yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (325)
  • medya (5)

  325. Storye yeni koyduğu fotoğrafı ekleyip, tıklayınca bi sonraki storye geçemeyelim diye fotoğrafı ekranın sağ kenarına çekenleri siber yan kesici olarak görüyorum. 

  Ya kardeşim ben huşu içinde tık tık ilerleye ilerleye story bakıyorum, ben senin fotoğrafına tıklamak zorunda mıyım? sen kimsin de benim düzenimi bozup fotoğraf kaydırmak zorunda bırakıyorsun? Hasta mısınız ?

  17 aralık 2023 12:27 17 aralık 2023 12:28

  324. Ekran suremi cok artiriyor. Hep uyumadan once bakindigim icin uyku kalitemi dusuruyor. Bir diger kotu tarafi da youtube ve bu tam bir tuketim tetikleyici. Yeminle gozun gormedigini gonul istemiyor. Gormeyince alasim gelmiyor hicbirseyi. Ama gorunce durduramiyorum kendimi. Tasinmaya kalksam bunca esya nasil tasinacak? 

  30 kasım 2023 22:54

  323. Arada bir detoxu yapılmalı zihinsel sağlık ve onun sağlığıyla elde ettiğimiz her şey iicn

  29 kasım 2023 18:24


  322. Arada bir detoxu yapılmalı zihinsel sağlık ve onun sağlığıyla elde ettiğimiz her şey iicn

  29 kasım 2023 18:24

  321. İyiden iyiye porno sitesine dönmüş uygulama. Allah çoluğu çocuğu olana yardım etsin. Hiçbir filtreleme özelliği olmadan her türlü video, fotoğraf, reels önünüze düşüyor. Mizah adı altında o kadar açık saçık videolar var ki artık rahatsız oluyorum. Bu tür profiller +18 olarak filtrelenmesi gerekiyor bence.

  20 kasım 2023 15:10

  320. uzun zaman önce dondurduğum ve artık iyice kendinden nefret ettirmiş uygulama. sebepleri şöyle sıralayacağım.

  1- instagramımı dondurduğum zaman uygulamayı da kaldırıyorum. sonra bir tane priv hesabım var ona gireyim diye uygulamayı indiriyorum hoop uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya dokunur dokunmaz dondurduğum main hesabı açılıyor pat diye hesap bilgisi bile sormadan. sonra bir hafta beklemem gerekiyor o hesabı dondurmak için. bundan nefret ediyorum.

  2- anasayfaya artık o kadar çok takip etmediğim gönderiler düşüyordu ki... zaten keşfet var yani neden akışta da böyle bir section açıldı anlamak mümkün değil. sponsorlu içeriklere zaten girmiyorum bile takip ettiğim 70-80 kişi vardı zaten onlar da çok gönderi atmıyordu ama instagrama bir giriyordum öneriler, sponsorlu içerikler akışı doldurmuş.

  3- şu an aktif kullandığım hiçbi hesabım yok. arada bi merak ettiğim profillere internet üzerinden bakayım diyorum direkt hesap aç uyarısı geliyor ve hiçbir şey gösterilmiyor. aynısı twitterda da oluyor. ay ne kıymetliymiş uygulamanız deyip geçiyorum böyle bir şeye bakmak için bile zorla hesap açma dayatması yapmalarından bıktım.

  bu sebeplerle instagramımı dondurdum ve böyle de çok rahatım. ister istemez insanı daha çok stalka ve dolayısıyla mutsuzluğa da yönlendirdiği de bir gerçek. aslında hesabımı silmeyi de düşünmüyorum değil ama zaten bu düşüncelerle daha önce birkaç kez hesap sildim sonra ne oldu geri açtım. arşiv de kaybolsun istemiyorum açıkçası. bi daha hesabı da açar mıyım bilmiyorum benim için tadı tuzu kaçmış bir uygulama.

  30 eylül 2023 13:43

  319. artık sarmıyor silesim geliyor bu uygulamayı

  29 ağustos 2023 18:02


  318. Anasayfada gezerken "senin için öneriler" diye 2 gönderide bir önüme saçma videoların düşmesi sinirimi bozmaya başladı. 

  Eskiden önüme 4-5 gönderide bir "sponsorlu/reklam" diye butik falan çıkıyordu. 

  Şimdi rastgele videolar düşüyor.

  Keşfet zaten bunun için yok mu? 

  Tanımadığım etmediğim insanın videosunun benim anasayfamda ne işi var?  

  Ne yapacağınızı şaşırdınız iyice. Suyunuz da ısındı zaten artık bence. 

  28 ağustos 2023 00:39

  317. artık birinin storysine bakıp engellesek bile adımız gözüküyormuş hikayeyi izleyenlerde. stalker süslülere duyurulur 

  14 haziran 2023 22:12

  316. Yaklaşık 1 haftadır kapalı. Ne alışveriş dürtüsü geliyor, ne başım ağrıyor. O kadar etkiliyormuş ki beni. Üstelik nereye gitsem ne yapsam diye düşünmeye de sevk etmiyor. Çünkü fıttır fıttır gezenleri görmüyorum. Dolayısıyla evde oturmak batmıyor. Bir de orada sanki spot ışıkları altındasın, herkes senden ve her şeyinden haberdan. Paylaşım ve etkileşimde bulunmamak da bir seçenek elbette ama bu sessiz kullanımı yapamayanlardansanız (gizlinot: Benim gibi :')) işte o zaman biraz mola vermek ruha iyi geliyor.

  Bakalım seçim sonuçlarına kadar da açmayı düşünmüyorum. Gerilimi daha da hissedilir kılıyor çünkü. Herkesin bir olayı duyurması adına muazzam bir şey sosyal medya. Fakat takip ettiklerinin %30u paylaştıkça sürekli maruz kalmak gerginliği de artırıyor.

  Hiç yoksa telefonumun şarjı daha uzun gidiyor yahu. Kitap okuma süresindeki artış da bununla doğru orantılı. Şimdilik 1 hafta oldu uygulamayı kaldirali

  5 mayıs 2023 18:46