girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. herbalife ile ilgili birbirinde farklı sosyal platformlarda yine birbirinden farklı bir sürü yazı okudum. çalışan bi kadınım ve son birkaç yıldır düzenli olarak aldığım kiloları vermek istiyorum, bir sürü diyete başla boz dönemlerinden sonra prenet adlı bitkisel içerikli sadece belirli kliniklerde ve eczanelerde satılan ve vücut yağ, su, kas ölçümüne dayanan, zayıflama ürünü ile tanıştım, 1.5 ayda 5 kilo kadar verdim, bol su içtim ve mama kurallarına (günde 2 öğün mama yiyorsun mümkünse ard arda öğünlerde yani ya sabah öğlen ya da öğlen akşam bunlara göre tercih ettiğin herhangi 1 öğününde serbest olarak protein ağırlıklı bol salata ile beslenebiliyosun, atıştırma asla yok, öğünler arası 5 saat olucak ve canın tatlı-meyve isterse serbest öğünün hemen arkasından yiyebiliyosun) harfiyen uydum. mama 120 tl bu arada ve 15-20 gün gidiyor.

ancak kuzenim vasıtasıyla, herbalife ile tanıştım daha doğrusu biliyodum ama hiç kullanmamıştım, yukarda da yazdığım gibi türlü türlü yorumlar var hakkında, herbalife mama 60 tl kıyaslama yaptım içeriğindeki besin öğeleri 3 aşağı 5 yukarı aynı, halam da bir zamanlar herbalife mama ile zayıflamıştı ve çok şükür herhangi bir sağlık sorunu yaşamadı ancak karşımda canlı bir örnek olmasına rağmen yapılmış kötü yorumlardan sanırım biraz etkilendim ve biraz endişelendim, yarın kullanmaya başlayacağım, muhtemelen 1-2 ay içinde ölmezsem :) editlerim süslüler.

2 ekim 2014 09:20

2. Bende bir zamanlar Herbalife maması kullandım hatta çikolatalasına bayılıyordum..Zayıflattı mı dersen bir iki kilo vermiştim sonra geri aldım..Ama iş onda değil..İş ne yediğinden çok ne kadar hareket ettiğin..Ben 2010 yılında hergün aynı saatte (Akşam saat 18:00) civarı düzenli olarak yürüdüm.kepek ekmeği yerine tam buğday ekmeğini tercih ettim.sabah 2 dilim akşam 1 dilim..Her yemeği yedim ama 3-4 kaşığı geçmedi..Yanında yeri geldi pilavda yedim.Ara öğünlerde meyve,semizotlu yoğurt tükettim.8 ay gibi sürede 12 kilo verdim..Sene 2014 ben hala aynı kilodayım.İstediğim herşeyi rahatlıkla yiyebiliyorum zaten bir süre sonra bünyeniz alışıyor her öğün miktarınız aynı oluyor..Yazın dondurmamıda yedim çikolatamıda..Ama hemen hemen Hiç olmazsa haftada 3 gün ya yürüyorum yada Leslie ile walk yapıyorum..36 beden takılıyorum yani herşey düzenli bol hareketten geçiyor..

2 ekim 2014 16:21 2 ekim 2014 16:24

3. Hiç bir işe yaramayan ürünleri olan marka. Zamanında shake, çay, hap ne varsa kullandım. Verdirdiği 3 kilo bir şey oldu. Vücudum ciddi anlamda sağlıksız görünüyordu bu yüzden verdiğim kiloyu geri aldığımda çok daha sağlıklı ve iyiydim. Sağlık bakanlığı onayının olmaması da ayrı bir olay. Kullanmayın, bol bol pilates yapın, spor yapın derim.

13 mayıs 2016 01:50 ed.22 haziran 2016 15:25


4. Bu tür zayıflamaya yönelik ürünler karaciğeri fazlasıyla yoruyor. Siz farkında olmasanız da, kısa süre içinde etkisini göstermese de, uzun yıllar sonra karşınıza çıkabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

13 mayıs 2016 01:52 ed.22 haziran 2016 15:25