girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (3)

55. Tati halo beauty için çalışırken, onun da olduğu bir ortamda saç için takviye bir ürün çıkarmak istediğini söylemiş. Ama tati kendisine durumu açıklayınca vazgeçmiş. Bazıları ürünü denemek için para isterken jeffree' nin böyle bir şeyden vazgeçmesi onun arkadaşlarına karşı ne kadar fedakar olduğunu gösteriyor. Ya bu adamı üzmesinler. Özel jetiyle beni gelip alırsa ben her gün kendisiyle arkadaşlık ederim. Son olarak son videodaki göz makyajını hala sindiremedim (gizlinot: efsaneydi ).

1 eylül 17:59

54. shane dawson'un çektiği seriden sonra çok farklı bir gözle bakıyorum artık. eğer ilginizi çekiyorsa son bölüme kadar izleyin dövmelerinin asıl hikayesini dinlemek için.

sürekli drama içine çekilmeye çalışılıyormuş gibi geliyor bana ve kendisi de asla sözünü sakınan bir tip olmadığı için de kavga büyüyor. too faced'in eski ceosu jerrod blandino, kat von d, nikkie ve şimdi de laura ve manny ile olaylı.

ırkçılıkla ilgili çıkıp uzun bir video çekti, özür diledi. ben içten olduğunu düşünüyorum, zaten çok zor zamanlar geçirmiş kendisi de cinsel kimliğinden dolayı zorbalığa uğramış, ailevi problemler yaşamış, maddi sıkıntılar çekmiş. söylediklerinin bahanesi olmasa da ilgi çekmeye çalışan, agresif bir tiptim ve bunlar geride kaldı diye açıklıyor kendisini.

şuan bulunduğu yer inanılmaz, gerçekten zeki bir iş adamı olduğunu düşünüyorum. kendi markasını kurdu, köpekleri ve sevgilisi nathanla birlikte hayatını yaşıyor.

31 ağustos 01:05

53. 'secret life of jeffree star' ve ardindan da dun kendi yayinladigi videosunu izledikten sonra daha da cok seviyorum jeffree'yi artik. o kadar durustce hayatiyla ve kendiyle ilgili tum olumsuzluklari, tum korkularini paylasti ki inanilmaz. o agladi ben agladim. hele annesiyle ilgili anlattiklarini dinlerken benim icim titredi uzuntuden. o ironiyle dolu, drama queen'in icinden gercekten bir dram cikti.

ben cok seviyorum jeffree'yi ve cok durust buluyorum. hakkinda gercek anlamda fikir edinmek isterseniz shane'in cektigi o seriyi izlemenizi oneririm.

bu arada bi lafim da onu gomdugunu sanan gruba. ya tam bir grup surup degil mi ya. hele laura lee. tam bir cansu dengey. 'annemi tehdit ettiler'. sonra fake aglamalar. 

ha bir de jeffree laneti var, jeffree ile ugrasanin genelde beli dogrulmuyor.

20 ağustos 23:42


52. jeffree hakkında iyi kötü herhangi bir fikri ve bilgisi olan herkesi shane dawson’ın youtube üzerinden yayınladığı “secret life of Jeffree star “ serisini izlemesini şiddetle öneriyorum. gerçekten benim de hoşuma gitmeyen davranışları vardı ama şu an bambaşka bir gözle bakmamı sağladı. final videosunda gözlerim dolu dolu bitirdim seriyi.

9 ağustos 22:57 9 ağustos 22:57

51. son videosu efsane olmus. ozellikle huda'yi cok pis gommus. seviyorum jeffree seni.

17 temmuz 23:21

50. aşırı bilgili sempatik insan. visual makeup olayının belki de ilk ateşleyicilerinden. deli gibi takip etmekteyim.

3 temmuz 16:09

49. Manny Mua twitter'a tumblr'da eski bir arkadaşının sevgilisinin çıplak pozlarını bulduğunu ve çok şaşırdığını falan yazmış, millet de durur mu, kim olduğunu bulmuş tabii. Nathan! Bunu kişisel bir saldırı olarak algılayan J*, hemen "Life's A Drag" yazılı bir twit atarak Manny'nin yeni çıkacak fakat daha bilinmeyen paletinin ismini açıklamış. Beautyguru magazininiz sundu efenim. Jeffree gene yaptı yapacağını ama hak veriyorum, herkes Nate'e sulandı çünkü (gizlinot: Hahahahh)

13 nisan 19:01


48. hakkında tam bir karara varmanın zor olduğu bir youtuber, ama ben çok seviyorum.

geçmişte yaptığı ırkçı söylemler için özür diledi, ve şu açıdan düşünelim. biz hiç homo, i..ne diye aşağılandık mı? makyaj yaptığımız için, cinsel yönelimimizden dolayı ölüm tehditlerine, hakaretlere maruz kaldık mı? o zamanlar kendisinin canını böyle yaktıkları için o da bu yola başvurduğunu ama özür dilediğini söylüyor. hala ırkçı diye yüzüne vurulmasını yanlış buluyorum. kimse ona eşcinsel olduğu için ve kadın gibi giyinip makyaj yaptığı için uğradığı hakaretlerin hesabını sormuyor ama.

tüm youtuber arkadaşlarıyla bir bir küsmesinden yola çıkarak belki de anlaşması zor biri olduğu kanısına varabiliriz tesadüf mü hepsiyle küsmesi diye, ama kat von d olayında kesinlikle kat haksızdı (gizlinot: internete dökülen kısmıyla tabii)

uzun lafın kısası, ben çok seviyorum. makyaj yeteneği tartışılmaz, hayat tarzını beğeniyorum ve eskiden arkadaşlarının kanepesinde yatan biri olarak bugünlere gelmesini takdir ediyorum. makyaj markasının ürünlerinden de memnunum. hep aynı şeyleri çıkarıp müşteri kazıklayayım veya nasıl olsa param çok formülasyonları geliştirmeyeyim derdinde değil. çok da komik ve eğlenceli buluyorum kendisini.

19 şubat 04:21

47. Kendisini hem çok seviyorum hem de inanılmaz uyuz oluyorum (adamın da çok umrundaydı (gizlinot: Swh)). Yaşadığı hayat, dövmeleri, nathan ile olan aşkı... Bayılıyorum resmen. Ama bir insan her hafta mı bir dramaya karışır arkadaş. Önce katvon d, sonra nikkie, manny ve laura lee en son da "i tried following a X makeup tutorial" akımını başlatan Thomas'a sataştı. Bir gün de otur oturduğun yerde be adam.

19 şubat 00:20

46. Cikardigi diger paletler ve aydinlaticilar pek benim kalemim degildi ama.... blood sugar paletini tanittigi videosunu izledigimden beri o paletten baska bir sey dusunemiyorum. Kipkirmizi bir far var ya! Paletin yarisi zaten isiltili ve gunluk hayatimda kullanabileceğim renkler. Instagram saticilarina ne zaman gelir ki :/ bir de 52 dolar dedi satis fiyati icin, bakalim bizimkiler kactan satacaklar.

28 ocak 14:22