendim.indirim devam ediyorsa kırmızı da indirimde mi diye sorarım bir dahaki gidişimde.

h&m indirim yaptığında ya takılara bakıyorum ya da sütyenlere.özellikle sütyenler çok karlı oluyor,bir bakın bence.

soru-cevapta indirimin son gününün bugün olduğu söyleniyor ancak ben daha uzun sürer diye düşünmüştüm.

9 haziran 00:03 9 haziran 00:04

770. İndirim vesilesiyle Capitol şubesini dolaştım. Kayda değer bi' şey bulamadım ben. Daha önceden de indirim zamanı baktığımda bi' şey bulamıyodum. Ya ben göremiyorum yada gerçekten albenisi olan güzel parçaları indirime sokmuyolar. Bilemedim. Ayrıca şubeden şubeye indirim farkı mı var bilemiyorum ama bu şubesinde ne indirimli fırça ne kalemtıraş ne başka araç gereç gördüm, halbuki instagramda 1liraya kalemtıraş alanlar paylaşmışlar falan ve son olarak indirimde olan tüm kozmetik ürünler bir standta toplanıyor ve ben o standı ne zaman karıştırsam mesela pudra, far, ruj kutuları bir rafta içleri bir rafta yani kutular bomboş içindeki ürünler Allah'a emanet nerde. Bir tane ürün alamıyorum mesela oradan. Aşırının aşırısı özensiz. Tamam takip edilmesi zor ki burada suçlu olan tabii ki onu açıp dağıtan kişi de ama ne bileyim satılmasını istiyosak ya başına kozmetikle ilgilenen bi' çalışan konmalı ya da sürekli kontrol edilmeli diye düşünüyorum. Çünkü 5liraya far var ama far yok.

8 haziran 21:55

769. Şahsen eskiden daha güzel tasarımları olduğunu düşünüyorum. Bir de şöyle günlük basic bir tişört, tulum falan istediğimde 15-25 liraya bulabildiğim zamanlar iyiydi. Şimdi aynı fiyata ancak flamingolu çorap veya lastik toka alabiliyorum, n'eyleyim böyle H&M'i. :(

31 mayıs 16:59