yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (8)
  • medya (3)

  1. (yazar: everyone) uktesi imiş. benim içeriğini beğendiğim 25-30 yaş arası kullanılabilecek uygun fiyatlı göz kremidir yani aynı fiyata peptit içerikli bir krem daha buluncaya dek alırım diye düşünüyorum

  ilgili medya:
  1
  18 eylül 2018 19:39

  2. Düzenli olarak kullanmama rağmen sadakatimin karşılığını vermeyen ürün. Cok az bir aydınlık var o kadar. Sıkılaşma falan mevzu bahis değil. Garnier kafein özlü gözaltı roll on bile daha etkili.

  24 ocak 2019 20:32

  3. ben bu kremi çok seviyorum cidden bir haftadan sonra göz altlarımı beyazlattı ve aydınlattı. lakin pütür pütür yağ kesecikleri yaptı ve yollarımızı ayırdık. yaklaşık 1 sene sonra bir kere daha şans vermeye karar verdim ve bu sefer her gün kullanmak yerine 2 günde bir kullanmaya başladım. bu sefer yağ keseleri oluşmadı ve beyazlatma vaadini de gerçekleştiriyor. aynı dertten şikayetçi olanlara bu şekilde önerebilirim.

  13 mart 2019 01:01


  1

  4. "madem %50 indirimdeymiş, fiyatı da uygun, e hadi alayım bari" kremi.

  uyku problemim varken ve yaşıma uygun değilken bu tarz ürünlerden ne bekliyorum ben de bilemiyorum. hiçbir etkisini göremedim hâliyle. en azından bende milia, sivilce ya da alerji yapmadı.

  17 mart 2019 20:03

  4

  5. Çisem Çakırın önerdiğini görünce satın alıp Birkaç gün önce kullanmaya başladım. İçerik listesini temiz bulduğunu kendisi de söylemişti ve aktif içerikleri arasında c, e vitaminleri ve oligopeptide tetrapeptide gibi ciltteki leke, renk değişimine yönelik onarıcı içerikler bulunmakta ve buna yönelik vaadi de göz morlukları ve torbalarını onarmak. İçerik ve vaatlerine bakıldığında piyasada 30-35 tl fiyata olması baya cazip kıldı ürünü benim için ve bir türk markasıymış.(gizlinot: Doa Kozmetik gibi önce herkesin bayıldığı sonra ise gömdüğü bir marka olmaz umarım )

  Benim gözaltlarımda morluk maalesef mevcut ve çukurlaşma da olduğu için daha da mor görünüyor bu yüzden ve genellikle çok uyuyan birisi de değilim muhteşem bir kombinasyon evet ancak çok kuru gözaltlarına sahip değilim. Ürünle ilgili bu yüzden ilk eleştirim nemlendirmesinin buna rağmen bana hafif gelmesi olacak. Sabahları makyajın altına bile rahatça kullanılabilecek kadar hızlı emiliyor kullandığım en hafif krem, fakat bazen bolca kullanma ihtiyacı hissedebiliyorum. Özellikle sabahları kullanmaya çalışıyorum çünkü gözaltlarına gerçekten aydınlık veriyor, ürün gözde beyazlık bırakıyor.(gizlinot: yapısı öyle olmasa da yoğun güneş kremlerinin bıraktığı beyazlık gibi düşünülebilir fakat bunu sevdim)

  İçeriğini hatırlatıcı güzel bir kokusu var turunçgil gibi. Gözaltı morluklarına çok çok radikal bir etkisi olacağını beklemiyorum açıkçası, verdiği beyazlıktan dolayı anlık olarak göz çevresini gerçekten aydınlık gösteriyor fakat yine de düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim ve ne olur ne olmaz diye ilk kullanmaya başladığımda gün ışığında gözaltlarımı fotoğrafladım. çünkü olur da güzel bir değişim gözlemlersem girdiyi güncelleyip laflarımı yutmaya gelebilirim (gizlinot: keşke olsa ya öyle birşey)

  ilgili medya:
  2
  1 nisan 2019 19:02

  6. İncecik bir yapısı var ve beyazlık bırakmıyoru. Bu yönünü seviyorum fakat çok kuru göz altlarımda nemlendirme konusunda yetersiz kalıyor. Makyaj altında baz gibi kullanmak için güzel bir ürün. Bir aydınlatma etkisi var fakat morluklar konusunda etkili olacağını düşünmüyorum. Fiyat performans konusunda fena değil bence tercih edilebilir,temiz içerikli bir ürün.

  8 mayıs 2019 14:05

  2

  7. Bir tüpü bitirdim ve ilk defa düzenli kullanığım bir cilt ürününü bitirerek yorum yapmayı uygun gördüm kendim için.

  C vitamini içerikli, hafif beyaz yapılı bir krem. İnce yapılı ve yapış yapış bir his bırakmıyor ancak sanırım benim göz çevremde olmasa bile gözüme kaçması durumundan yarattığı yanma ve sonrasında oluşan hafif şişme yüzünden bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

  Gözüm evel ezelden beri hassastır. Sürerken dikkatli olmakta benim adıma fayda varmış. Zira gün içinde ovalama hissine direnmek çok zorlaştı. Beyaz yapısı göz çevresinde aydılanmış bir görünüm veriyor ancak göz altı morluğuna sürekli bir etkisi olduğunu iddia etmek mümkün değil.

  Nemlendirmesi için önceleri memnunum derdim ama bittikten sonra bee beautynin yeni göz kremini denemeye başlayınca da göz çevremi asla nemlendirmede yeterli gelmediğini anladım.

  8 eylül 2019 22:21


  8. göz altı kırışıklıklarıma beyaz beyaz dolan krem... verdiği aydınlık ve nem çok güzel ama böyle olması normal mi bilmiyorum.

  16 mayıs 12:46

  1

  9. Bu ürün benim göz kapaklarında egzamaya neden oldu. Normalde hassas bir cildim ve göz çevrem yoktur ancak bu ürüne başladıktan bir süre sonra ciddi bir kuruluk ve pul pul dökülme sorunu yaşadım. Bir iki hafta sonrada ürünü bıraktım ve çöpe gitti maalesef. Sonrasında bentonun göz kremini kullanarak yaşadığım problemi geçirebildim. Neyseki kalıcı bir sorun yaşamadım. Göz çevresi hassas olanların dikkatli olmasını tavsiye ederim.

  28 mayıs 18:14

  10. Çok düzenli kullanmama rağmen aman aman bir etkisini göremedim. Nemlendirmesi evet yeterliydi fakat morluklar adına hiçbir işlevi olmadı bende. Hafif bir aydınlatma etkisi oluyor fakat çok anlık ya da psikolojik olarak öyle geliyor. Verdiği nem için alınır mı? Bence alınır. En azından içerik olarak fiyat skalasındaki ürünlere göre bir tık daha iyi.

  29 mayıs 00:58