sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • medya (3)

17. Beyaz çilek ve naneli olan şampuanını bir ara %50 indirimle almıştım. Arındırıcı özellikliymiş. Saçı aşırı kurutuyor ki benim için çok da sorun değildi yağlı saç derisine sahibim saçlarda kabarmaya sebep oluyor ki bundan nefret ederim. Kokusu çok hoş fakat kalıcı değil. Alttaki girdilere göz attım içeriğinin de temiz olmadığı yazılmış. Bu sebeplerden dolayı elimdeki bittikten sonra bir daha almam. Abartılacak hiç bir tarafı yok.

27 kasım 00:04

16. doğallık doğallık diye bas bas reklam yapınca bir de fiyatı en ucuz şampuanlardan olunca şu görseldekini aldım,türkiye'de aynısı var mı bilmiyorum.içinde silikon,paraben,boya yokmuş hadi hayırlısı o zaman dedim 2 aydır kullanıyorum.

berrak bir yapısı var kremsiz,saçımı öyle gıcır gıcır yapıyor ki yağ sökücü dökmüşsün gibi oluyor,kremsiz duşu sonlandırmak mümkün değil saç açılmıyor çünkü bu yüzden bu şampuanı sadece ayın hormonel olarak yoğun zamanlarında kullanıyorum o zamanlar saçım biraz daha hızlı yağlanıyor.onun dışında bolca nane ve ot kokuyor,rahatsız edici değil.

son olarak öyle tertemiz,doğal değil,bildiğimiz şampuanın ot kokulusu işte

ilgili medya:
1
16 kasım 22:00 16 kasım 22:02

15. pelin dündar(gizlinot: bikotbitisortmag)'ın nenesinin onayladığı şampuan kendisi, fiyatlarını görünce nenenin hatrı da olsa alamam dedim.

16 kasım 15:32


14. Tv reklamlarında gördüğümde suratımda bi ha? İfadesiyle kalmıştım, reklamda konuşan kadın hörbılesısısısısıxıx gibi bi kelime söyleyince o ne lan olmuştum. Sonra övüle övüle göklere çıktı, ingiliz kraliyetinden falan bahsediyorlar bilmem ne. Neymiş bu dur bi bakiyim dedim baktım da, içerikten biraz anlayan hemen bu kekolar kimi kandırıyor derdi zaten. Astronomik fiyatına hiç değinmiyorum. İçeriğini ve fiyatını gördüğüm, reklamına ve ismine telaffuzuna gıcık kaptığım için almaktan vazgeçtim. Kokusu güzel gibiydi maaşallah ürüne basmışlar parfümü. O değil de böyle ayan beyan yalan söyleyerek reklam yapmak bizim ülkeden başka kaç ülkede olabilir meraktayım.

16 kasım 13:59 16 kasım 13:59

13. asssla para vermeyeceğim sosyal medya şişiriltisi(gizlinot: nasıl bir kelime o öyle :) ) şampuan.

16 kasım 12:09 16 kasım 16:59

12. pazarlama dalının ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteren marka. doğal içerik sloganıyla o kadar pompalandı ki piyasaya(tıpkı diğer bir çok ürün gibi) , içeriğinde eşşekk kadar sls var, market şampuanlarından hiçbir farkı yok ama aşırı doğal, natural' ın dibi. parasını haketmiyor bu şampuan serisi.

15 kasım 18:27

11. Hindistan cevizli kremini ve arganlı şampuanını aldım. Açıkçası pek memnun kalmadım. Saçlarım sert ve kabarık oluyor.  eskiye nazaran daha hızlı yağlanıyor sanki. Şampuanı ve kremi ayrı ayrı da deneyeceğim. Birinden memnun kalırım belki.

Tek sevdiğim nokta saçta kokularının epey uzun süre kalması. 

Saçları benimkilerden daha sağlıklı olanlar memnun kalabilirler tabi.

Ben neyse ki indirimden aldım.

15 kasım 18:14 15 kasım 18:16


10. hindistan cevizli şampuan ve saç kremini kokusuna dayanamayıp aldım. şampuanı silikon, renklendirici, parafin ve paraben içermediğini söylüyor. fakat zaten şampuanın ikinci içeriği sls. parfüm oranı da çok yüksek içerik sırasında gördüğüme göre. gerçekten de saçımı bu şampuanla bir kere yıkadım, sonra bunu kullanmamın üstüne ikinci banyomu yaptığımda hala saçımda bu şampuanın kokusu vardı. buram buram kaldı yani saçımda. ekstra bi özelliği yok şampuanın da saç kreminin de etki olarak. bunların yerine elseve de alınabilir gayet. içeriğinin çok üstünde çünkü fiyatı olarak.

15 kasım 17:56 15 kasım 17:57

9. Bu haftanın reklam ürünü kendisidir. Algı oyunu ile yok kraliyetten girip yok doğal içerikten çıktılar. İnstagram her saniye elimizde , sonra da bu buloggırlar böyle her saniye tatile nasıl gidiyor ? 

24 eylül 23:34 24 eylül 23:40

8. %90 doğal içerikli, İngiliz kraliyet botanik laboratuvarı onaylı şöyle güzel böyle muhteşem diye pompaladıkları şampuanın bugün içeriğine bakınca Sudan sonra ikinci sırada sls olduğunu gördüm. Üçüncü sırada da yine bir sls türevi vardı. Şişenin ön tarafına eşşek kadar puntolarla paraben, parafin, şart zurt içermez yazmışlar ama. Yani böyle bir ürünü utanmadan sıkılmadan sanki organikmiş algısı yaratarak pazarlamalarını, bloggerların, influencerların bunu övmesini anlayamıyorum. Kaç para alıyorsunuz çok meraktayım ya gerçekten. İçerik okumayı bilmeyen, henüz o bilince ulaşmamış insanların, genç kızların parasını denkleştirip alacakları bu aslında hiç de doğal olmayan ürünü bu kadar övmek için kaç para alıyorsunuz. 

Doğal ya da zararsız olmayan şampuandır. 

24 eylül 17:59