yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (3)

  1. Göz altlarına bakım yapmayı vaad eden bir göz kremi. Komedon tedavimden sonra cildim sapıttı. Karma-kuru, pul pul bir cildim oldu. Özellikle kapatıcıyı göz altlarım kabul etmiyordu. Uygun fiyatlı bir göz altı nemlendiricisi alma amacıyla kendisini 17 tlye aldım. Nemlendirmesi gerçekten gayet iyi. Göz altlarımdaki kuruluğa gayet iyi geldi. Kapatıcıyı rahatlıkla sürebiliyorum artık. Bakım yapma vaadini yerine getirir mi bilemiyorum henüz. Bunun için uzun bir süre kullanmam gerek zira. Olgun ciltler için önerilen bir krem fakat bu tarz şeylere pek inanmadığım için kullanıyorum. Yanlış mı yapıyorum bilemiyorum. İçerik kısmını medyaya ekledim. Ziaja keçi sütlü göz kremi ile dönüşümlü olarak bundan sonra kullanabileceğim bir krem oldu.

  ilgili medya:
  2
  11 mart 2019 23:04 11 mart 2019 23:08

  2. Makyaj öncesi gözleri hafif nemlendirmek dışında bir işe yaramayan krem. 3-4 aydır düzenli kullanıyorum. Uygun fiyatlı göz altlarında iyi çalışan kreme denk gelmedim henüz :(

  12 mart 2019 12:27

  4

  3. 17 tl gibi bir fiyatı olduğu için aldım. temiz içerikli bir ürün. Sürünce çok hafif yanma hissediyorum ancak hemen geçiyor. 45 yaş ve üzeri için bir ürün olmasına rağmen kullandım ve göz altlarımdaki morluklar sanki azaldı. Nemlendirmesi de güzel. Bu fiyata pek göz kremi bulunamadığı için değerlendirilebilir bence.

  16 mart 2019 18:42


  4

  4. isana'nın içerisinde güve fasülyesinden elde edilen aktif madde ve değerli lipidler içeren vital protect kompleksi barındıran göz kremi. aynı zamanda hyaluronik asit, provitamin b5'in yanında, argan ve üzüm yağıyla desteklenmiş oldukça güzel bir içeriğe sahip. geçenlerde rossmann'da gezinirken içeriğiyle dikkatimi çekti ve aldım. benim şu an için kullanılıp da memnun kaldığım bir göz kremim var, ama bunu da denemek istedim. hatta bunu kendim denedikten sonra anneme verdim o da bir denesin diye.

  kremin üzerinde olgun cilt ibaresi var, hatta 45 yaş üstü için uygun olduğu belirtilmiş sanırım. fakat ben göz kremlerinde yaş ya da üzerinde olgun cilt bilmem ne gibi yazılara pek takılan biri değilim. benim için içerik ve yapı önemli çünkü. içerisinde yağlar, lipidler yer aldı mı hemen bir olgun ciltler için uygundur anlayışı olduğu için firmalarda, buna da öyle bir şey yazılması şaşırtmadı beni. bir kere denediğim kadarıyla çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki, bu krem kuru, yoğun nem takviyesi isteyen, kırışıklıkları ve çizgileri fazla olan birinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaya yetmiyor. nem desteği sağlıyor, gün içerisinde ekstra bir kuruluk ya da gerginlik de yaratmıyor, ama yaşa bağlı kuruluk şikayeti olan biri için bence yeterli değil. bana bile çok hafif gelmişken, annem göz çevresine nemlendirici sürdüğünü unuttu. o açıdan güzel gerçi. koyu halka ve morluk şikayeti olan ya da bilgisayar kullanımı ve uykusuzluk şikayetine bağlı leke sorunu olanlar için mucize etkisi olan bir krem değil.

  bunlar dışında yapı ve doku olarak benden geçer not aldı açıkçası. gün içinde makyaj öncesinde çok rahat uygulanan ve üzerine sürülen kapatıcıyla da güzel anlaşan bir göz kremi arıyorsanız, bence sırf bu nedenle bile alınır. dolayısıyla yaştan bağımsız olarak makyaj yapan biri bu kremi çok rahat nem vermesi ve uv ışınlarına karşı koruması için kullanabilir. çok çabuk emilen, anında ciltle bütünleşen ve asla yağlı bir his bırakmayan bir göz kremi bu çünkü. göz çevremde herhangi bir yağ bezesi vs oluşumunu da tetiklemedi şu ana kadar.

  çabuk emilmesine karşın verdiği yumuşaklık hissini, göz çevremi kısa sürede nemlendirip, çizgilerime dolmamasını ben sevdim. düzenli kullanımla cildin nem kapasitesini artırarak 3-4 haftada biraz olsun toparlıyor. en azından şu soğuk havaların yarattığı gerginliği alıyor. alta önce serum kullanıyorsanız eğer, birlikte güzel bir etki verebilir bu arada.

  ayrıca bu tip göz kremlerini, yani içerik olarak beğendiklerimi, burun ve ağız kenarlarımdaki çizgilere de uyguluyorum. elimde kalan miktarı bir parça oraya da geçiyorum yani.

  açıkçası isana'yı göz kremi konusunda iyi içerik ve uygun fiyat ikilisini, tüketiciye farklı çeşitleriyle sunabilen bir marka olduğu için seviyorum. vegan bir marka olması da bir etken tabii. o yüzden bu krem sırf uygun fiyatı için bile alınır. indirimsiz fiyatı 18 lira, ben indirimde 11'e almıştım, şu an 8 liraya kadar düşmüş fiyatı. merak edenler için denemek açısından çok uygun bir fiyat kesinlikle.

  ilgili medya:
  1
  3 ocak 15:26

  5. Nemlendirmek için gayet güzel ama o kadar işte, öyle aşırı bi etkisini göremedim ama yine de alacağım, sanırım psikolojik olarak göz için ayrı nemlendirici kullanmak bile daha bakımlı hissettiriyor, daha kiehls göz kremi alacak param olamadı... öğrenciliklk

  4 ocak 03:11