5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (0)

1. vücudumda minik minik de olsa bir sürü yerde sedef var, kısa zaman öncesinde yüzüme de sıçradı. ben de vücuduma kullandığım elosalic ve dermovate merhemi yüzüme de kullandım. bi süre sonra o bölgelerde kıllanma olduğunu farkettim. yüzümdeki minik sarı tüyler o kremi kullandığım bölümlerde kahverengileşmiş :/ bunu akıl edebilmiş olmam gerekirdi. hemen bi cildiyeye gittim tabi. yüzümdeki sedefler için hipokort krem tavsiye etti ama bu krem benim yüzümdeki sedeflere bana mısın demedi. 1 hafta içinde yüzümdeki sorunlu bölgeler kabuk kabuk oldular. hafif geldi yani. tekrar gittim. bu defa advantan verdi doktor. bakalım idare ediyoruz.

nemlendirici olarak da nutraplus yazmış ama kullanmaya korkuyorum. excipial gibi içinde üre olan bi krem. böyle kremlerden korkuyorum. sürüp yattığım zaman eğer gözüme filan kaçmışsa sabah gözümü şişmiş buluyorum. sadece sorunlu bölgeye süreyim diyorum ama ona bile korkuyorum yani.

1 kasım 2015 10:43 1 kasım 2015 10:47

5

2. bu krem benim baştacım.doktor kontrolünden bazı atopik,aşırı kuru ciltlere de tavsiye ediliyor.

benim sevmem şu şekilde süslüler: geçen üç gündür nedense allerji oldum.diz altları,el bilekleri öyle kaşınıyor ki utanmasam ısırarak etimi koparacağım.doktora gittim.stilex jel ve antiallerjik hap verdi.stilex krem birkaç gündür kullandığım halde kaşıntıma gram etki etmeyen birşey oldu.babam(genel cerrah) böyle durumlarda hipokort kullanmamı söylerdi.aldım ve kullandım kaşıntımı hem azalttı hemde o kıpkırmızı olan derimdeki kızarıklığı aldı.

doktor kontorlünde herkese tavsiye edebileceğim bir krem:)

25 kasım 2017 10:14 25 kasım 2017 13:30