yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  1. herbalife ile ilgili birbirinde farklı sosyal platformlarda yine birbirinden farklı bir sürü yazı okudum. çalışan bi kadınım ve son birkaç yıldır düzenli olarak aldığım kiloları vermek istiyorum, bir sürü diyete başla boz dönemlerinden sonra prenet adlı bitkisel içerikli sadece belirli kliniklerde ve eczanelerde satılan ve vücut yağ, su, kas ölçümüne dayanan, zayıflama ürünü ile tanıştım, 1.5 ayda 5 kilo kadar verdim, bol su içtim ve mama kurallarına (günde 2 öğün mama yiyorsun mümkünse ard arda öğünlerde yani ya sabah öğlen ya da öğlen akşam bunlara göre tercih ettiğin herhangi 1 öğününde serbest olarak protein ağırlıklı bol salata ile beslenebiliyosun, atıştırma asla yok, öğünler arası 5 saat olucak ve canın tatlı-meyve isterse serbest öğünün hemen arkasından yiyebiliyosun) harfiyen uydum. mama 120 tl bu arada ve 15-20 gün gidiyor.

  ancak kuzenim vasıtasıyla, herbalife ile tanıştım daha doğrusu biliyodum ama hiç kullanmamıştım, yukarda da yazdığım gibi türlü türlü yorumlar var hakkında, herbalife mama 60 tl kıyaslama yaptım içeriğindeki besin öğeleri 3 aşağı 5 yukarı aynı, halam da bir zamanlar herbalife mama ile zayıflamıştı ve çok şükür herhangi bir sağlık sorunu yaşamadı ancak karşımda canlı bir örnek olmasına rağmen yapılmış kötü yorumlardan sanırım biraz etkilendim ve biraz endişelendim, yarın kullanmaya başlayacağım, muhtemelen 1-2 ay içinde ölmezsem :) editlerim süslüler.

  2 ekim 2014 09:20

  2. Bende bir zamanlar Herbalife maması kullandım hatta çikolatalasına bayılıyordum..Zayıflattı mı dersen bir iki kilo vermiştim sonra geri aldım..Ama iş onda değil..İş ne yediğinden çok ne kadar hareket ettiğin..Ben 2010 yılında hergün aynı saatte (Akşam saat 18:00) civarı düzenli olarak yürüdüm.kepek ekmeği yerine tam buğday ekmeğini tercih ettim.sabah 2 dilim akşam 1 dilim..Her yemeği yedim ama 3-4 kaşığı geçmedi..Yanında yeri geldi pilavda yedim.Ara öğünlerde meyve,semizotlu yoğurt tükettim.8 ay gibi sürede 12 kilo verdim..Sene 2014 ben hala aynı kilodayım.İstediğim herşeyi rahatlıkla yiyebiliyorum zaten bir süre sonra bünyeniz alışıyor her öğün miktarınız aynı oluyor..Yazın dondurmamıda yedim çikolatamıda..Ama hemen hemen Hiç olmazsa haftada 3 gün ya yürüyorum yada Leslie ile walk yapıyorum..36 beden takılıyorum yani herşey düzenli bol hareketten geçiyor..

  2 ekim 2014 16:21 2 ekim 2014 16:24

  3. Hiç bir işe yaramayan ürünleri olan marka. Zamanında shake, çay, hap ne varsa kullandım. Verdirdiği 3 kilo bir şey oldu. Vücudum ciddi anlamda sağlıksız görünüyordu bu yüzden verdiğim kiloyu geri aldığımda çok daha sağlıklı ve iyiydim. Sağlık bakanlığı onayının olmaması da ayrı bir olay. Kullanmayın, bol bol pilates yapın, spor yapın derim.

  13 mayıs 2016 01:50 ed.22 haziran 2016 15:25


  4. Bu tür zayıflamaya yönelik ürünler karaciğeri fazlasıyla yoruyor. Siz farkında olmasanız da, kısa süre içinde etkisini göstermese de, uzun yıllar sonra karşınıza çıkabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

  13 mayıs 2016 01:52 ed.22 haziran 2016 15:25

  5. okuldan bir arkadaşımız bu markanın shake'leri ile ayıla bayıla zayıfladı. gerçek anlamda bayıldı tabi. gözleri boş boş bakar oldu, anlamsız şeylere güler anlamsız konuşur oldu. aşırı dengesiz ve sadece bu tür gıdalar ile zayıflamak akıl karı bir durum değildir. biraz kendinizi zorlayıp spor anlamında ve daha aktif bir hayat tarzı ile kalıcı ve sağlıklı kilo verin.

  24 nisan 2017 02:10

  6. Bu markanın ürünlerine bir türlü güvenemiyorum. Kilo almak istediğim zaman birisi önermişti bu markayı. Araştırdım, genelde bilgisiz satıcılarının para kazanmak için öve öve bitiremediği deli gibi reklamını yaptığı bir marka. Sağlık açısından tarafsız bir yorum bulamadım. Bu ürünlerle zayıflayan ya da kilo alan eminim vardır ama kilo vermek var kilo vermek var. Her gereğinden fazla kolay yolun bir eksisi vardır mutlaka. İnsanlar spor salonlarına beslenme uzmanlarına boşuna paralar akıtmıyor. İstediğimiz kiloya ulaşalım diye karaciğeri böbreği elimize almak da var. Spora diyetisyene vereceği para yerine Bunu kullanan insan direkt üşengeçtir gözümde.

  20 nisan 2019 15:05

  7. Herbalife shake kilo verdiren bir ürün değil. Günde iki öğünü (sabah-akşam veya öğle-akşam) sadece bunu içerek yani aç kalarak sizi zayıflatacağını iddia eden bir toz. Aynı ürünü yemeklerden önce içip, yemeğinizi yerseniz de kilo alıyorsunuz çünkü kendisi 200 küsur kalori. Kesinlikle doyurucu falan da değil. İki öğün yemek yemezsen tabii miden küçülür, daha az yemeye başlarsın ve çabuk doyarsın, zayıflarsın. Tabii açlığa dayanabilirsen. Çayları çorbaları da bir işe yaramıyor. Denedim biliyorum :)

  20 nisan 2019 15:36


  8. gerçekten kilo verdiren güvenilir bir şey olsaydı amerika kanada gibi obezite hastalığının ekononomisine büyük darbe yaptığı ülkelerde ilaç olarak yazılır ya da satışları patlama rekoru kırardı. bayılıyoruz mucizevi ürünlere. sabah normal kahvaltı yapayım öğlen yulaf lapası akşam da et yiyeyim demiyor kimse. bu üründeki katı kuralları uygulamaktansa sağlıklı yaşamı uydursak kendimize hem daha mutlu oluruz hem de sağlıklı.

  insanlar ilaçlarına güvenemiyor şirketlerin yaptıkları sahtekarlıklar yüzünden. birileri de çıkıp şirket kendi ürününe sağlıklı dedi diye güvenip kullanıyor bunları. bundan 10-20 sene sonra vücudunuza ne yapacağını bilmiyorsunuz bilemezsiniz. bir tane ağrı kesici yüzünden böbrek yetmezliğine girip nakil olan insanlar gördüm, yazık değil mi o hassas dengenize bu kimyasal karışımı sokuyorsunuz?

  20 nisan 2019 17:17

  9. Elinde bunun şişesiyle gezen birilerini görünce çok üzülüyorum. Beslenme konusunda bu kadar bilgisiz olmamalıyız. 

  Tanım: saçma vaadlere sahip beslenme katili.

  20 nisan 2019 19:30 20 nisan 2019 19:34

  10. Kilo verme umuduyla neler yapılabildiğini çok iyi biliyorum ama lütfen kendi sağlığınızı tek derdi bir saadet zincirini devam ettirmeye çalışan insanların eline bırakmayın. Eğer yeterince araştırma yaparsanız her yerde Herbalife satıcılarının çeşitli iddialarıyla karşılaşıyorsunuz, ürünleri hamile kadınlara öneren satıcılar, ürünün içinde çok miktarda şeker olmasına rağmen şeker hastalarına öneren satıcılar ve benim birebir denk geldiğim, su zehirlenmesi hakkında herhangi bir bilgi vermeden "ne yap ne et, ürünün yanı sıra günde 5 litre su bitir" diyen satıcılar... Elbet diyetisyenler de işlerinden para kazanıyorlar ama size asılsız diyetler yaptırdıklarında repütasyonları zedelenebiliyor, mesleklerini kaybedebiliyorlar. Herbalife'ın ise sizin paranız dışında kaybedebileceği bir şey yok. Dikkatli olun.

  21 nisan 2019 00:22

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar