yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (1)

  1. Hic sevgilisi olmama sebebi ozguvensizlik olabilecegi gibi ilk sevgilim esim olsun mantigi ile hareket eden biri de olabilir. Ancak benim yorum yapmak istedigim konu biraz daha farkli. Bir kiz arkadasimin altinci sevgilisi daha once hic sevgilisi olmamis bir erkekti. Kizla iki sene ciktiktan sonra benim sucum ne sen alti kisi ile ciktin ben ise sadece senle ciktim deyip ayrilmisti. Seni evlenilecek biri olarak gormuyorum falan da demisti. Bi biz kiymetimizi bilmiyoruz ya. Adam kimseyle cikmamis diye kendini kasikci elmasi saniyor.

  Ukte sahibi (yazar: siirgibihatun)

  12 ocak 2016 06:31

  2. Hiç sevgilisi olmayan kadın'dan bi farkı olmayan erkektir kendisi. İlla sosyal olmayacak, özgüvensiz olacak diye bi kaide yok. Belki de sorumluluk almak istemiyordur, fuck buddysiyle gün geçiriyordur ahshsj. Keşke çıksa karşıma ama yaş itibariyle imkansız sanırım. Sevgilisi olmamış erkek rahatlıktır bence ya. Her romantik eylemi sevgili olarak ilk sizle gerçekleştirecek var mı ötesi?!

  12 ocak 2016 10:31

  3. aç erkektir. En tehlikelisidir.

  12 ocak 2016 12:24


  4. daha iyi tanıdığımda ben de kendi bilgilerimi aktaracağım ama hayatı okumak üzerine kurulu, kendince naif bir ortamda yetişen adamlar da varmış demek. ben bakire isterim zihniyetinden uzak bir yaşam örgüsü. dediğim gibi tanıdıkça aktarırım. insanoğlu derya deniz, o kadar farklı kişilikler mevcut ki.. muhafazakar bir kanat var bilenler bilir. orada durum elimi sürmedim, seviş-oynaş yapmadım kafasıdır. bazıları için de durum daha başkadır. kendim aydınlanayım , sizi de biraz daha aydınlatacağım.

  12 ocak 2016 12:32

  5. Bir tanesi 1 aylığına flörtüm oldu, 1 ayın sonunda elimi tutmak için izin istedi ve ayrıldık. Insan biraz girişken olur, 20 li Yaşları geçmiş Erişkin insanlarız, ben utangaç erkek çocuğu triplerine gelemiyorum.

  12 ocak 2016 19:57

  6. söz konusu erkek genç yaşlarda ise utangaç olması normal bir durumdur. utangaç bir erkek benim için sevimlidir. öpmeye yeltenemez bile çünkü utanır ama terslenecek miyim korkusuyla bunlar güzel şeylerdir. he yok daha büyükse bazı şeyleri karşı taraftan beklemek can sıkıcı olabilir.

  hiç sevgilisi olmamış ama her türlü sapıklığı yapmış erkekler de vardır. instagramdan faceden karı kız peşinde koşan tayfa deriz bunlara. genelde block yiyip otururlar aşağı. bunlar da sevgilisiz kategoridedir bir de o açıdan bakmak lazım.

  12 ocak 2016 20:05

  7. yaşını başını almış yetişkin erkekler için yazacağım.

  sevgilisi olmamış erkek yaşadığı özel anları anlatıp sinir etmez, eski sevgiliye ait eşyalar, hatıralar yoktur. sadece siz varsınızdır. bundan hep heyecan duyar.ne kadar güzel değil mi? ehehe bu iyi yanları. buz dağının görünen ufak yüzü.

  kötü yanı ise kadın terbiyesinden geçmemiştir. bir kadını nasıl mutlu edeceğini tam bilemez. sizin her doğal hareketinizi başta garip karşılar. ve bu tavırlara katlanmak zorunda kalırsınız.

  mesela: bir yere giderken 5 dakikada hazırlanamadığınızda size anlam veremez. çok şaşırır, sinirlenir vs. uzun süre saçınızı başınızı yapmanız ve kıyafet seçmeniz çok ilginç gelir. zanneder ki bir tek sizde var uyuzluk. sonra zamanla gerçeği gözlemler.

  ya da her ay neden belli dönemler gergin olduğunuzu anlamaz. bazen naz çekmekte çok zorlanır.

  etrafın gazına çabuk gelir. mesela salak arkadaşlarından bazıları problemsiz ilişkiniz için taktikler verir. bu da saf saf dinler.

  ayrıca sizin kıymetinizi tam olarak bilmeyebilir. kimseyle kıyaslama yapamadığından herkesin sizi onun gibi seveceğini zannedip götü kalkar.

  bilirsiniz. kadınlar yanında sevgilisi olana daha çok bakarlar. ama bekar olduğunda umursamazlar. işte bu ilüzyona kapılır ilk ilişkisi olan erkek. ayrılır uzaklaşır bir süre. bakar kimse buna pas vermiyor. tıpış tıpış gelir.

  her genelleme yanlıştır. sadece tecrübelerimi yazdım.

  13 ocak 2016 02:13 13 ocak 2016 02:14


  8. tanım: kendi tercihinden öte, aileden-çevreden gelen öğretiler sonucu kişinin sosyal hayattan ve ilişkilerden uzun süre uzaklaşmasıyla erişilen medeni durum.

  lisedeyken vardı ama lise sonrasında tanıdığım tek bir erkek oldu, henüz hiç sevgilisi olmamış. yaşı 30a yakındı, şimdi de 30un biraz üzerindedir.

  aşırı muhafazakar bir ailede, birden fazla abla ile yetişmiş. tekne kazıntısı tabir edilecek yaş farkı da söz konusu. yani bir sürü muhafazakar anne ile büyümüş.

  bir çok muhafazakar ailede durum farklıdır eminim ama verilen eğitimi hayal edebilmeniz için yazdım. sevgili olmanın günah-ayıp-lekeleyici olduğuna inanıyordu. bir yandan arkadaşlarında gördükçe aşık olmak istiyor bir yandan da aşık olamayacağına, annesinin bulacağı biriyle evlenmesi gerektiğine inanıyordu.

  30larına kadar arkadaş olarak bile kadınlarla pek iletişim kurmadığından asosyallik sınırındaydı, istese de sağlıklı bir sevgili olması zordu.

  epeydir görmedim, umarım annesi ona uygun birini seçebilmiştir.

  17 şubat 2017 15:41