h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (762)
  • medya (20)

762. Artık kaliteyi geçtim, doğru dürüst bir şeyde olmayan mağazalar zinciri. 

dün 19:58

761. Pahalı, çok pahalı. Aksesuar bölümü daha ilgi çekici. Kıyafetleri hem çok sıradan, hem fiyatlarını hak etmeyecek kalitede. Aksesuarlardan da yüksek kalite ve beklentide olmamak lazım.

13 mayıs 22:06

760. Hiç alışveriş yapmadığım yapmayı da düşünmediğim giyim mağazası. Online alışverişe geçecek teknolojiye sahip ama hangi mağazada stok olduğunu göstermekten aciz. Daha önce iki kez elbise almak için özellikle büyük alışveriş merkezlerindeki mağazalarını gezsem de bulamadım. Elbise peşinde avm avm gezecek halim yok. Dolayısıyla benim kara listeme aldığım markalardan biri.

13 mayıs 12:31


759. Divided koleksiyonunu sevdiğim marka.

Genelde bohem ve rock chic tarzda çalışıyorlar ve uygun fiyata orta kalite ürünler bence. Özellikle yazlık elbise, şort alışverişimi divided dan yapıyorum ve beni birkaç sezon götürüyor.

4 mayıs 10:33

758. kızlar iyi bir h&m müdavimi olarak söylüyorum ki burdan sakın normal etiket fiyatıyla bir şey almayın. düzenli olarak her şeyleri indirime sokuyorlar. kışın 150 tl ye sattıkları kazaklarını şubat ayı indirimlerinde 60 tl ye, 120 tl ye sattıklarını da 50-40 arası fiyatlara aldım. oh miss. yine 150 tl ye sattığı eteğini geçenlerde 60 tl ye, hatta indirim kuponuyla 50 tl ye aldım. 180 tl olan taş gibi ceketini 60 tlye aldığımdan da bahsetmiştim daha önce. çok acil ihtiyacınız yoksa ve gördüğünüz şeye ölüp bitmiyorsanız, özellikle de yeni dolap oluşturacak kişiler indirimlerini beklesin mutlaka. her hafta yeni ürünleri indirime koyuyorlar, düzenli olarak takip ederseniz bitmeden yetişirsiniz. çünkü güzel parçalar indirime girer girmez kapılıyor.

gerçekten ben bir kazağa 150 tl verip 60 tlye düştüğünü görsem hırsımdan bir daha kapısından geçmem oranın :d ne demek 60? bir de o kadar yeni ve güzeller ki, kışı sabırsızlıkla beliyorum.

bir de bu aşırı h&m düşkünlüğümün sebebini anladım. iki ayrı mail hesabımdan da moda haberlerine üye olmuşum, her gün çifter mail atıyorlar. içim dışım h&m olmuş. çıktım aboneliklerden, batırdı beni.

4 mayıs 08:47 4 mayıs 08:49

757. Geçtiğimiz cumartesi günü biri siyah biri beyaz iki basic tişörtü 15 tl’ye Aldığım yer. Şans oldu, anlık kampanyaya denk geldim sanırım. Ara ara girip bakmak lazım.

30 nisan 15:23

756. kendilerinden ilk alışverişimi sanal mağazalarından yaptım. 1-3 iş gününde kargoya verilir diyor, benim sipariş üçüncü gün verildi. espadril tarzı bir ayakkabı almıştım annem için ama olmadı. benim ayaklarım ortalama ayaktan daha incedir, genelde espadril tarzı ayakkabılar üstten hep bol olur. annemin ayakları normalden biraz daha etlidir. ayakkabı üst kısmından ona çok dar oldu ama benim ayaklarımda bile 4 numara fazla büyük olmasına rağmen üst kısmı neredeyse tam oturdu. yani numaraya bakmaksızın ince ayaklar için uygun ama normal kalınlıkta ya da biraz daha etli ayaklara küçük gelir. aklınızda olsun.

30 nisan 14:37


755. burası çok mu pahalılaşmış yoksa ben mi gittikçe fakirleşiyorum anlamadım geçen elime bildiğiniz penye bi tişört aldım etiketine bi baktım 80 tl üzerinde de saçma sapan bi yazı yazıyor hem de.bi tişörte 80 tl vermek...bilemiyorum altan

27 nisan 15:53

754. yıllar önce Türkiye de henüz bu meret yokken Berlin'den bir elbisesini almıştım, içinde de made in Turkey yazınca şaşırmıştım. Sonrasında Türkiye'ye açıldı ama sevmemişsem demek ki geçen haftaya kadar hiç alışveriş yapmadım.

4 parça sipariş ettim, 2 tane basic tişört, bir keten yazlık pantolon bir de mavi transparan tül bluz, arkadaş hepsi kötü kalite yok. Direkt geri iade ettim. Hnm ile yapamadık biz. Zara devam.

27 nisan 11:04

753. dün kotlarına bakiyordum hep 80 tl idi. bir taneyi beğendim gittim kasaya 150 tl imiş. hemen iade ettim maviden alırım o paraya alt tarafi h&m'sin yani(gizlinot: öyle de yaptım gittim maviden aldım😁)

26 nisan 09:24