yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. orijinalini bilmiyorum bugün bargello da çalışan bayan “ bu yeni çıktı kesin beğenirsin “ dedikten sonra e bi deniyim dememle ay bu çoook tatlıymııış demem bir oldu sjskjjs

  ilk sıkıldığında şurup gibi kokuyor ama bu öyle kötü yada basit bi koku değil. oturunca da çok yumuşak tatlı bi koku bırakıyor. orijinalinde la vie est belle parfüme benzediği yazılmış internette ama bargello taklidinin benzemediğini söyleyebilirim. lveb i çok ağır bulmuş kullanamamıştım bu daha yumuşak bi koku geldi. 

  elimdekiler azalsın mutlaka alıcam ^^ orijinalini deneyen varsa da yorumlarını merak etmekteyim 

  16 ocak 2018 19:24

  2. Bir alışveriş sonucu elime 1,5 ml deneme ürünü geçti. Kotonda satılan touch of love ile birebir kokuyor. Dupe diyebilirim. Her ne kadar kokuya bayılsam da Scandal şu an kur farkından dolayı cep yakıyor  Kotonu daha önce kullanmıştım. Sanırım yine alacağım. İki parfümde de baskın bir şekilde yasemin ve portakal çiçeği kokusu alıyorsunuz. Kokuyu beğenip pahalı diye almaktan vazgeçersiniz kotona bir şans verin derim. Deneme imkanı bulursanız bir karşılaştırın süslülerim bence kesinlikle aynılar.

  8 mayıs 2019 23:39

  3. çok şekerli bir koku. başta severek aldım ama tenimde durdukça tuhaflaşmaya başladığını fark ettim. şekerli kokuları çok sevenler için ideal, diğer herkes için ağır gelir diye düşünüyorum.

  19 temmuz 2019 23:21


  4. kalıcı, ne ağır ne hafif ve yolda durdurup ismi sorulan canım kış parfümüm. Gardenya ve kan portakalı karışımı. Oldum olası kan portakalı içeren parfümleri severim ve tenimle bütünleşir. ama maalesef artık eşek yüküyle para verip parfüm almayacağım için eski parfümüm de denilebilir.

  6 eylül 2019 14:52 7 eylül 2019 22:58

  2

  5. Bu parfümü sephoradan satış gorevlisinin önerisiyle almıştım. Orada çok fazla parfüm denedim,kahve koklamama rağmen kokular cidden çok secilmemeye başladı. Şekerli bir kokusu var , bu kokuyu sıktığımda çevremdeki insanlar aşırı rahatsız oluyor ve bu parfümü bir daha kullanma diyorlar, oysa ki çok para vermiştim ve çöpe atmayi asla istemem. Dediklerine göre parfüm hem ağır hem şekerli hem de kötü kokuyormus.Bunu yaklaşık bir 10 kişi söyledi . Keşke Armani Si alsaydim dedigim çok oluyor, cevremdekiler o kokuyu bana çok daha fazla yakistirdiklarini söylediler. Kişisel düşüncem ise bu parfüme bayilmadim evet bal kokusundan ötürü şekerli gibi ama fena değil, yalnız çok olumsuz yorum aldığım için kullanmaz oldum.

  15 şubat 2020 15:46

  6. sephora alışverişimde minik deneme ürünü verilmişti. bir süre bekledikten sonra bana çok ağır geldi ve mide bulantısı yaptı. ama bana çoğu parfüm ağır gelir ve çok kolay başımı ağrıtıp mide bulantısı yapar. bence denemeden ve teninize sıkıp bir süre bekleyip neye dönüştüğüne bakmadan alınmaması gereken bir parfüm. 1 kez sıkmama rağmen kokusu saatlerce her hareket ettiğimde burnuma gelmeye devam etti bu açıdan -kokuyu seviyorsanız- başarılı.

  29 kasım 2020 14:02

  7. Şekerli kokuları seven ve kullanan bi insan olarak dünyanın en mü kem mel parfümüdür benim için. Kalıcılığı mükemmel kokusu mükemmel şişesi mükemmel. Sadece yaz ayları için çok aşırı ağır geliyor bana o yüzden imza kokumdur diyemiyorum ama scandal ve olympea dönüşümlü olarak imza kokum diyebilirim beni tanıyan herkes bu ikisinden birinin kokusunu aldığında aaa sirun buradan geçmiş der :D ama kesinlikle o yumuşacık pamuk şekerimsi kokusuyla keşke bi tık daha hafif olsa da 7/24 kendimi bulasam dediğim güzelim bir kokudur. Tarif edemiyorum mutlaka ama mutlaka her süslünün tester ını koklaması gereken aşırı kalıcı bir parfümdür. Bence bunun çakması kullanılmamalı çünkü bu biraz ağır bir koku çakma parfümler de 2 saat sonra ağır çirkin bir kokuya dönüşüyor zaten o yüzden çakmasından uzak durun süslüler. 

  16 mart 2021 22:07 11 temmuz 2023 17:00


  4

  8. Hediye geldi ve ilk sıktığımda bu ne be dedim içimden aşırı kötü ve ağır geldi kokusu bana, ancak üzerime sıkıp dışarı çıktığımda, yürüyorum böyle benimle birlikte mis bir koku geliyor, arabaya biniyorum benimle birlikte arabaya binenler çok güzel kokuyor diyor. İnanılmaz mis kokan bir parfüm. Son 1 haftadır herkes çok güzel kokuyorsun diyor ve bende beğeniyorum sadece o ilk an fazla geliyor bana bunu da daha önce hiç kaliteli parfüm kullanmamama bağlıyorum..

  7 nisan 2022 20:02

  9. Buram buram bal kokan parfüm. Geriden çiçekler de geliyor ama bal çok baskın. Çok da kalıcı ayrıca, elimi yıkadığım halde gitmedi.

  tatlı parfümleri seven bana bile fazla geldi. 

  1 mart 2023 21:04