sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (97)
 • medya (0)

97. Dizilerin bu uzun süresi bana panik atak geçirtiyor. Sonunu göremiyorum nefesim daralarak kapatıyorum hep. diziye gelecek olursak süreyya’nın bu iyilik perisi, dünya meleği tavırları cidden aşırı geliyor. Bir de ne zaman organizasyon yapılsa o kenarda ay neler yapıyor bunlar diye prenses prenses gülerek iZlemesi. o asistan kızı kıskanması (eliyle suratını kapatan emoji). Ama senaristler yine bizi şaşırtmadı ve kızı faruktan hoşlanıyor yaptılar. Zaten bilen bilir bu özcan deniz dizilerinin temel taşıdır. Eğer ortama yeni bir kız girmişse o özcan deniz’e aşık olacaktır. Herhalde dizi başlamadan önce özel bir sözleşme falan imzalıyorlar bunun için. dilara denen diğer bir akılsıza gelecek olursak; e be saf kızım sen bu boranlara bakıp ne diye evliliğini bozuyorsun. Eğer faruk adem’i dolandıysaydı süreyya faruk’u terk mi ederdi sence bir düşün? Şimdi işte mıymıntı mıymıntı uzaktan bakarsın. Esma ve garip aşkına baktıkça ise hüzünleniyorum. Koca bir ömür yaşanmamış bir aşk. Artık süreyya’nın dark side’a geçtiği bölümleri görmek istiyorum, senaristler elinizi çabuk tutun. 

29 aralık 2018 13:39

96. Esmayla garipin evlilik sahnesinden geliyorum ağlıyorum hungür hüngür ne güzel yapmislar

28 aralık 2018 23:17

95. Osman çok sıkıcı değil mi ya,(gizlinot: Hatta abartiyorum tam bir libidokiller) hayir ben de sıkıcıyım, uyuzum bunun gibi, kendime daha da uyuz oluyorum bunu izledikçe. (gizlinot: Otekinden olmadığımı umuyorum ama :d)

21 aralık 2018 23:26 21 aralık 2018 23:27

94. Adem davayı temyize götürdü. Dilara’nın hamileliği ortaya çıktığı için de boşanma kararı iptal oldu. Resmî olarak evliler şu an.

Süreyya Faruk için kendisi ve kızının fotoğrafı olan bir çerçeve hediye almıştı. Masana koyarsın demişti, orda ilk aklıma gelen emir oldu, tamam Süreyya annesi değil ama bu kadar sevgi kelebeği, herkesi herşeyi düşünen, ultra iyi bir karakter olarak gösteriliyorken aynı evde yaşadığı bir çocuğun sorunlarını nasıl görmez veya gördüğün umursamaz? 

15 aralık 2018 23:43

93. küçücük çocuğu annesinin mezarının başında bulmuşlar, çocuk ilgisizlikten bunalımın eşiğinde. Süreyya sabahında "baban çok çalışıyor, o yüzden seni yalnız bıraktı, mecburen" diyor, akşam gidip faruk'a sürpriz derdinde. Bebe de evde yalnız yalnız otursun, al götürsene adamı eve çocuğunun yanına, bir kafasına vursana "ne yaparsan yap ona daha çok zaman ayır." Diye, ama nerdee süreyya hanım ve bencillik iç içe geçmiş iki kavram. Elime verseler dinlene dinlene döverim ben bunu ya.(gizlinot: Swh)

Ayrıca adem dilara boşanmamış mıydı? Bayağı hatırlıyorum mahkeme sahnesini bilen bir beni de bilgilendirse.

15 aralık 2018 02:48

92. Şimdi bu dizide güya süreyya dünya iyisi, onu tanımayan hayatında ilk defa gören bile bu başka bir şey, çok içten falan diyor ya, arkadaşlar yemin ediyorum ben hayatımda bu kadar şımarık çok az insan gördüm. Hayatı boyunca bunca dert görmüş bir insan kocayı bulunca nasıl bu prenses hallerine bürünür ya? Senin kocanın kardeşi, dostunun sevdiği adam ameliyatta sen uyduruk bir asistanı kıskanıyorsun. Bunun için de kadının güzel olması dışında herhangi bir sebep yok. El bebek gül bebek büyütülmüş, büyüyene kadar dert görmemiş ipek bile bir sorunla karşılaşınca ayağını yere basmasını bildi bunun hala aklı havada. Düşünün ameliyattaki fikret değil de faruk olsaydı nasıl ortalığı birbirine katar, milleti kendisiyle ilgilenmek zorunda bırakır, bir aşk onunki gibi davranırdı. Bir dizi karakterine hiç bu kadar sinir olmamıştım(gizlinot: Swh)

Gerçi bir de nurgül var, kendisi en korktuğum dayanamadığım insan modeli: yalaka, kraldan çok kralcı. Hizmet etmek için doğmuş resmen, hanımım hanımım... bir dur düşün ben kimin hayatını yaşıyorum diye.

Kendi hayatını yaşayamayan diğer bir uyuzumuz da dilara. Boranların derdini kendini kendine dert edindi, sevdiği adamı terk etti. Aynı şeyi faruk adem'e yapsaydı süreyya aynısını yapar mıydı? Sen niye başkasının kinini güdüyorsun? Şimdi hala seviyorum diye rol kesiyor, ama ağzını açıp adem'i savunacak tek bir şey söylemiyor, kavga ikisinin arasında olsaydı adamın yüzüne bakmazdı muhtemelen.

fikret seni hep haklı bulurdum, ama gittikçe babama benzemeye başladın. O da böyle önceki istediği bitmeden bir daha zaman ister, o arada da yeni sorunlar çıkarmaktan başka bir b.k yapmaz.

Son olarak Adem güneş'i seç. Ve iyileş ya, nerenden bıçaklandın da tutmuyor bacakların orada bir saçmalık var. Bir de bunları paket eden adamın peşine düşen yok, orası da saçma

8 aralık 2018 18:46

91. Durduk yere Özgür'ü kıskanıp kızı gördüğünde saçma sapan konuşan Süreyya deli etti bugün. Kızın şu ana kadarki tek suçu adı Özgür olduğu halde kız olması. Süreyya da sağolsun gelip gidip iğneliyor gıcık gıcık konuşuyor çünkü nasıl Faruk'la çalışıp Faruk'un ondan istediklerini yerine getirir 🙄 kesin kocasında gözü var.

Ayrıca Güneş karakteri ne kadar tek başına tatlı olsa da Adem'le ilişkilerini sevmeyen taraftayım ben de. Git lütfen Güneş. Başkasını bul. Çok yüksek ihtimalle sağlam çıkabileceğin bir ilişki değil zaten bu

Ve Esma Sultan... Gerçekten hele de sonunda aşkına kavuşmuşken bu alzheimer işi hiç olmadı :( düğünü(gizlinot: Ya da nikahı hangisine karar verdiklerini hatırlamıyorum) iptal etmek isteyecek muhtemelen ve bu beni çok üzüyor

7 aralık 2018 23:48 7 aralık 2018 23:56

90. Süreyya’nın Özgür’ü kıskanan halleri bana fazlasıyla antipatik geliyor, kızın yüzüne karşı senin yapıp benim yapamayacağım ne var diye sordu resmen ahsjahjs

7 aralık 2018 23:30

89. Hastanede geçen bomboş bir bölümdü.nerde o eski entrikalı günler.

7 aralık 2018 23:09

88. Yalnız değilsin adem, benim de ne zaman sevinsem başıma bir haltlar geliyor :'

30 kasım 2018 23:10