yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (0)

  1. bence çok önemli iki madde var onlar da;

  1)keşke demeyeceğiniz kadar çok sevdiğiniz bir adamla sevişin.

  2)sizden önce deneyimi olmuş olsa da olmasa da bu konuda sizi hiçbir şekilde zorlamasın.

  şimdilik benden bu kadar (gizlinot: swh)

  22 şubat 2015 22:01 22 şubat 2015 22:01

  2. Siz kendi aranızda mutanıksanız başkasına *ok yemek düşer olarak verdiğim tavsiyelerdir.

  El şeyiyle gerdeğe girilmez diye bi söz vardır. Sevişmeye karar verecek noktaya geldiyseniz vardir bi birikiminiz. Diğer mevzular misal korunmadır, aidsdir, ağdadır e bunlar zaten Sevişmesen de bilmen gereken şeyler hangi çağda yaşıyoruz? O kadar makale var, sempozyum var konferans var.

  E senin sevgilinle arandaki muhabbet, davranışı da biz bilemeyiz. O iş sizde. Bize de pek iş düşüyor sonuç olarak. Siz sonra gelin kritigini yaparız. (gizlinot: hınzır smiley )

  22 şubat 2015 22:07 22 şubat 2015 22:08

  3. partnerinizden utanmayin, çekinmeyin, rahat olun. "ay yok ben rahat olamam, şimdiden heyecanlıyım" diyorsanız, alkol gevşetir. kusmadan, saçmalamadan, sarhoş olmadan azıcık için.

  sevişmek bir suç, günah vs değildir, bir gün sonra "pişmanım" deyip ağlamayın.

  ilk sevişme ile ilgili hurafelere kulak asmayın, arkadaşınızın bir arkadaşının yengesinin ilk gecesinde kan kaybından öldüğüne inanmayın.

  kendinizi kasmayın, kasılmakta haklısınız belki ama yine de ne kadar rahat olursanız sizin için ve partneriniz için o kadar rahat geçer.

  ilk kez sevişeceğiniz kişinin sizi terkettiğini/bir daha asla aramadığını vs düşünün. eğer bu düşüncelerden sonra vardığınız nokta "o zaman kesin canıma kıyarım" ise boşverin, sevişmeyin.

  ve tabiki korunun. ertesi gün hapı ise bir korunma aracı değildir, sürekli kullanılamayan bir ilaç olduğunun bilincinde olun.

  22 şubat 2015 23:04


  4. ilk şart temizlik. temiz değilsen kıl tüy ter kokusu fln ay acaba cocuk benden tiksindimi iğrendimi diye düşünmekten orgazm olmaya vaktin kalmaz şekerim

  bide mümkünse sarhoş olun

  22 şubat 2015 23:29

  5. bugün love, rosie'yi izledim. kızın ilk ilişkisinde prezervatif içinde kalıyor ve hamile kalıyor sonuç olarak.

  henüz kendim olarak bu konuda bir öneri veremem, yaşamadım böyle bir şey ama filmde gördüğüm kadarıyla dikkat edelim prezervatif içimizde kalmasın :d

  23 şubat 2015 00:13 23 şubat 2015 00:13

  6. (link: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/143341/cumalinin-gerdek-gecesi-provasinda-aldigi-taktikler-restorasyonlu şekerpare)

  23 şubat 2015 21:01

  7. Sevişti bir bakir ile bakire ,

  Erkeğe milli dediler kadına fahişe. .

  Ne güzel özetlemiş toplulumuzun sığ düşünceli insanlarını Cemal Süreya. Sadece 2 tavsiyem var.

  1. Böyle düşünenlere kulak asmayın.

  2. Böyle düşünen erkek için çok değerlisiniz. 1 dakikanızı bile ziyan etmeyin.

  1 mart 2015 16:49


  8. en önemlilerini söylüyorum. bunları yapmadan sevişmek ilk başta kendinize karşı büyük haksızlık olur çünkü. hazır mısınız?

  ilki, hamilelikten korunma yolları, nasıl hamile kalınır, regl döngüsü tam olarak nedir gibi şeyler konusunda tam bilgi sahibi olun önce, kulaktan dolma bilgi değil. açın wikipedia, sağlık siteleri ama ciddi ve bilimsel yerlerden makaleler okuyun. erkekler bu konuyu hiçbir zaman kadınlar kadar takmayacaklardır kafalarına, dolayısıyla önce sizin bilmeniz ve her halükarda hazırlıklı olmanız önemli.

  ikincisi de, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve korunma yolları hakkında yine aynı şekilde bilgi sahibi olun. belirtileri neler bilin. uçuklu bir adamla öpüşmek ve diğer aktivitelere girmenin olası etkilerini öğrenin. bu hastalıkların ne kadar ciddi sonuçları olabileceğini ve korunmanın önemini içinize sindirin.

  kalp kırıklığı, hatta hymen bile eski haline getiriliyor yani. ama hamile kalmanın veya bir hastalığın vücudunuza ve ruhunuza olası etkileri terk edilmek vs'den çok daha büyük olacaktır. kendin, seven ve azıcık aklı, sorumluluk duygusu gelişmiş bir bireyseniz önce bunlara önem verin lütfen. eh, gerisi gelir zaten.

  1 mart 2015 18:04 1 mart 2015 18:05

  9. Kadın deneyimlerinin her ne konuda olursa olsun konuşulmasının baskılandığı her yerde en yakınlarınızdan dahi duyamayacağınız tavsiyelerdir. o yüzden asla bireysel olarak araştırıp öğrenemeyeceğiniz detaylar hakkında bizzat deneyimleyene kadar bilgi sahibi olamazsınız. velhasıl daha çok anlatmak, daha çok paylaşmak gerekir.

  3 nisan 2015 23:28 3 nisan 2015 23:29

  10. - sizin ilk seferiniz olduğunu bilen ve buna göre davranabilecek bir partner seçin. (tercihen duygusal açıdan birbirinize bağlı olduğunuz)

  - tamamen yalnız olduğunuz bir ev ortamında (ya da otelde), konforlu bir yatak odasında daha rahat edersiniz.

  - kendinizi kasmayın ve tadını çıkarmaya bakın. çok anlatılan 'böyle acıdı, böyle kanadı' hikayelerine takılmayın.

  - ilk seferde rahat edebileceğiniz pozisyonları seçin, değişik atraksiyonlara girmeyin (gizlinot: swh).

  - partnerinizle iletişim halinde olun. birbirinizden kopuk davranmayın.

  - mutlaka korunun.

  4 nisan 2015 03:15