yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (177)
  • medya (0)

  1. başrollerini aslı enver ve özcan denizin paylaştığı beni fena halde saran dizidir. son bir kaç senedir sinemada yaptığı tüm filmleri beğenmemden midir nedir bu adama karşı bi sempati duyuyorum. aralarındaki yaş farkına çok laf edilmiş de beni rahatsız etmedi zaten yusuf çim gibi adamlardansa böyle olgun görünüşlü adamlarla daha genç kızların aşkını izlemeyi seviyorum galiba.(gizlinot: zira ilişkilerimde de öyle shdgjd) aslı enver pek dizileri tutmuyor evet ama oyunculuğu kötü de değil. yılan rolündeki silikonlu dudak kız da cuk oturmuş karaktere. reytingleri yükselişte inşallah her sevdiğim şey gibi bu da bitmez bakalım..

  27 mart 2017 19:50 27 mart 2017 19:59

  2. Aşşşşırı tipik bir senaryosu var. Fakir kız zengin karizmatik iş adamı aşkı,fettan kaynana,başroldeki paylaşılamayan iş adamı beyin çevresinde dönen entrikalar... ama nedense beni de çok fena sardı zaten bursayı da çok severim. Bursalıları da keza. Bursalı süslülere selam olsun :) oyuncu seçimlerini başarılı buldum ama özcan denizin ön kaplama dişleri beni kör etti ahshgaksga. Aslı enveri de güzel buluyorum zaten ama o ipek karakterini canlandıran oyuncunun dudak dolgusu çok kötü olmuş izlerken beni rahatsız etti. Şimdilik güzel ama b.ka sarınca bırakırım muhtemelen nasılsa türk dizisi öyle ya da böyle b.ka sarıcak. Ezel bile sonrada doğru tat vermemeye başladı yıkar mı sandınız acılar (gizlinot: swh )

  27 mart 2017 20:38

  3. ilk iki bölümü izledim. sırf haberim olsun, konuya hakim olayım diye. yoksa 7/24 belgesel izliyorum :)

  yeni nesil asmalı konak tadında olmuş. sanki asmalı konağı ortadoğu pazarına sokamamışlar, eski dizi.. e ne yapalım tekrar çekelim, pazarlayalim. hem yeni nesil asmalı konaksız mı büyüsün. allah korusun.. bizim çünkü başımız göğe erdi.

  27 mart 2017 21:00


  4. Arkadaşlar yıl olmuş 2017 torun torba sahibi olsa yadırgamayacağımız Özcan Deniz hâlâ başrolde zengin bıçkın delikanlı rolünü oynuyor sjskdnxlxl

  Eyyorlamam bu kadar

  28 mart 2017 11:59

  5. özcan deniz midemi bulandırdığı için televizyonda açık olmasına katlanamadığım dizi.

  ciddi anlamda midem bulanıyor ama neden bilmiyorum, adama karşı aşırı aşırı bir antipati besliyorum. elimde değil.

  28 mart 2017 13:27

  6. halen bu dizileri izleyen var mı diye düşürdürten herhangi bir türk dizisidir.

  28 mart 2017 14:02

  7. az önce tv'de gördüklerimden çıkardığım kadarıyla yine zengin özcan deniz temalı bir dizi.

  bu adamı illa zengin ve çok modern, sanatçı, romantik vs. erkek rolüne sokma fikri ilk kimin aklına geldi ya? hayır adama özel bir gıcığım yok da yani şu rolü oynayacak başkası yokmuş gibi ne zaman görsem kendisi gereğinden fazla modern döşenmiş bir loft'ta veya rezidans tepesinde. olmadı kapadokya'da şarap tadımı falan yapıyor.

  kıvanç tatlıtuğ tipinde adam bile mahallenin delikanlısını oynadı, özcan hala halka inemedi (gizlinot: adsads)

  31 mart 2017 23:11


  8. izlemeyeceğim dizidir.

  bakın pollyannacılık yapmayacağım. evet dünyada bir sürü yaşanan kötü şey var . bunların da senaryolarda yer alması "programın" "amacına" göre ya da işleyeceği senaryoya,karaktere göre gerekebilir. fatmagülün suçu ne adlı dizide mesela tecavüz konusu işlendi ama onlar haklı çıkarılmadan,bedelleri ödetilerek gösterildi. demek istediğimi anlamışsınızdır.

  ama dizide adam resmen karısına tecavüz ediyor. ve yorumlarda adamı savunan kişiler var. neymiş karısı onu sevmiyormuş evlenmiş. yahu bununla haklı çıkarılabilir mi ?

  dizi senaryosunu geçiyorum.. vajinusmus olan bir çok kadın var. ya da canı istemeyen. sevişmek zorundalar mı ? o zaman adam boşanmak istesin hadi onu anlarım. ama zorlamak niye? bunların nasıl örnekler oluşturabileceğini görmüyorlar mı ? "koca" kişisi olunca suç olmuyor mu ?

  12 nisan 2017 14:13 12 nisan 2017 14:14

  9. yeni sezonunu çok merak ettiğim dizidir. her ne kadar konusu klasik olsa da piyasadaki çoğu diziden daha güzel. bide fragmanını korku filmi fragmanı gibi yapmasalarmış iyiymiş.

  2 eylül 2017 19:50

  10. yan karakterlerdeki çiftleri daha çok sevdiğim bir başka dizi. başroldeki kadın ve adam zaten aşık hem de bulunmaz bir aşk. çok büyük ihtimalle de mutlu sonla bitecek aşkları.

  ama yan çiftlerin hikayeleri daha belirsiz tıpkı buradaki çiftler gibi.hizmetçi kız evin en küçük oğluna umutsuz aşıktı ama aşmış kız bunu.zedcezir de yazmış bu yan karakterler açısından çok iyi bir yol.

  benim dikkatimi çeken adem ve dilara'nın süreyya bursa'ya döner mi faruk'a üzerine yaptıkları konuşmanın doğallığı oldu.yani biz normalde de bu şekilde konuşurduk gerçeğe yakın geldi bana.

  osman'ın ve murat'ın ilerleyişini merak ediyorum.

  son olarak süreyya'nın esma'ya söylediği "bir gün gözünüzü kapatırken kendinize hesabını veremeyeceğiniz zaferleriniz var" ve bu son sözün devamı hoşuma gitti.

  16 ekim 2017 17:55